• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tartományi bővítés

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok!

Gondolom, hogy nem hiba amit leírok, csak én nem tudom még, hogy mitől van. Hiába teljesítem a felfedezéseket, nem tudom tovább bővíteni a városomat, pedig még 36 kis négyzet hiányzik a teljes város méretéből. 467 tartományt fedeztem fel eddig. Tudja valaki, hogy ez mitől van? Előre is köszönöm.
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!

Gondolom, hogy nem hiba amit leírok, csak én nem tudom még, hogy mitől van. Hiába teljesítem a felfedezéseket, nem tudom tovább bővíteni a városomat, pedig még 36 kis négyzet hiányzik a teljes város méretéből. 467 tartományt fedeztem fel eddig. Tudja valaki, hogy ez mitől van? Előre is köszönöm.
Szia,
457 a maximuma azon felfedezett tartományoknak, amikkel tartományi bővítés jár. :)
 

Tessaiga

Erős harcos
Ezt értem, és el is fogadnám, de akkor miért látja, hogy még 36x bővíthetne? Ha ez a határ, akkor ezt ki kéne venni a játékból. Legalább ne lásd, hogy ne fájjon! :D Vagy szóljon, hogy elérted a maximumot, majd későbbi fejlesztés folyamán elérheted a látottakat. ;)
 

Tejinashi

Erős harcos
Ezt értem, és el is fogadnám, de akkor miért látja, hogy még 36x bővíthetne? Ha ez a határ, akkor ezt ki kéne venni a játékból. Legalább ne lásd, hogy ne fájjon! :D Vagy szóljon, hogy elérted a maximumot, majd későbbi fejlesztés folyamán elérheted a látottakat. ;)
Jogos :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Akkor ezt valahol ki kéne írni, hogy ez van és nem a játék hibás hanem így működik. Én tegnap mielőtt beírtam ide, végigböngésztem a wikit is, de ott se találtam erről semmit.
Háát, tulajdonképpen írja...
Ha a tartományi bővítések fölé viszed az egeret, írja mennyi a teljesített tartományod, és azt is, mennyi szükséges a következő bővítéshez. Miután elérted a 457-t, már 0-t jelez. :)
 

Tessaiga

Erős harcos
király. Köszi!!! ;) Most már ezt is tudjuk. Még egy kis okoskodás... :) jelölve van gyémánttal mondjuk?
 

Tessaiga

Erős harcos
lemaradtam... félig tárgytalan az előző. :)
és megint a felesleges 5 perces korlátozás... még 218 mp. Más meg ugyanazt el tudja küldeni 2x egymás után... behalok. :D
 

Tejinashi

Erős harcos
Háát, tulajdonképpen írja...
Ha a tartományi bővítések fölé viszed az egeret, írja mennyi a teljesített tartományod, és azt is, mennyi szükséges a következő bővítéshez. Miután elérted a 457-t, már 0-t jelez. :)
Azt látom, hogy írja, de azt sehol nem írja, hogy azért nem tudsz tovább bővíteni, mert elérted ezt a számot és már csak pénzért tudsz bővíteni.
 

Tessaiga

Erős harcos
Akkor talán majd egyértelműbbé teszik ezt egy fejlesztéssel, ha majd Hoshinak is tetszik az olvasás után. ;)
 

Lupuj

Erős harcos
Akkor talán majd egyértelműbbé teszik ezt egy fejlesztéssel, ha majd Hoshinak is tetszik az olvasás után. ;)
Szia!

Ezek miért nem egyértelműek?

1. Csak Gyémántért megvehető területek. Nálam még van belőle 30.
Vb_1.png

2. Kutatással szerzett területek. A darabszám akkor lehet több 1-nél, ha kikutattad őket, de még nem használtad fel.
Vb_2.png

3. Tartományok elfoglalása után kapott területek.
Nálam jelenleg 88 elfoglalt tartomány van és még 2 kell, hogy meg legyen a 90 a következő terület megszerzéséhez.
A darabszám itt is a fel(nem)használás függvénye.
Vb_3.png

Szerintem(!) eléggé "egyszerú a képlet". ;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3108

Vendég
Szia!

Ezek miért nem egyértelműek?

1. Csak Gyémántért megvehető területek. Nálam még van belőle 30.
1395 bővítmény megtekintése

2. Kutatással szerzett területek. A darabszám akkor lehet több 1-nél, ha kikutattad őket, de még nem használtad fel.
1396 bővítmény megtekintése

3. Tartományok elfoglalása után kapott területek.
Nálam jelenleg 88 elfoglalt tartomány van és még 2 kell, hogy meglegyen a 90 a következő terület megszerzéséhez.
A darabszám itt is a fel(nem)használás függvénye.
1397 bővítmény megtekintése

Szerintem(!) eléggé "egyszerú a képlet". ;)
Köszönöm szépen, ez nagyon kedves volt Tőled! :)
Én lusta voltam ezt így beszerkeszteni...:p
 

Tessaiga

Erős harcos
Persze, de ha magadtól kell leesnie akkor már nem biztos, hogy ilyen könnyen megy. Nézel ki a fejedből, hogy most mi is van? Aztán vagy rájössz, vagy nem. Én nem látom, hogy ő mit lát, de talán kell az az egyértelműsítés, ha már fel is nerült ez a probléma. És még wikit is olvasott... akkor nem hinném, hogy annyira egyértelmű. Na mindegy. Lényeg, hogy most már tudjuk a választ. ;)
 

DeletedUser1238

Vendég
Sziasztok !
Egy tartomány teljes felderítése után nem írja ki még mennyit kell felfedeznem ahhoz,hogy tartománybővítést kapjak.
Segítségeteket előre is köszönöm.
 

DeletedUser4520

Vendég
Sziasztok !
Egy tartomány teljes felderítése után nem írja ki még mennyit kell felfedeznem ahhoz,hogy tartománybővítést kapjak.
Segítségeteket előre is köszönöm.
A városodban klikk a Mozgatás ikonra, majd azzal egy üres (még fel nem oldott) tartományra, majd a Városbővítés ablakban vidd az egérmutatót a Tartományi Bővítés -re/főlé.
 

bere007

Veterán
Sziasztok !
Egy tartomány teljes felderítése után nem írja ki még mennyit kell felfedeznem ahhoz,hogy tartománybővítést kapjak.
Segítségeteket előre is köszönöm.

Felfedezés után nem is írja ki. És felfedezésért nem is kapsz. De ha a teljesítésre gondolsz, akkor valószínűlg elérted a maximumot. Ha azt írja ki, hogy 0, akkor ez lesz a helyzet.
 

Kfutil

Tag
A Városbővítési limit okafogyottá teszi a további tartomány felderítéseket. Nem is beszélve a tartományok teljesítéséről! Ne játszunk tovább? Elgondolkodtató! Elbizonytalanodtam a jövőt illetően! :-(
 
Utoljára szerkesztve:

Tejinashi

Erős harcos
A Városbővítési limit okafogyottá teszi a további tartomány felderítéseket. Nem is beszélve a tartományok teljesítéséről! Ne játszunk tovább? Elgondolkodtató! Elbizonytalanodtam a jövőt illetően! :-(

Nem, fölösleges, mert a tartományokban a teljesítés kultúrát ad, nem beszélve az eventekről, ahol szintén kérnek felfedezést és teljesítést is.
 
Fent