• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser5008

Vendég
A tesósággal nincs is baj, de örülnék, ha viszont is pacsiznának. Ami most ugye nincs. Kb. 3 embertől kapok néha-néha. Ráadásul megnéztem, h még fel nem fedezett területeim a felfedezettek közelében is leginkább halott városok. Szóval elég rossz kilátások a jövőre nézve, nem vagyok boldog annyira... :(:(
 

bere007

Veterán
Ráadásul megnéztem, h még fel nem fedezett területeim a felfedezettek közelében is leginkább halott városok.

Annyit tudsz tenni, hogy az automatikus áthelyezés a beállításoknál legyen kipipálva, ha mázlid van, akkor majd valamikor áttesz a rendszer egy másik helyre, ahol élet is van. Ez már elég régi gond. Kis orvoslások történtek már ez elmúlt pár évben, de a megoldás még várat magára.
 

DeletedUser5008

Vendég
:)
Annyit tudsz tenni, hogy az automatikus áthelyezés a beállításoknál legyen kipipálva, ha mázlid van, akkor majd valamikor áttesz a rendszer egy másik helyre, ahol élet is van. Ez már elég régi gond. Kis orvoslások történtek már ez elmúlt pár évben, de a megoldás még várat magára.
Köszönöm a válaszodat, keresem, pipálom és türelmesen várom a változást!
 

DeletedUser5008

Vendég
:)
Köszönöm a válaszodat, keresem, pipálom és türelmesen várom a változást!
Most néztem meg, hogy milyen kilátásaim lesznek a jövőre nézve, - új területek felfedezése - hát nem túl fényes a helyzet. Mi van akkor, ha én mondjuk magam szeretnék játszani és nem szeretnék szövibe csatlakozni, akkor hogy oldom meg a kereskedelmet, hiszen nincs kivel? Na mindegy is, még azért kitartok egy ideig, várok, hátha jön valami változás, de sokáig nem fogom bírni. Be kell, h valljam, én szeretek piacra járni, na... :p:D:) (pipáltam az automatikus áthelyezést, rajtam most már nem fog múlni... :) )
 

Rikari

Veterán
Mi van akkor, ha én mondjuk magam szeretnék játszani és nem szeretnék szövibe csatlakozni, akkor hogy oldom meg a kereskedelmet, hiszen nincs kivel?
Lassú lesz a fejlődésed és igen keserves a nyersanyagok nehézkes cserekereskedelme miatt. Ha nem csatlakozol testvériségbe, csökkennek az esélyeid a piacozásban. Ha egyedül játszol, akkor csak a szomszédaid által kitett árukra korlátozódik a piaci kínálat számodra. Még azt tudom elképzelni hogy belső levelezéssel kapcsolatba lépsz velük és megbeszélés alapján kereskedtek egymás között. Az automata áthelyezéstől ne várj azért egetrengető fellendülést.
 

Kfutil

Tag
Szia !
Bajnokság 10. ládája tartalmazza .
Hogy értsem! Minden Bajnokságnak - Bajnokság tartományi szinteknek van száma. Ez növekszik 1-től és folyamatosan teljesíthetők.
Az egyes Bajnoksági tartományi szintek 16 óránként lehet tovább telesíteni - száma: 1-től 6-ig.
Kérdés: hol találom a Bajnokság 10. ládáját?
 
Utoljára szerkesztve:

bere007

Veterán
Akkor ez nem a 7 naponta ismétlődő Bajnokságokról szól - (jelenleg Márvány bajnokság)? Vagy arról csak nem ismerem a teljes hátterét?

De, ez a bajnokságról szól. A pontok minden héten nullázódnak és újból indulnak. Ezeket a jutalmakat kapjuk meg szombaton este a bajnoki vége után. De egy egyszerű számítás. Egy 25 fős csapat esetén átlagosan 1600 pont/fő kell a 10. ládához. Ha ez nincs meg, akkor a tervrajz sem lesz meg.
 

GreenKnight

Veterán
De, ez a bajnokságról szól. A pontok minden héten nullázódnak és újból indulnak. Ezeket a jutalmakat kapjuk meg szombaton este a bajnoki vége után. De egy egyszerű számítás. Egy 25 fős csapat esetén átlagosan 1600 pont/fő kell a 10. ládához. Ha ez nincs meg, akkor a tervrajz sem lesz meg.
40.000 pont kell a 10. láda kinyitásához. Ezt érdemes elosztani az aktív játékosok számával. Ha 25, akkor fejenként 1.600 pont elég. Ha 20, akkor már 2.000 pont kell játékosonként. És így tovább...
 

DeletedUser4917

Vendég
A tűzfőnixem 10 es szinten van ,akkor VAJON miért van még mindig fejlődés fül ?
 

DeletedUser5008

Vendég
Lassú lesz a fejlődésed és igen keserves a nyersanyagok nehézkes cserekereskedelme miatt. Ha nem csatlakozol testvériségbe, csökkennek az esélyeid a piacozásban. Ha egyedül játszol, akkor csak a szomszédaid által kitett árukra korlátozódik a piaci kínálat számodra. Még azt tudom elképzelni hogy belső levelezéssel kapcsolatba lépsz velük és megbeszélés alapján kereskedtek egymás között. Az automata áthelyezéstől ne várj azért egetrengető fellendülést.
Köszi, amiket leírtál már elég rendesen érzem, a kedvem is alábbhagyott, h folytassam a játékot. Értem az előnyét a szövinek, de van aki nem szereti, az akkor szenvedjen? Egyébként is, csak egy ötlet lenne részemről, h bizonyos nap elteltével, ha nem történi a városban semmilyen változás, illetve az illető sem mutat semmilyen aktivitást (pl. termelést, pacsizást, arany levétel), akkor egy biztonsági kérdés után (pl. régóta semmilyen aktivitást nem mutat a játékban, kívánja folytatni?), ha erre nem érkezik válasz a készítőkhöz, akkor azokat töröljék ki. Elveszik azok elől a helyeket, akik esetleg hasonló helyzetben vannak, mint én, és egy térképrendezés alkalmával az aktív játékosok összekerülnének. Mehetne a játék, szövi csatlakozás nélkül is. :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Köszi, amiket leírtál már elég rendesen érzem, a kedvem is alábbhagyott, h folytassam a játékot. Értem az előnyét a szövinek, de van aki nem szereti, az akkor szenvedjen? Egyébként is, csak egy ötlet lenne részemről, h bizonyos nap elteltével, ha nem történi a városban semmilyen változás, illetve az illető sem mutat semmilyen aktivitást (pl. termelést, pacsizást, arany levétel), akkor egy biztonsági kérdés után (pl. régóta semmilyen aktivitást nem mutat a játékban, kívánja folytatni?), ha erre nem érkezik válasz a készítőkhöz, akkor azokat töröljék ki. Elveszik azok elől a helyeket, akik esetleg hasonló helyzetben vannak, mint én, és egy térképrendezés alkalmával az aktív játékosok összekerülnének. Mehetne a játék, szövi csatlakozás nélkül is. :)
Szia !
Szerintem lépj be egy olyan testvériségbe ahol nincs semmi követelmény , biztos van olyan amelyik csak az árucsere problémák miatt jött létre , keresgélj és ha beléptél és valami nem tetszik , még utánna is válthatsz . Meg persze közöld , hogy mit szeretnél így könnyebben megtalálod a neked való tesóságot , ami hozzád hasonló játékosokból áll , ez csak egy ötlet .
 

DeletedUser

Vendég
...Egyébként is, csak egy ötlet lenne részemről, h bizonyos nap elteltével, ha nem történi a városban semmilyen változás, illetve az illető sem mutat semmilyen aktivitást ....... akkor azokat töröljék ki. ............ egy térképrendezés alkalmával az aktív játékosok összekerülnének.
Ez pontosan így történik bizonyos kritérium sorozat mentén, automatizáltan

Ettől még szövi nélkül a legaktívabb területen is jelentős hátrányokkal tudsz csak játszani
 

bere007

Veterán
Értem az előnyét a szövinek, de van aki nem szereti, az akkor szenvedjen?

Erre egy kis életszerű példa:
Kérdésed: Értem a munka lényegét, hogy azzal tudok több pénzt keresni, de ha nem szeretek dolgozni és nem is fogok akkor miért nem kapok?

Erre a válasz: Olvasd el a kérdésedet, értelmezd is és megkapod a választ.

Ez a játék főként a csapatjátékról szól, itt nagyon kevés a "magányos farkas". Ahhoz, hogy ez így legyen elég sokat dolgoztak és sok mindent megváltoztattak, még visszamenőlegesen is. Ezt el kell fogadni. Ha nem fogadod el, akkor teljesen csak a szerencsére hagyatkozol, hogy vajon valaki meg fog-e szánni és elviszi-e. De ha ezek ellenére nem akarsz így játszani, ezzel kimaradván a bajnokiból és a kalandból is, akkor ne is akarj ugyan annyit kapni, mint azok akik csapatban játszanak és eggyüt megdolgoznak a jutalmakért. És igen, ebbe bele tartozik a piac is. Ha valamiből hiány van, de egy csapattársnak szüksége van rá, akkor elcserélem vele, szemrebbenés nélkül. De ha egy külsősnek látom egy ilyen ajánlatát, azt ott hagyom a piacon. Eventkor is nagyon hasznos a csapat, ott is sok időt és idegeskedést lehet spórolni és folytathatnám. Itt is él az a helyzet, hogy valamit valamiért...
 

DeletedUser5008

Vendég
Szia! Először is, köszönöm, h válaszoltál a problémámra/kérdésemre. Értem a szövi lényegét, persze nyilván jobban járok, ha belépek, de csak abban az esetben, ha egy aktív játékosokkal ellátott szövibe sikerül bekerülni. De elgondolkodom azon, amiket írtál, javasoltál. :)
 
Fent