• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok!Jelenleg a sárkányok és mágusok korában tartok,ahol fel kellet építeni a Kampuszt meg köré az épületeket.Most elakadtam,mert a 10*10-es kampusz köré 4-4 épületet kér,amit az sehogy sem tudok úgy összeforgatni,hogy mind odaférjen,és még hozzá is érjen a kampuszhoz.o_O Most úgy őszintén!Megoldható ez a feladat egyáltalán?Vagy csak szívatás az egész?

Ha mégsem boldogulsz, ez a feladat elutasítható. :)
 

DeletedUser3108

Vendég

Corvo

Veterán
Hali.
Lehetne tudni, hogy új faj érkezése kb mikorra lesz várható? Nyár? Ősz? Tél?
Köszi.
Szerintem dolgoznak rajt. Meg a HTML5-ös alapokra helyezésen is, ezt abból gondolom, mert a foe holnap vált az élesen.

Idézet a foe verzióváltásáról :
"Körülbelül egy éve bejelentettük, hogy a Flash helyett a Forge of Empirest HTML5 alapokra helyezzük át. Egy csapat keményen dolgozott az elmúlt 1 évben ezen, hogy ma boldogan bejelentsük, hogy a hosszú Beta fázis után a HTML5 verzió elérhető mindenhol!"
 
Sziasztok! Szeretnék kérni valakit, aki jogosult rá, hogy a Testvériség keres tagokat témában írt 2 db hirdetésemet törölje.
Boci
 

bere007

Veterán
igen kb valamikor akkor..:D már bocsi,,,a Tavaszt kihagytad....

Szándékosan hagytam ki. Az elementalok februárba jöttek és több, mint 1 évet csak nem kell várnunk. :rolleyes::D

az évszámot is .. ;) optimista, és erre az évre gondolt!:cool::rolleyes::D

Örök optimista vagyok. :p:D

Szerintem dolgoznak rajt. Meg a HTML5-ös alapokra helyezésen is, ezt abból gondolom, mert a foe holnap vált az élesen.

Köszi. Igen, írta azt Hoshi, hogy nem ez az utolsó faj és lesz még több is, csak az érdekelne, hogy mikor. Egy sacc/kb idő is jó lenne, azért kérdeztem évszakokba. :)
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok! Mondja már meg nekem valaki hozzáértő okos ember,hogy hogy a fenébe tűnik el a városomból több mint 400 gyémánt csak úgy!?:mad: Most vettem nem rég és tuti biztosan nem használtam fel!
 
Fent