• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Corvo

Veterán
Sziasztok:) ..egy kérdésem volna! 457 teljesített tartománnyal megállt a városom bővíthetősége! A tech fán van még 1 bővítés és vége:(, viszont marad még 10 üres telek! ..azt már csak gyémánttal lehet megváltani? ..előre is köszi a választ...
Az már csak valódi pénzért lesz meg ha szeretnéd.
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok:) ..egy kérdésem volna! 457 teljesített tartománnyal megállt a városom bővíthetősége! A tech fán van még 1 bővítés és vége:(, viszont marad még 10 üres telek! ..azt már csak gyémánttal lehet megváltani? ..előre is köszi a választ...
Igen, azok a területek jelenleg csak gyémántért oldhatók fel. Később az új fajjal/fajokkal talán lesz területbővítés is.
Az már csak valódi pénzért lesz meg ha szeretnéd.
Pontosabban gyémántért. A gyémántot lehet pénzért venni, de a techfa is ad és a kívánságkútból is kaphatsz. Illetve voltak (és remélem lesznek is) olyan játékok, ahol gyémántot lehetett nyerni. Szóval nem csak a valós pénz játszik, bár az a legtriviálisabb és a fejlesztők által "kedvelt" módja a dolognak. :D
 

GreenKnight

Veterán
Akkor nem valódi pénz?
De, csakhogy én a "guruló forinton" kívül leírtam még pár lehetőséget a gyémántszerzésre. Merthogy a területért gyémánttal kell fizetni, amin nem látszik meg, hogy honnan származik. Én most éppen a kívánságkútjaimból tervezek összeszedni egy területbővítésre valót. Ami nem kerül pénzbe.
 

DeletedUser416

Vendég
A városom szélén van egy csomó zöld terület oda lehetne rakni a nagy ősi csodák épületeit diszitésnek
 

Siorna

Veterán
Itt a fórumon a jobb alsó sarokban látható képedre kattintasz, és máris állítgathatod a személyes profilodat - többek között az avatar képedet is. A játékban meg rákattintasz a bal felső sarokban lévő képedre, és ott választhatsz a játék által felkínáltakból.
 

DeletedUser4154

Vendég
A Deszka manufaktúrát nem tudom fejleszteni, 3*3 területet kér. Megvan az üres 3*3, de mégis pirossal írja ki a területigényét.
 

DeletedUser3108

Vendég
A Deszka manufaktúrát nem tudom fejleszteni, 3*3 területet kér. Megvan az üres 3*3, de mégis pirossal írja ki a területigényét.
Szia,
Nagy valószínűséggel azért, mert az épület előtt van az út...(vagy a bal oldalán) Ha az épület hátsó részei érintkeznek az úttal, és van hely is, akkor nem írja pirossal.
Ettől függetlenül fejleszthető az épület, csak ha rákattintasz a fejlesztésre, azt fogja kiírni, hogy "fejlesztés és mozgatás".
Remélem, sikerült érthetően fogalmaznom... :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4151

Vendég
Itt a fórumon a jobb alsó sarokban látható képedre kattintasz, és máris állítgathatod a személyes profilodat - többek között az avatar képedet is. A játékban meg rákattintasz a bal felső sarokban lévő képedre, és ott választhatsz a játék által felkínáltakból.

Köszönöm
 

kovigyu

Felderítő
Sziasztok!
Tudom, hogy már többször téma volt, de nem kaptunk egyértelmű választ, arra, hogy el lehet-e adni az Elemek portálját.
Hoshi nem kaphatnánk erre választ?
 

DeletedUser4165

Vendég
Feloldottam,felépítettem a deszka manufaktúra+ a márvány manufaktúra épületét,de nincs hozzá fa+márvány ?!
Hogyan lehet az alap nyersanyagokhoz hozzájutni?
 

DeletedUser683

Vendég
Feloldottam,felépítettem a deszka manufaktúra+ a márvány manufaktúra épületét,de nincs hozzá fa+márvány ?!
Hogyan lehet az alap nyersanyagokhoz hozzájutni?
El kell indítanod a termeléseket. Kattints az épületre, és válassz a 4-féle termelési idők közül. Ha rövidebbeket választasz gyakrabban, akkor kicsit több a termelés. Remélem jól értelmeztem a kérdésedet! :)
Ajánlom figyelmedbe a játék wiki oldalát, ahol sok hasznos segítségre lelhetsz, ha elakadnál valamiben. :)
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Főoldal
 

DeletedUser2560

Vendég
Ha már építettél néhány ősi csodát és néhány szintet fejlesztetted is őket, akkor a játék automatikusan kirak a háttérbe (pl. a hídhoz) néhány - a meglévő ősi csodához hasonló - épületet. Pusztán díszítési céllal. Van olyan játékos, akinek nem is egy ilyen épület keletkezett már ott.
Köszönöm szépen! :)
 

DeletedUser4128

Vendég
Sziasztok!
Az ereklyéknél át lehet azt állítani, hogy pl ne a fa hanem a márvány legyen bónuszos? Előre is köszönöm a választ :)
 
Fent