• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser362

Vendég
Most szerencsére itt vagyok, de egy ideje (kb 2 hete) nem tudtam belépni a Fórumra... nem nyílt meg :(
Többen azt tanácsolták váltsak böngészőt. Egyénként a Chrome-t használom. Tudja valaki mi lehetett a baj?
Előre is köszönöm.
 

DeletedUser3

Vendég
Most szerencsére itt vagyok, de egy ideje (kb 2 hete) nem tudtam belépni a Fórumra... nem nyílt meg :(
Többen azt tanácsolták váltsak böngészőt. Egyénként a Chrome-t használom. Tudja valaki mi lehetett a baj?
Előre is köszönöm.
Ha a játékból nem nyílt meg, akkor ezt egy adblock plugin okozhatta. Ha ideiglenesen kikapcsolod, mielőtt meg meg szeretnéd nyitni a fórumot, akkor működni fog. Másik megoldás: a fórum linkjét el lehet menteni könyvjelzőnek, és onnan megnyitni.
 

DeletedUser362

Vendég
Ha a játékból nem nyílt meg, akkor ezt egy adblock plugin okozhatta. Ha ideiglenesen kikapcsolod, mielőtt meg meg szeretnéd nyitni a fórumot, akkor működni fog. Másik megoldás: a fórum linkjét el lehet menteni könyvjelzőnek, és onnan megnyitni.
Köszönöm szépen :)
 

DeletedUser1205

Vendég
Miért van 10 ládában maximalizálva a heti bajnoki?
Minden maradhatna a mostani formában, de plusz ládákért lehetne folytatni!
 

DeletedUser240

Vendég
Ilyennel még nem találkoztam. Töröltem pár épületem, helyhiány miatt, így most jópáran nem laknak a városomban. (Emberhiány esete forog fenn.) Szeretném letenni a prémium lakóépületem, de nem engedi a rendszer. (szürke a gomb) Próbálom fejleszteni a sima meglévő lakóépületeimet, azt mondja, szerezz LAKOSSÁGOT! Beláthatjuk, hogy ez a 22-es csapdája. Van valakinek ötlete mitévőségemre? Ha az az egyetlen megoldás, valaki költözzön már be hozzám, legyen kedves.... Ugyanitt albérlet kiadó!
 

DeletedUser4128

Vendég
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. :) Lehet sokan feltették már, ha igen, előre is bocsánatot kérek ^^" Most éppen ott járok, hogy lassan fel tudom oldani a 3. epizódot, viszont a 2. epizód feladataiból van egy pár, amit még csináltam meg (nem hozta még konkrétan ki a feladatokat, de találtam egy listát valahol, ahol felsorolják epizódonként a feladatokat, onnan tudom, hogy maradt még pár). Az lenne a kérdésem, ha a 3. epizódot feloldom, akkor a 2. epizód meg nem csinált feladatait utána fel fogja még hozni a játék? Vagy egyből a 3. epizód feladataira fog ugrani és átugorja a 2. epizód maradék feladatait? Előre is köszönöm a válaszokat :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. :) Lehet sokan feltették már, ha igen, előre is bocsánatot kérek ^^" Most éppen ott járok, hogy lassan fel tudom oldani a 3. epizódot, viszont a 2. epizód feladataiból van egy pár, amit még csináltam meg (nem hozta még konkrétan ki a feladatokat, de találtam egy listát valahol, ahol felsorolják epizódonként a feladatokat, onnan tudom, hogy maradt még pár). Az lenne a kérdésem, ha a 3. epizódot feloldom, akkor a 2. epizód meg nem csinált feladatait utána fel fogja még hozni a játék? Vagy egyből a 3. epizód feladataira fog ugrani és átugorja a 2. epizód maradék feladatait? Előre is köszönöm a válaszokat :)
Szia,
Nem fogja átugrani a meg nem csinált feladatokat. :)
Mindaddig látni fogod őket, amíg nem végzel velük. (Bár, azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos, fejezet-lépés után az elmaradt küldik elutasíthatók...)

Szép napot!
 

DeletedUser4135

Vendég
Ilyennel még nem találkoztam. Töröltem pár épületem, helyhiány miatt, így most jópáran nem laknak a városomban. (Emberhiány esete forog fenn.) Szeretném letenni a prémium lakóépületem, de nem engedi a rendszer. (szürke a gomb) Próbálom fejleszteni a sima meglévő lakóépületeimet, azt mondja, szerezz LAKOSSÁGOT! Beláthatjuk, hogy ez a 22-es csapdája. Van valakinek ötlete mitévőségemre? Ha az az egyetlen megoldás, valaki költözzön már be hozzám, legyen kedves.... Ugyanitt albérlet kiadó!

Szia Tunderke és Mindenki,
Bocs, hogy ide írok, de nem láttam értelmét újabb kérdésként feltenni.

Próbáltam én is keresgélni a fórumon, hátha megtalálom a választ....sajnos hasonló problémába ütköztem. Pár kulturális épületet töröltem, hogy újabbakat építsek. Lement -50 -re a kultúrám és minden inaktívvá vált nálam is. Nem tudom, hogy számít-e, én csak mobilon játszok.
Feltételezem, ugyanaz okozhatja a problémát. Lakóépületet próbaként töröltem, de nem segített. Kulturális épületeket elbájolzam. Most a manufaktúrák törlésén gondolkodok. Eddig semmi sem segített, kezdek kifogyni az ötletekből. Köszönöm előre is a választ.
 

DeletedUser3108

Vendég
Szia Tunderke és Mindenki,
Bocs, hogy ide írok, de nem láttam értelmét újabb kérdésként feltenni.

Próbáltam én is keresgélni a fórumon, hátha megtalálom a választ....sajnos hasonló problémába ütköztem. Pár kulturális épületet töröltem, hogy újabbakat építsek. Lement -50 -re a kultúrám és minden inaktívvá vált nálam is. Nem tudom, hogy számít-e, én csak mobilon játszok.
Feltételezem, ugyanaz okozhatja a problémát. Lakóépületet próbaként töröltem, de nem segített. Kulturális épületeket elbájolzam. Most a manufaktúrák törlésén gondolkodok. Eddig semmi sem segített, kezdek kifogyni az ötletekből. Köszönöm előre is a választ.
Szia,

Addig, amíg a kultúrád mínuszban van, nem fogsz tudni semmi mást építeni, csak kulturális épületeket. Minden építés, fejlesztés, stb. csökkenti valamelyest a kultúrád.

Szép napot! :)
 

DeletedUser4135

Vendég
Szia,

Addig, amíg a kultúrád mínuszban van, nem fogsz tudni semmi mást építeni, csak kulturális épületeket. Minden építés, fejlesztés, stb. csökkenti valamelyest a kultúrád.

Szép napot! :)
Szia Rekadora,
Köszönöm a választ. Írtam, hogy semmit sem enged építeni, még kulturális épületet sem. :(
Pont azért töröltem párat belőle, hogy helyettük fejlettebbet tudjak építeni.
Beléptem PC-n, így megoldottam a problémát. Mobil alkalmazásnál nem engedi továbbra sem az építést, de gépen igen.
Hátha Tunderkenél is ez a gond, hogy csak mobilon próbálkozik.
:)
Szép napot.
 

DeletedUser240

Vendég
Köszi az ötletelést. Megoldottam. Töröltem annyi manufaktúrát, hogy ne legyen mínuszban a létszámom, így már tudtam fejleszteni is, meg megidézni a prémium lakóépületem. :) Jah, igen, csak telefonon játszom egy ideje.
 

DeletedUser2560

Vendég
Sziasztok!

Látom egyeseknél, hogy a város mögötti hídnál szép épület van. Hogyan lehet ezt megcsinálni? Köszi! :)
 

creatin

Erős harcos
Sziasztok!
Látom egyeseknél, hogy a város mögötti hídnál szép épület van. Hogyan lehet ezt megcsinálni? Köszi! :)

Ha már építettél néhány ősi csodát és néhány szintet fejlesztetted is őket, akkor a játék automatikusan kirak a háttérbe (pl. a hídhoz) néhány - a meglévő ősi csodához hasonló - épületet. Pusztán díszítési céllal. Van olyan játékos, akinek nem is egy ilyen épület keletkezett már ott.
 

nlstemplar

Veterán
Pontosítva:
Katonai Monostor / Szentély
Kristály Világítótorony / Nagy Harangtorony
Törp Védőbástya
Hegyi Csarnok
Jólét Tornya
Virágzó Kereskedőcéh

Ha ezek közül van megépítve, akkor megjelenik ilyen háttér díszítés, már az első színtől kezdve, de ennek még feltétele, hogy a játék beállításaiban a Város grafikai minősége, közepesre vagy magasra legyen állítva.
(Az hiszem nem hagytam ki egy csodát se a listából. )
 

DeletedUser1203

Vendég
Sziasztok:) ..egy kérdésem volna! 457 teljesített tartománnyal megállt a városom bővíthetősége! A tech fán van még 1 bővítés és vége:(, viszont marad még 10 üres telek! ..azt már csak gyémánttal lehet megváltani? ..előre is köszi a választ...
 
Fent