• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva 12 láda a bajnokságban

GreenKnight

Veterán
Mivel a bajnokságokban rendszeresen túlteljesítjük a 10 ládát és 1-1,5 napon keresztül "üresben" bajnokizunk, ezért javaslom a 12 láda bevezetését. Ha jól számolom, akkor 9.100 és 10.200 pontosnak kellene lenniük a jelenlegi pontozási logika lapján. Esetleg adhatna a végén gyémántot is.
Nem kell egyből lehurrogni, mert aki úgyse csinál ennyit annak mindegy. Akiknek viszont általában megvan a 10 láda azoknak lenne egy kis motiváció a hajtásra, túlteljesítésre.
 

Erica

Veterán
ezért javaslom a 12 láda bevezetését
na hallod...még viccnek is durva..:eek:..szerintem fel kellene irtattatnod valami nyugtatót a háziorvosoddal......nem???;);););)hogy ne pörögj annyit....:rolleyes::D:D:D:D
Van elég motiváció kedves GreenKnight igy is,,,,ennyire nincs mit csinálni???:D:D:D:D;);););)
Minden ötletet szivesen fogadok;),,,,de most én veszek be valami nyugatót....:D:D:D:D:D
 

GreenKnight

Veterán
Csak ovatosan az ilyen ötletekkel, mert a végén a meglévő 10 láda követelmény szintjét emelik meg. ;)
Ha arányosan nő a mellé tett jutalom, akkor semmi gond vele.

na hallod...még viccnek is durva..:eek:..szerintem fel kellene irtattatnod valami nyugtatót a háziorvosoddal......nem???;);););)hogy ne pörögj annyit....:rolleyes::D:D:D:D
Van elég motiváció kedves GreenKnight igy is,,,,ennyire nincs mit csinálni???:D:D:D:D;);););)
Minden ötletet szivesen fogadok;),,,,de most én veszek be valami nyugatót....:D:D:D:D:D
Mert? Nem értelek. Min izgattad fel magad?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3281

Vendég
12 Láda full felesleges, főleg hogy egy testvériségben vegyesen vannak a kezdők, haladók, és nagyok, és főleg hogy mindenki azt tolja leginkább amelyik neki bonuszos bajnoki event. a 10 et még a mi testvériségünk sem érte el sőt a 6 ot sem, akkor hová a 10?
Másfelől 12 höz már a testvériség tagság létszámát is emelni kellene hisz azért az a 25 fő vegyesen örűl mint marci hevesen ha már a fele ládát kinyitja :D
 

GreenKnight

Veterán
12 Láda full felesleges, főleg hogy egy testvériségben vegyesen vannak a kezdők, haladók, és nagyok, és főleg hogy mindenki azt tolja leginkább amelyik neki bonuszos bajnoki event. a 10 et még a mi testvériségünk sem érte el sőt a 6 ot sem, akkor hová a 10?
Másfelől 12 höz már a testvériség tagság létszámát is emelni kellene hisz azért az a 25 fő vegyesen örűl mint marci hevesen ha már a fele ládát kinyitja :D
Szerinted.
Mi meg ma reggel (vagy tegnap este?) óta kész vagyunk a 10. ládával is. Minden bajnokságban túlteljesítünk, de az egyéni pontok nem túl motiválóak a jobb teljesítményért.
 

DeletedUser3281

Vendég
akkor miért áltál meg 12 nél? legyen mindjárt 20 biztos ami biztos, hogy ha bele lendűltök akkor az is meglesz csak nehogy unatkozzatok :D
 

GreenKnight

Veterán
akkor miért áltál meg 12 nél? legyen mindjárt 20 biztos ami biztos, hogy ha bele lendűltök akkor az is meglesz csak nehogy unatkozzatok :D
Nem unatkozunk, csak nekünk a jelenlegi bajnokság nem kihívás. Ugyanis összetart a csapat és nem csak a saját érdekeit nézi, hogy neki mi bónuszos, hanem mindenki húz, minden bajnokságban. A végén a 75 TP és a tervrajz (már akinek van prémium épülete) jól jön. Csakhogy 1,5-2 napot különösebb ellentételezés nélkül bajnokizunk végig, mert nálunk az az egyéni rész, ami viszont 10 vagy 100 ranglista pontért már nem túl izgalmas.
Ha életedben nem csináltad meg a 10 ládát vagy csak épphogy, kemény áldozatok árán, akkor meg se fogod érteni, hogy miről beszélek. 5K ponttal szerintem nem csoda, ha viccesnek tartod, de remélem egyszer majd megérted, hogy miről szól a javaslat.
 

DeletedUser3281

Vendég
Tudjátok ez ugyan olyan felvetés, mikor felvetettem a kiképző a zsoldos és laktanya külön válását hogy külön képezzenek, ne mind a laktanyában hogy könnyebb legyen pótolni a veszteséget. És ez fontosabb lenne mint a 12 láda, és lehurrogtak meg kaptam a kritikát. Vagy lényegében bővíthetnék a 25 tagos limitet 50 re az se lenne rossz .
Úgy őszintén, olyan ötletekkel álltok elő , ami jó is lenne de ennyi erővel a többi ötlet is jó lenne és akkor az egész gamet meg lehetne reformálni. Szóval amondó vagyok, biztos ennek is 10 év múlva eljön a sora addigra eljutnak ehhez is hogy a sok unszolásra majd csak csinálnak vele valamit :)
Hisz ahogy a kaszárnyás leválásnak is célja van úgy ennek is de ne várjatok gyors változást legalább is 1-2 éven bellül tuti nem lesz ezekből semmi , az az érzésem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
Csakhogy ezt szerintem egyszerűbb megcsinálni, mint a képzési rendszert átdolgozni. Bár elég keveseket érint, úgyhogy vélhetően elég hátra lesz sorolva az igénylistán.
Amúgy én már megszoktam ezt a képzési rendszert, nem zavar. A kiképzőpályához kéne csak egy gyorsító csoda.
 

DeletedUser3281

Vendég
Mindent egyszerű megcsinálni, mindent egyszerű kitalálni, ezt írd meg a supportnak meg Bill Gates nek hogy milyen egyszerű egy app ot összedobni vagy egy windowst vagy egy alkalmazás sort stb..Csak hiszed hogy egy változtatás pár gomb leütése és hurrá..Tudom szervereztem és Java,XML programoztam emu fejlesztésben vettem részt online game-ben " nem web-es " felületűben persze..
Ez is megcsinálható persze ahogy a másik is, csak akarni kell, de lehet egyenlőre nem is akarják, kitudja, ezért van a topik és majd az elsől lesz vag nem :) Türelemmel............
 

DeletedUser1519

Vendég
A mi csapatunk sorozatban nyitja már tizenvalahanyadik alkalommal a 10. ládát, de szerintem ennél nem kell több. Fel sem vetett még senki ilyen igényt. Meg amúgy is meg kell találni az egyensúlyt a csapatérdek meg az egyéni érdekek között. Ez most remekül megvan.
 

GreenKnight

Veterán
A mi csapatunk sorozatban nyitja már tizenvalahanyadik alkalommal a 10. ládát, de szerintem ennél nem kell több. Fel sem vetett még senki ilyen igényt. Meg amúgy is meg kell találni az egyensúlyt a csapatérdek meg az egyéni érdekek között. Ez most remekül megvan.
Igazad van. Tehát, ha a családodnak elég napi 1kg kenyér, ami el is fogy nálatok, akkor más ne is vehessen 2kg kenyeret. Még akkor se, ha kifizeti azt. Logikus.
Bár én már annak is örülök, hogy végre valaki nem azt írja, hogy a 6 láda is bőven elég, hiszen az is épphogy teljesíthető. De ettől még miért ne ehetne többre vágyni?
 

Wiccara

Veterán
Freudi elütés, szerintem legyen kenyér :)
Akár egy bajnoki rájátszásként, ahol ugyan már a fődíjon túl vagytok, és már nem a kupáért megy a harc, de pár ínyencség még lehet desszertként. Nem a még több halmozást, és pontfokozást gondolom, hanem igazi zsákbamacskát, amikor nem tudod, mit rejt a láda :p
 

DeletedUser1519

Vendég
Igazad van. Tehát, ha a családodnak elég napi 1kg kenyér, ami el is fogy nálatok, akkor más ne is vehessen 2kg kenyeret. Még akkor se, ha kifizeti azt. Logikus.

Hát, ha a fenntartható gazdasági növekedés felől nézem a világot, és Elvenart, akkor igen ezt mondom.. :D
 

GreenKnight

Veterán
Lehet kedves Lovag,de tudod én úgy vagyok vele,hogy aki a kicsit nem becsüli...........azt a nagy elhagyja.....:D:D:D
Van aki a kicsivel is jól elboldogul és van, akinek pont a nagyság okoz problémát? :p :D :D :D

upload_2017-11-4_12-33-36.png
Egyébként pedig a javaslatom az ilyen esetekre vonatkozott, hiszen ha 12 láda lenne, akkor még érdekes lenne, hogy azt a pár pontot összeszedjük. Így viszont már mindenki csak az egyéni helyezéséért küzd, amire viszont az 50 vagy 10 ranglistapont nem túl motiváló ellentételezés,
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
GreenKnight! Én megértem, hogy nektek érdekesebb lenne, ha lennének még plusz ládák.
De. Én ennyit elégnek tartok, mégpedig azért, mert így a játékosok és csapatok többségének van kihívás. És már sikerült bebizonyítanunk, hogy nem csak nagy csapattal érhető el a 10 láda. Mi is már zsinórban 4edszerre megcsináltuk, és ez így hatalmas élmény és eredmény és siker az ilyen kisebb csapatnak is, mint a mienk. Kicsikkel, nagyokkal, közepesekkel. Hiányzókkal, alkalmanként kevesebbet teljesítőkkel és mindent beleadókkal. Elérni a maximumot nagyobb élmény, mint 10-et elérni a 12-ből. (Ha már az egyéni dobogót elérni majdnem lehetetlen, ilyen nagyságok között, mint amilyenek ti vagytok. És ezt őszinte elismeréssel mondom. :) )
Bocs, de nem támogatom az ötletedet. :rolleyes:
 

DeletedUser1519

Vendég
Így viszont már mindenki csak az egyéni helyezéséért küzd, amire viszont az 50 vagy 10 ranglistapont nem túl motiváló ellentételezés,

Csak halkan kérdezem meg: minek tovább csinálni, ha már megvan a tíz láda? Jól jön az a katonaság meg nyersanyag máskor, máshol. Ha valaki tovább csinálja, az nyilván azért a pár ranglista pontért teszi, esetleg azért a néhány tudáspontért, rúnáért etc. amit egy adott bajnoki tartomány ad. Eszerint ez elég motiváció. Minek még több?
 
Fent