• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Városrendező kibeszélő

Tessaiga

Erős harcos
Hát jah. Arra én is. Lassan kész leszek én is, csak poénból.

Nem is fejezem be! Az ötös szintre kíváncsi leszek. Nem tudok annyi kultúrát összehozni sehogy.
Ha kipréselnék egy Ínyenc hentest magamból, amit még 4-es szintű lakóépülettel sem tudok, mert 1 négyzet akkor is hiányozna a 12-ből, akkor sem lenne elég kultúrám.
Ami azt jelenti, hogy 12 8-as lakóépülettel ki lehet hozni a 4-es főhadit. :) Aki négyig jutott, annak is ennyivel?

Én wiki alapján csináltam, de szerintem benézték páran, hogy hol vonatkozik a szintre, és hol az egészre. :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser256

Vendég
Azt ugye beleszamoltatok, hogy az utak is darabonkent 10 kulturat adnak???
 

DeletedUser256

Vendég
Enamel, kerlek kinyilvanitanad a megoldasokat? A nyertesek nevsora jo lesz kesobb is, de legalabb egymaset hadd lassuk!
 

Vanek

Veterán
Én bele. Mint ahogy a lakóépületek kultúrahasználatát is. :)
Most melóba jövet azon gondolkodtam, hogy nem-e számoltam el a dolgokat; de ezt már csak otthon fogom tudni megnézni, mert itt, melóban a képek le vannak tiltva, az excel fájl meg otthon maradt...
 

DeletedUser256

Vendég
index.php

Addigis itt atkuldom:) Szoljatok, ha vmi furat eszrevesztek!!!:D:D:D
 

DeletedUser256

Vendég
En is bele:) Kar, hogy a kepem nem tudod megnezni...
szerk: U.I.: sokszor elobb kuldom el, minthogy olvasnalak...
 

Tessaiga

Erős harcos
De nem sikerült a feltöltés. Nincs meg a kép. Szerintem a főépületet egészre nézted egyébként. A 4. szint is nagyon sakkozós. Egyelőre még nem is sikerült kiraknom. :D
 

DeletedUser256

Vendég
Szerintem azert, mert az urljat a bekuldesnel kapta... Ez azt csak a moderatorok latjak...
 

Vanek

Veterán
Most már látom... :)
Nem tudom, mi történt (jogosultságot adott valaki); de most az eredetit már látom.

Szerk.: nem lett kevés a kultúra? Mert én hasonló mennyiségű úttal (1-2 eltéréssel), de 1 ínyenc hentessel és az apróval sem tudtam összehozni az 5-ös épület kultúrpontjait (vagy csak valamit nagyon elszámoltam).
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser7

Vendég
Megoldások megosztva, ellenőrzés majd egyszer :D
Megjegyzés: anno még hónapokkal ez előtt amikor megcsináltam a városokat, csak harmadik szintig tudtam felvinni, bár legalább 3 helyet meg tudnék spórolni, azóta meg nem számoltam újra a dolgokat. Ígérem több ilyen nehéz nem lesz :D

Amúgy remélem tanulság is volt mindenkinek, így a törpöket kicsit effektívebben fejleszthetitek, legalább ha az első feladatot megértettétek.

Szerk: azért látjátok, mert feloldottuk a moderálásra várvát ;) de jó tudni hogy a képhez sincs jogosultságotok...
 

Tessaiga

Erős harcos
Hát vagy durva elszámítások vannak, vagy a játékban, és a wikiben nagyon más adatok vannak. :D

Egyébként tetszik az a pár jó megoldásnak tűnő elrendezés. Én picit másképp terveztem az utakat, így az ínyencség is út mellett volt, plusz több utat használtam. Ezért nem is jött ki elég kultúra. Grat mindenkinek!

Egyébként meg: EZ A KIHÍVÁS! Több ilyet! Végre járattam is az agyam. :D
 

ferrari13

Felderítő
Huh :) Megnyugodtam, hogy nem a programomban van a hiba :D :D

varga2002-nál nem stimmel, negatív kultúra jön ki :(

Vaneknál minden rendben (innen tudom, hogy nálam is :D :D :D ) Gratulálok :)
Nézem a többit is.

Egyébként 5 beküldő van :p
 
Fent