• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Városrendező kibeszélő

Tessaiga

Erős harcos
Hát igen. Még én lettem volna, ha nem kavarnak be a munkámba, ám valószínű, hogy a 3. szintnél feladtam volna egy idő után. Majdnem négyesnél. :D
 

ferrari13

Felderítő
Na én azt vettem észre, hogy Shaiya75-nál is meg van a 4. szint :)
Viszont Petur64-nál mintha fordítva lennének a lakóházak. :oops:
 

Tessaiga

Erős harcos
A lakóházak szerintem nem. De a főépület? :D
Ahogy nézem tájolási, és számolási gondok vannak egyeseknél. Egyébként több esetben a kérdésekre a választ hiányolom. Lehet csak én vagyok a vak. De vagy a főépület szintjét sem írta meg, vagy a számítások hiányoznak, esetleg, hogy mi alapján dolgozott. ;)
 

ferrari13

Felderítő
Ha jobban megnézed, akkor pont ellenkező irányba rajzolta fel a területet, ehhez hasonlóan minden épület el van forgatva 90°-kal hozzánk képest, viszont a lakóházak ugyanúgy állnak.
 

Tessaiga

Erős harcos
20x15-ösnek kéne lennie... Vagy nagyon torzított, és nem négyzet alapon rajzolt, és ezért nem is tűnt fel, pont a lakóépületek miatt, vagy meggárgyultam. :D

Hát az aranyőrség is rosszul van akkor tájolva. Nem vágom.
 

ferrari13

Felderítő
Az mindegy, hogy 20x15, vagy 15x20, csak a többi is hozzá igazodjon :)
Ott 15 oszlop van, és 20 sor. Csak 1 sor magassága kisebb, mint 1 oszlop szélessége.
 

DeletedUser256

Vendég
Igen, igy utanaszamolva minuszba vagyok:(:(:( Szerintem a fegyvertarat nem szamoltam bele:(
 

DeletedUser256

Vendég
Valamikor nem lesz még városrendező? Most tök jót lehetne az új fajokkal csinálni :) Mondjuk egy törpös, egy tüncis, meg egy orkos-goblinos :)
 
Fent