• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Városrendező kibeszélő

DeletedUser300

Vendég
Köszönöm a választ, azt hiszem sikerült is! Köszi a játékot még egyszer, tetszett!:)
 

Tessaiga

Erős harcos
Elméletben lejárt a határidő. Van esetleg valamilyen eredmény? Vagy dolgoztok még rajta? Esetleg nem értek rá? :) Türelmes vagyok, csak érdeklődöm, és kíváncsi vagyok már a többiek munkájára. :)
 

Vanek

Veterán
Én a következő feladatra lennék kíváncsi, de biztos nem tud gép elé kerülni a játék vezetője; vagy csak túl sok a megfejetés, és azt ellenőrzi. Remélme, holnap a melóhelyne lesz mivel 'játszanom'. :D
 

DeletedUser240

Vendég
Nagy gratula a díjazottaknak! :)
És Isten éltesse a geometriát! ;):)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tessaiga

Erős harcos
Mobilrol néztem, de szerintem Adagamé nem jó. A válasza is csak 46, mivel 3*3 nála az építő, és 5 utat használt. Viszont Petur64- nek tökéletes a válasza. A zipesek válaszát nem néztem. És bocs, de nem tudom törölni a rossz helyről. :/
 

Tessaiga

Erős harcos
Kedd, szerdától legkorábban. Elméletben hétvégén még biztos futni fog. Ha minden jól megy, akkor majd megint lesz in game üzi. :)
De majd a szupport ideje eldönti. :)
 
Kedden lesz, nekem legalábbis ez jött le az első bekezdést olvasva Enamel üzijébe a játék fórumán:

"Sajnos szükség van a sorsolásra, ezt egyenlőre nem tesszük meg, a következő forduló kihírdetésével együtt kerül erre sor, melyet terveim szerint kedden osztok meg veletek, elöljáróban annyit, hogy elv faluban kell dolgoznotok, s a kultúrális épületeket célszerű megismerni."
 

Tessaiga

Erős harcos
Kérdés, hogy, számít-e a segítő kéz? Nem biztos, hogy befolyásolja az épületek elrendezését, de a kérdésre adott választ biztos. :)
 

DeletedUser7

Vendég
A feladatban szigorúan a baráti segítség nélküli legmagasabb kultúrát akarjuk elérni. A feladat szövegét kiegészítjük, köszönjük az észrevételt.
 

Tessaiga

Erős harcos
Nah kész is vagyok. Csak a szerencsémnek köszönhetem, hogy észrevettem valamit, amiről többet nem is árulok el. :D
És ezúttal remélem, hogy holtverseny, és több, mint 5 jó megfejtés esetén nem én fogok kihullani! :mad:
Ha egyáltalán jól számoltam mindent.:cool:

Moderálva: Kritikus elemek törölve.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
Nah kész is vagyok. Csak a szerencsémnek köszönhetem, hogy észrevettem valamit, amiről többet nem is árulok el. :D
És ezúttal, holtverseny, és több, mint 5 jó megfejtés esetén nem én fogok kihullani! :mad:
Ha egyáltalán jól számoltam mindent.:cool:


Nekem egyébként nem a szerencse hozta meg azt, amire gondolom, hogy gondolsz (hű, de szépen beszélek arról a 'semmi'-ről, amiről nem is lehet beszélni; csak majd jövő héten :D); hanem a koncepciózus vizsgálat. Mert elkezdtem nézni, hogy hol lehet még más megoldást alkalmazni. Aztán nálam is kiderült. :)

Moderálva: kritikus elemek törölve.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tessaiga

Erős harcos
Ugyan arra gondolunk. Tulajdonképpen nyilvánvaló, de elsőre nem látni. :D
Átírtam közben az idézett mondatot, mert értelmetlen volt egy része. :)
 

DeletedUser7

Vendég
Kérlek titeket, hogy a nyereménymegszerzésben ne legyetek magatok ellen. Mivel nem konkrét megoldást írtatok, így természetesen a szabályzatot nem érvényesítem, azonban legközelebb tényleg max annyit írjatok amit bennhagytam (vagy annyit se). Ha akarjátok, lehet ebből kisebb hagyományt teremteni nyeremények nélkül, akkor pedig a megoldásokat is lehet rögtön mondani, tippeket adni, saját feladatokat kitalálni.

Köszönöm a megértést.
 

Tessaiga

Erős harcos
Elnézést. Nem gondoltam, hogy ez ennyire kritikus kifejezés volt. Természetesen nem vagyunk magunk ellen. Kösz a törlést!
 

DeletedUser256

Vendég
Koszi a moderatoroknak, h a jatekban csak ma irtak ki:) Igy nekunk, forumozoknak tobb idonk marad:p(nem mintha a kiirast koveto 2. oraban nem lett volna beadva:cool:)
 
Fent