• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser171

Vendég
Halihó Hölgyek/ Urak! Képzeljétek! Be bírtam lépni a fórumba :)
 

DeletedUser256

Vendég
_dv0yl-nk, átváltva magyar billenytűzetre üdvözlünk, Evi :) Te is Tündérvölgyi vagy?
 

Erica

Veterán
Szép Varázslatos Napot Mindenkinek!!!!

"Osonó léptek zajára lettem ma figyelmes.....suhanó piros ruhás Mikulás topogott hatalmas megrakott zsákjával Elvenar kapui előtt.Eközben a tűz apró Deszka darabjától békésen,halkan roppan-roppant egyet.Márvány padlón nehéz lépteinek zaja sem hallatszott.Drágakövekkel kirakott tetszetős kabátkáján a hócsepp táncot járt,mint egy mit sem sejtő Kristály nyakék.Behúzódott kopott szánjához az Acélos hideg elől egy pillanatra,és mélyet kortyolt a kellemesen forró Elixíres nektárjából,hogy megfáradt testét átjárja a békés meleg.Kopogott ......majd halkan amíg aludtak az Emberek és a Tündérek óvatos lépteivel beosont,hogy Varázsporral meghintse arcunkat.Minden Kedves Elvanar Lakójának aranyból szegélyezett Tekercsekre ,szeretetből formált betűivel írta fel: -Itt Jártam míg Békésen aludtál,hogy Boldog Mikulást Kívánhassak!!!!!!♥
 

DeletedUser256

Vendég
K0syi sy;pen, bocsi, köszi szépen, Era, a sztorit
Off: Vagyok, tehát mehet a piac
 

DeletedUser171

Vendég
Szép Varázslatos Napot Mindenkinek!!!!

"Osonó léptek zajára lettem ma figyelmes.....suhanó piros ruhás Mikulás topogott hatalmas megrakott zsákjával Elvenar kapui előtt.Eközben a tűz apró Deszka darabjától békésen,halkan roppan-roppant egyet.Márvány padlón nehéz lépteinek zaja sem hallatszott.Drágakövekkel kirakott tetszetős kabátkáján a hócsepp táncot járt,mint egy mit sem sejtő Kristály nyakék.Behúzódott kopott szánjához az Acélos hideg elől egy pillanatra,és mélyet kortyolt a kellemesen forró Elixíres nektárjából,hogy megfáradt testét átjárja a békés meleg.Kopogott ......majd halkan amíg aludtak az Emberek és a Tündérek óvatos lépteivel beosont,hogy Varázsporral meghintse arcunkat.Minden Kedves Elvanar Lakójának aranyból szegélyezett Tekercsekre ,szeretetből formált betűivel írta fel: -Itt Jártam míg Békésen aludtál,hogy Boldog Mikulást Kívánhassak!!!!!!♥
Itt is köszi :) Olyan szép :):rolleyes:
 

DeletedUser171

Vendég
Nem úgy megy az.. hogy melyik gomb mire való.. és hasonlók.. :) Noh és ha már Mikulás... :)
ab19d286d3a70bae5f91fa290a4b43df.jpg
 

DeletedUser171

Vendég
hihihi :D A második nagyon jó..én az enyémnél hezitáltam..nehogy bünti legyen belőle :D
 

Erica

Veterán
Nem úgy megy az.. hogy melyik gomb mire való.. és hasonlók.. :) Noh és ha már Mikulás... :)
ab19d286d3a70bae5f91fa290a4b43df.jpg
háááttt ez nagyon jóóóóó,,,itt vigyorgok mint egy tejbetök:))))király kép!!!!:D:D:D
Na ez meg a hab a tortán,,,,bepi----behu--:D:D:D:D:D
Jaaa nehogymáááá én kimaradjak.....KÉP KATT
 

Erica

Veterán
Csak röhöhöhöhögök, csak röhögök :p
De ha a magyar mikulás Ho-ho-ho-hót kiált, a német Schne-Schne-Schne-Schnee-t??? :D
azt azt....de nagy snét kiállt szegény...
Hoztam kicsi mosolyogni valót.Ez a kicsi történet nekem nagyon tetszett..mivel közeleg a karácsony,,,félve írom én is ezt ,,hogy nem kérek kondi bérletet../már van/
Íme a sztori:
Kedves Naplóm!

Kaptam egy konditerem-bérletet a férjemtől a születésnapomra. Egy hetes próbaidőre egy személyi edzővel. Felhívtam az edzőtermet tegnap és befoglaltam magamat a mai napi kezdésre. A személyi edzőmet Carlosnak hívják, aki egy 26 éves aerobic oktató aki egyébként másodállásban fürdőruha-modell. Olyan izgatott vagyok, elhiheted! Na most aztán formába fogok lendülni!
Carlos azt javasolta, hogy vezessek naplót ezen a héten, hogy dokumentáljam az utam a tökéletes test eléréséhez.

Hétfő:
6 órakor ébredtem. Kicsit nehéz volt kikászálódnom az ágyból, de teljesen megérte a szenvedést mikor az edzőterembe érve Carlos várt rám, mint egy görög Isten, csodálatos szemekkel és fehér csillogó fogakkal. Juhu!!!

Carlos körbevezetett engem a teremben és megmutatta, hogy hogyan működnek a gépek. Edzés után megnéztem mikor levezetett egy aerobik órát. Rendkívül inspiráló volt!

Carlos folyamatosan biztatgatott amikor a felüléseket csináltam. Igen keményen kellett küzdenem, mert már olyan izomlázam volt miután egész végig be kellett szívjam a hasam mikor Carlos a közelemben volt.
Érzem, hogy ez egy fantasztikus hét lesz!
Kedd:
Az ébresztő ma is 6-kor szólt. Egy kanna kávét kellett magamba öntenem mire végre elindultam otthonról.

Carlos azt mondta, hogy feküdjek a hátamra és nyomjak fel a magasba egy vasrudat. Majd nekiállt súlyokat aggatni rá!
A lábaim kicsit rogyadoztak a futószalagon, de végigbírtam a két kilométert! Hajrá! Carlos mosolya megérte a fáradozást!
Olyan jól érzem magam! Ez egy teljesen új életstílus a számomra!

Szerda:
Egyetlen módon tudok fogat mosni, ha leteszem a fogkefét a mosdóra majd előre- hátra mozgatom rajta a fogsoromat. Úgy érzem, hogy mindkét mellizmom megszakadhatott. Az autót vezetés még megy, egészen addig amíg nem kell kormányoznom vagy megállnom.

Carlos ma kicsit ideges volt rám. Azt mondta, hogy a kiabálásom zavarja a többieket az edzőteremben. Az egyébként nagyon kellemes baritonja orrhangú, nyávogó és rendkívül irritáló lett.

Nagyon fájtak a mellizmaim a futószalagon ezért Carlos átküldött a lépcsőző gépre. Mi a fenének talál ki valaki egy gépet ami egy régimódi mozgást szimulál, mikor lift is létezik? Carlos azt mondta, hogy ez segíteni fog nekem formába lendülni és élvezni az életet. Mondott valami más hülyeséget is.
Csütörtök:
A vámpírfogú se..fej egy cápa-mosollyal fogadott reggel mikor egy fél órát késve megérkeztem. De hát sokáig tartott mire megkötöttem a cipőmet.
Ma súlyzóznunk kellett volna. Amikor nem figyelt, elbújtam az öltözőben, de utánam küldött egy gebe banyát, hogy keressen meg. Majd büntetésből az evezőpadra küldött, amit végül elsüllyesztettem.

Péntek:
Gyűlölöm ezt a bu....i Carlost. Jobban mint egy embert valaha is gyűlölhetett valaki! Hüle, kigyúrt, anorexiás kis aerobikoktató!
Ha lenne olyan testrészem amit mozgatni tudnék anélkül, hogy belehalnék a fájdalomba akkor azzal megütném!
Carlos azt akarta, hogy a tricepszemmel dogozzak. Nekem nincs tricepszem! Így futószalag lett belőle, ami aztán úgy ledobott, hogy rázuhantam valami étkezési tanácsadóra. Miért nem eshettem inkább valaki puhábbra?

Carlos, ha nem akarod hogy legyenek repedések a földön akkor ne adj a kezembe nehezebb dolgokat mint egy szendvics....
Szombat:
Ez a kancsóarcú hagyott nekem egy üzenetet a telefonomon ma reggel. Azzal a vonyító hangjával megakarta tudni, hogy miért nem mentem ma reggel. Csak a hangja hallatán szét akartam verni az üzenetrögzítőt, de annyi erőm sem volt, hogy a távirányítót felemeljem. Így kénytelen voltam 11 órán keresztül egy időjárást mutató csatornát nézni.

Vasárnap:
Betegszállítót rendeltem ma reggel a misére, hogy megköszönhessem Istennek, hogy véget ért ez a hét.
Remélem a férjem jövőre egy kellemesebb születésnapi ajándékkal lep majd meg, mint például egy gyökérkezeléssel vagy aranyér operációval!!!!
 
Fent