• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser198

Vendég
Sziasztok!:)
Jaj de régen voltam és de jó, hogy most jöttem!:D
Nem is tudom, hogy ha kellene, ha lehetne...kinek adnám a Fődíjat.....o_O.....a "Kin nevettem a legnagyobbat?" díjat!:p
Itt három komoly "versenyző" is van...Era, m31oti és Eviiiiiiiiiiiii.....:D:D:D.....három különböző stílus, de mind nagyon élvezetes!!!;) És ott vannak még Ibolya szépséges :eek: képei....:confused::D

Én is hozom a kedvencem: katt ide!:D:p
 

Erica

Veterán
Sziasztok!:)
Jaj de régen voltam és de jó, hogy most jöttem!:D
Nem is tudom, hogy ha kellene, ha lehetne...kinek adnám a Fődíjat.....o_O.....a "Kin nevettem a legnagyobbat?" díjat!:p
Itt három komoly "versenyző" is van...Era, m31oti és Eviiiiiiiiiiiii.....:D:D:D.....három különböző stílus, de mind nagyon élvezetes!!!;) És ott vannak még Ibolya szépséges :eek: képei....:confused::D

Én is hozom a kedvencem: katt ide!:D:p
ez nadon nadon jóóóóó...és egy másik KEDVENC
vagy a fotója a dalijának:FOTÓ
 

DeletedUser

Vendég
Szia, csudribudri vagyok. 196 kiló és 129 magas (vagy fordítva). Már nem sportolok. Randizni nehezen tudok, mert Sziszi ilyenkor (ha megtudja) mindig elver. Mindjárt keresek egy képet magamról. :D
 

DeletedUser247

Vendég
...naaaa szép befejezése az estémnek...Őrült jók vagytok!!!!:D:D:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Kicsit kitakart a pálinkafőzde ...


én.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Áááá... mosolyom olyan, mint Decsi Sándoré, miután megverekedett Laca Ferkóval.
 

DeletedUser

Vendég
Nos két szakmám van a vesztegetés és a leánykérés. Látom itt kialakulóban van egy komoly ajánlatdömping, én is megteszem a magamét. Sose tudni, hátha lesz egy hölgy akinek horogra akadt egy hal. Legalább megvacsorálunk.

Nyalkának talán nem mondanám magam, (kivéve mikor az albán krémes a mellyszőrzetembe kenyődik) Tsudri magassága számomra, egyszerűen a jövő. A buktatókkal (nem tudok a témánál maradni, helyesen bukta tavak. Azt úgy képzeld el, hogy a szomszéd medencéjét derékig töltöd baracklekvárral ráhányod a tésztát, odacsapsz a közepibe egy csattanós hasast és marha boldog vagy) teli és nem is közeli jövő. Azt a magasságot elérni, (százhuszonkilenc centi!!!, tudom a másik csak vicc) szükségeltetik, egy kis kosár majonézes kolbász, (lehet csípőske) két szakaszátszálló, bármely tömegközlekedési eszközön, egy vagy két darab ötfokozatú (dizel is jó) festőlétra, szemüveg és ha az már van, egy jó vastag könyv, valamint nagyon-nagyon sok türelem és kitartás a hosszú, fáradtságos utazás miatt. 129cm, komoly távolság, felfelé meg pláne.
Még egyértelműbb leszek, ma ebédnél a vájlingot meg kellett másznom, hogy hozzájussak a benne tárolt szilvás gombóchoz. Nehéz ügy, mert mikor a tetején vagy, csúszik a prézli. Villát nem is használok, (mondjuk úgy néz ki a kezemben, mint Poszeidon elcseszett lándzsája. Eggyel több ága van.) felülről, olyan Micimackósan berágom magam és elegánsan kifelé hessegetem a büfit.
Már közepes testű kutyát sem tartunk, mert eltaposnak, főleg mikor a kutyatál körül őgyelgek. Pedig a Csirkés Cseppi a gyengém és elhihetitek, komoly merítési mélység után adtam le voksomat.
Ha olybá tűnik, hogy magasságom kívánni valót hagy maga után, ne ijedjetek meg. Szélességgel pótolom. Alakom elsősorban egy Á betűre hasonlít, ahol a vessző a fejem....a közismert boyler test, olyan dícséret, amire tudom, nem szolgáltam rá. Mégis fűnyírás után, én is messze látok az alföldön és szinte felboríthatatlan vitéz vagyok, főleg fekvő helyzetben. Igaz ilyenkor meg a fejem nem éri el a vánkost, de ez már nem a magasság számlájára írandó. Ha hason fekszem, kicsit lelóg a fejem na..!
Lakhelyem összeforrt a művészettel. Egy világhírű filmcsillag telekszomszédja voltam, de tisztaságmániás lévén, sajna nem ápolt velem jó kapcsolatot. Talán hallottatok a nagyszerűről. Neve Shrek, a derék katona. Láttam egy két filmjét. Fantasztikus volt, ahogy azt a grál nevű micsodát keresték. Nem találták meg, pedig forgatás után megsúgtam nekik, hogy igazából az egy német festőművész, aki a Csend Hangjai címmel háromfelvonásost komponált, nádihegedűre és bikacsökre.
Érdemes lenne egyszer megtudakolni a bikától, hol van az ő csöke. Nagyjából egy szinten lehet a hónommal, ez szintén különleges testrész, alja van, de teteje nincs. Na de nem engedem magam elkalandozni, nem vagyok típusa...
Szőrmentén megemlékezem ruházatomról is. A ruhám a szőr mentén helyezkedik el. Mindjárt az elejére kívánkozik, izom illatú trikom. Ez ilyen szélfútta, lyukacsos mintázattal árnyékolja, kikandikáló, Nap cserzette mellbimbóimat. Köldök felett hirtelen ér véget, ami nem baj, mert van egy olyan szokásom, ha gondolkodom, mindig beletúrok, hátha tartalmaz valami maradékot a reggeliből. (ez olyan entellektüel, nekünk pénzembereknek elengedhetetlen, hogy valamivel megkülönböztessük magunkat.) A nadrágot első sorban a patina és a nagy zsebek miatt preferálom. Ez a preferáció, évtizedes bizonyítás eredménye. Sosem hagyott el, bár néhány generáljavítás, gatyamadzag, befőttes gumi, ziherejsztű képében már meg-meg töri az unalmas szürkeséget. Lábbélim a már sokat emlegetett Honecker szandál. Ismeritek, csak röviden. Tehát ez két pontosan méretre vágott hungarocell darab, amelyen keresztbe átvezetünk egy-egy rolóhúzó gurtnit. A gurtnira ráírjuk filctollal, hogy "SONY" és mehetünk.
Igen-igen, jól gondoljátok. Akkor a belbeccsel van a baj...Pedig igyekszem.
Utolsó leánykérésnél még térdre is ereszkedtem. Ezt nem kellett volna, mert rátérdeltem a szakállamra, ettől arcra borultam, az ajiba vitt hagymás saslik hurkapálcája, átszúrta a tokámat, a hús meg leesett a földre. Drága mulatság!!
Nagyon szeretem a sportközvetítéseket, de úgy hiszem a családi harmónia akkor teljesedik ki, ha a mérkőzés végén még átbeszéljük egy-egy órácskában a leseket, kimaradt helyzeteket, a hülye bíróról pedig, tányércsapkodással emlékezünk meg.
Ugyancsak erős oldalam a száj higiéne. Elsősorban, az alkohol tartalmú szájvizeket preferálom. Ez lehet az egyszerű szunyókálós koccintóstól, a legvadabb ablakpucolókig minden. Mégis gyengém, a finomaknál finomabb, arcvizek. Körmöt persze nem vágok, de ez a testkinövés, kapaszkodásra rendkívül alkalmas. A takarékosság jegyében, egy gumival fogom össze a hajam és jó hír, hogy pár éve már gumi nélkül is úgy marad. Egy rezes kalandom alkalmával elcsapott a vonat, így az egyik arcom teljesen hiányzik. A felső. Elég egy is én már csak tudom. Viszont tényleg zavaró, mikor kérődzés közben, a jobbra csücsörítő szemem alatt, balról befúj a szél a májtájékomra.
Mint említettem, szakmámra nézve pénzember vagyok. Kezdetben ahhoz a réteghez tartoztam, aki rendkívül sokkal bír tartozni. Azóta továbbléptem, ma már a tartozik és követel osztályt sikerült meghódítanom. Sokat emlegetett nagyapámnál jártam ki ezt a pénzemberi iskolát. Egyetlen mondat volt a tananyag. Kisfiam, ha nincs pénzed nem tudod megadnia kölcsönt, ha van eldöntheted. Ez az álláspont, mára annyira népszerűvé vált, hogy egész országok gyakorolják.
Átmenetileg, míg nem találok új mecénást a piacon dolgozom. Minden nap kijárok és rövid szatyrokból, hosszú kolbászokat próbálok eltulajdonítani. Ha felhívásom érdeklődőre talál, ígérem nyáron több piacra is el fogunk üdülni, én tudom a nyár a pihenés, kikapcsolódás ideje. Már ha épp szabadlábon vagyok.

Búcsúzóul néhány szó, méltán híres kéjlakomról. Tudni kell, hogy kicsit rosszul hallok mind az egy fülemre és a szememre nem különben. Ezért zavar, ha a zsúfolt berendezés megakadályozza a hang egyenes irányba való haladéktalan terjedését. Ennek fényében rendeztem be, mocsár melletti vityillómat. Egy ágy van benne, az ágy mellett egy vödör bor. Este abba teszem a zoknimat. Kipróbált módszer, csak így marad meg mindkettő reggelig. Ez mellet egy bili, a falon egy sózott varjú. Bár ennek a szárnya valamiért elengedett és mióta nálam van duplájára hízott pedig nem is eszik. Tv a szomszédban. Nyugalom az első fél évben, míg jól meg nem ismerjük egymást, lábtól alszunk, mert a kisördög viszont nem alszik.
Hát mi kell még a boldogsághoz?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
[...]Körmöt persze nem vágok, de ez a testkinövés kapaszkodásra rendkívül alkalmas.[...]

Itt ismét csak megakadtam. :)
A díszpizsama után egy újabb díszelnézés (hiába, no: a könnyes szemtől nehezebb mindent rendesen észrevenni :D). Most a 'kapaszkodásra' szót sikerült félrenézni, és a 'kopaszodásra' szóvá változtatni. És még megemlítem, hogy vizuális típus vagyok; így a "Körmöt persze nem vágok, de ez a testkinövés kopaszodásra rendkívül alkalmas." részt hirtelen nem tudtam normálisan értelmezni. Mikor igen, akkor meg leestem a székről. Aztán mikor észrevettem, hogy elnéztem, akkor meg jött a hatalmas csattanás (mint a Niagara vízesés melletti bennszülöttekről szóló poénos szösszenetben: Miért nagyok a füleik és miért lapos a homlokuk? Mert reggel amikor felkelnek, elkezdenek hallgatózni (Mi a fene ez a nagy zúgás?), majd a felismerés után jön a homlokra-csapás (De hül.e vagyok! Hát a Niagara vízesés!)). :)
Talán mégis inkább dolgoznom kellett volna (legalább munkaidőben :))...
 

DeletedUser256

Vendég
Nos két szakmám van a vesztegetés és a leánykérés. Látom itt kialakulóban van egy komoly ajánlatdömping, én is megteszem a magamét. Sose tudni, hátha lesz egy hölgy akinek horogra akadt egy hal. Legalább megvacsorálunk.

Nyalkának talán nem mondanám magam, (kivéve mikor az albán krémes a mellyszőrzetembe kenyődik) Tsudri magassága számomra, egyszerűen a jövő. A buktatókkal (nem tudok a témánál maradni, helyesen bukta tavak. Azt úgy képzeld el, hogy a szomszéd medencéjét derékig töltöd baracklekvárral ráhányod a tésztát, odacsapsz a közepibe egy csattanós hasast és marha boldog vagy) teli és nem is közeli jövő. Azt a magasságot elérni, (százhuszonkilenc centi!!!, tudom a másik csak vicc) szükségeltetik, egy kis kosár majonézes kolbász, (lehet csípőske) két szakaszátszálló bármely tömegközlekedési eszközön, egy vagy két darab ötfokozatú (dizel is jó) festőlétra, szemüveg és ha az már van, egy jó vastag könyv, valamint nagyon-nagyon sok türelem és kitartás a hosszú fáradtságos utazás miatt. 129cm, komoly távolság, felfelé meg pláne.
Még egyértelműbb leszek, ma ebédnél a vájlingot meg kellett másznom, hogy hozzájussak a benne tárolt szilvás gombóchoz. Nehéz ügy mert mikor a tetején vagy, csúszik a prézli. Villát nem is használok, (mondjuk úgy néz ki a kezemben mint Poszeidon elcseszett lándzsája. Eggyel több ága van.) felülről olyan Micimackósan berágom magam és elegánsan kifelé hessegetem a büfit.
Már közepes testű kutyát sem tartunk, mert eltaposnak, főleg mikor a kutyatál körül őgyelgek. Pedig a Csirkés Cseppi a gyengém és elhihetitek, komoly merítési mélység után adtam le voksomat.
Ha olybá tűnik, hogy magasságom kívánni valót hagy maga után, ne ijedjetek meg. Szélességgel pótolom. Alakom elsősorban egy Á betűre hasonlít, ahol a vessző a fejem....a közismert boyler test olyan dícséret, amire tudom nem szolgáltam rá. Mégis fűnyírás után, én is messze látok az alföldön és szinte felboríthatatlan vitéz vagyok, főleg fekvő helyzetben. Igaz ilyenkor meg a fejem nem éri el a vánkost, de ez már nem a magasság számlájára írandó. Ha hason fekszem kicsit lelóg a fejem na..!
Lakhelyem összeforrt a művészettel. Egy világhírű filmcsillag telekszomszédja voltam, de tisztaságmániás lévén, sajna nem ápolt velem jó kapcsolatot. Talán hallottatok a nagyszerűről. Neve Shrek, a derék katona. Láttam egy két filmjét. Fantasztikus volt ahogy azt a grál nevű micsodát keresték. Nem találták meg, pedig forgatás után megsúgtam nekik, hogy igazából az egy német festőművész, aki a Csend Hangjai címmel háromfelvonásost komponált, nádihegedűre és bikacsökre.
Érdemes lenne egyszer megtudakolni a bikától, hol van az ő csöke. Nagyjából egy szinten lehet a hónommal, ez szintén különleges testrész, alja van, de teteje nincs. Na de nem engedem magam elkalandozni, nem vagyok típusa...
Szőrmentén megemlékezem ruházatomról is. A ruhám a szőr mentén helyezkedik el. Mindjárt az elejére kívánkozik, izom illatú trikom. Ez ilyen szélfútta, lyukacsos mintázattal árnyékolja, kikandikáló, Nap cserzette mellbimbóimat. Köldök felett hirtelen ér véget, ami nem baj, mert van egy olyan szokásom, ha gondolkodom, mindig beletúrok, hátha tartalmaz valami maradékot a reggeliből. (ez olyan entellektüel, nekünk pénzembereknek elengedhetetlen, hogy valamivel megkülönböztessük magunkat.) A nadrágot első sorban a patina és a nagy zsebek miatt preferálom. Ez a preferáció évtizedes bizonyítás eredménye. Sosem hagyott el, bár néhány generáljavítás, gatyamadzag, befőttes gumi, ziherejsztű képében már meg-meg töri az unalmas szürkeséget. Lábbélim a már sokat emlegetett Honecker szandál. Ismeritek, csak röviden. Tehát ez két pontosan méretre vágott hungarocell darab, amelyen keresztbe átvezetünk egy-egy rolóhúzó gurtnit. A gurtnira ráírjuk filctollal, hogy "SONY" és mehetünk.
Igen-igen, jól gondoljátok. Akkor a belbeccsel van a baj...Pedig igyekszem.
Utolsó leánykérésnél még térdre is ereszkedtem. Ezt nem kellett volna, mert rátérdeltem a szakállamra, ettől arcra borultam, az ajiba vitt hagymás saslik hurkapálcája átszúrta a tokámat, a hús meg leesett a földre. Drága mulatság!!
Nagyon szeretem a sportközvetítéseket, de úgy hiszem a családi harmónia akkor teljesedik ki, ha a mérkőzés végén még átbeszéljük egy-egy órácskában.
Ugyancsak erős oldalam a száj higiéne. Elsősorban az alkohol tartalmú szájvizeket preferálom. Ez lehet az egyszerű szunyókálós koccintóstól, a legvadabb ablakpucolókig minden. Mégis gyengém, a finomaknál finomabb, arcvizek. Körmöt persze nem vágok, de ez a testkinövés kapaszkodásra rendkívül alkalmas. A takarékosság jegyében egy gumival fogom össze a hajam és jó hír, hogy pár éve már gumi nélkül is úgy marad. Egy rezes kalandom alkalmával elcsapott a vonat így az egyik arcom teljesen hiányzik. Ebből elég egy is én már csak tudom. Viszont tényleg zavaró, mikor kérődzés közben, a jobbra csücsörítő orrom alatt, balról befúj a szél a májtájékomra.
Mint említettem, szakmámra nézve pénzember vagyok. Kezdetben ahhoz a réteghez tartoztam, aki rendkívül sokkal bír tartozni. Azóta továbbléptem, ma már a tartozik és követel osztályt sikerült meghódítanom. Sokat emlegetett nagyapámnál jártam ki ezt a pénzemberi iskolát. Egyetlen mondat volt a tananyag. Ha nincs pénzed nem tudod megadnia kölcsönt, ha van eldöntheted.
Átmenetileg, míg nem találok új mecénást a piacon dolgozom. Minden nap kijárok és rövid szatyrokból hosszú kolbászokat próbálok eltulajdonítani. Ha felhívásom érdeklődőre talál, ígérem nyáron több piacra is el fogunk utazni, én tudom a nyár a pihenés, kikapcsolódás ideje. Már ha épp szabadlábon vagyok.

Búcsúzóul néhány szó, méltán híres kéjlakomról. Tudni kell, hogy kicsit rosszul hallok mind az egy fülemre és a szememre nem különben. Ezért zavar, ha a zsúfolt berendezés megakadályozza a hang egyenes irányba való haladéktalan terjedését. Ennek fényében rendeztem be, mocsár melletti vityillómat. Egy ágy van benne, az ágy mellett egy vödör bor. Este abba teszem a zoknimat. Kipróbált módszer, csak így marad meg mindkettő reggelig. Ez mellet egy bili, a falon egy sózott varjú. Bár ennek a szárnya valamiért elengedett és mióta nálam van duplájára hízott pedig nem is eszik. Tv a szomszédban. Nyugalom az első fél évben, míg jól meg nem ismerjük egymást, lábtól alszunk, mert a kisördög viszont nem alszik.
Hát mi kell még a boldogsághoz?
No jóóva. Elébb megiíroma kkkevecc vicceemm (mátámint aa idevalóók kőzzű), occtán ecctet es elóoóvasoomm...

IiiIIIíme:
2015.%2B04.%2B13.%2B-%2B1

illetve:
A feleség elmegy házőrző kutyát venni.
Az eladó előhoz egy csivavát: -Hölgyem, ezt tudom ajánlani.
-De hát ez nevetséges!
Erre az eladó: -Harcikutya, az ágy!
-Wwhhrrrrrrrr...
És az ágy már csak toll és deszka.
-Harcikutya, a kőkerítés!
-Wwwwwhhhhhhhrrrrrrrrrr!
És a kerítésből sitt lett.
A feleségnek megtetszik a kutya, hát megveszi. Viszi haza, mutatja a férjének.
-Mi ez a vakarcs?!?
-Ez egy harcikutya.
-Harcikutya a tököm!
-WWWWWWWWWHHRRRRRRR!
 

DeletedUser256

Vendég
Tehát. Elolvastam. Készüljetek, majd valami semmis alkalomkor csinálok egy "m31oti és társai-montázs" témát, amin mindenki 5 órát röhöghet :D
 

DeletedUser198

Vendég
Nos két szakmám van a vesztegetés és a leánykérés. Látom itt kialakulóban van egy komoly ajánlatdömping, én is megteszem a magamét. Sose tudni, hátha lesz egy hölgy akinek horogra akadt egy hal. Legalább megvacsorálunk.

Nyalkának talán nem mondanám magam, (kivéve mikor az albán krémes a mellyszőrzetembe kenyődik) Tsudri magassága számomra, egyszerűen a jövő. A buktatókkal (nem tudok a témánál maradni, helyesen bukta tavak. Azt úgy képzeld el, hogy a szomszéd medencéjét derékig töltöd baracklekvárral ráhányod a tésztát, odacsapsz a közepibe egy csattanós hasast és marha boldog vagy) teli és nem is közeli jövő. Azt a magasságot elérni, (százhuszonkilenc centi!!!, tudom a másik csak vicc) szükségeltetik, egy kis kosár majonézes kolbász, (lehet csípőske) két szakaszátszálló bármely tömegközlekedési eszközön, egy vagy két darab ötfokozatú (dizel is jó) festőlétra, szemüveg és ha az már van, egy jó vastag könyv, valamint nagyon-nagyon sok türelem és kitartás a hosszú fáradtságos utazás miatt. 129cm, komoly távolság, felfelé meg pláne.
Még egyértelműbb leszek, ma ebédnél a vájlingot meg kellett másznom, hogy hozzájussak a benne tárolt szilvás gombóchoz. Nehéz ügy mert mikor a tetején vagy, csúszik a prézli. Villát nem is használok, (mondjuk úgy néz ki a kezemben mint Poszeidon elcseszett lándzsája. Eggyel több ága van.) felülről olyan Micimackósan berágom magam és elegánsan kifelé hessegetem a büfit.
Már közepes testű kutyát sem tartunk, mert eltaposnak, főleg mikor a kutyatál körül őgyelgek. Pedig a Csirkés Cseppi a gyengém és elhihetitek, komoly merítési mélység után adtam le voksomat.
Ha olybá tűnik, hogy magasságom kívánni valót hagy maga után, ne ijedjetek meg. Szélességgel pótolom. Alakom elsősorban egy Á betűre hasonlít, ahol a vessző a fejem....a közismert boyler test olyan dícséret, amire tudom nem szolgáltam rá. Mégis fűnyírás után, én is messze látok az alföldön és szinte felboríthatatlan vitéz vagyok, főleg fekvő helyzetben. Igaz ilyenkor meg a fejem nem éri el a vánkost, de ez már nem a magasság számlájára írandó. Ha hason fekszem kicsit lelóg a fejem na..!
Lakhelyem összeforrt a művészettel. Egy világhírű filmcsillag telekszomszédja voltam, de tisztaságmániás lévén, sajna nem ápolt velem jó kapcsolatot. Talán hallottatok a nagyszerűről. Neve Shrek, a derék katona. Láttam egy két filmjét. Fantasztikus volt ahogy azt a grál nevű micsodát keresték. Nem találták meg, pedig forgatás után megsúgtam nekik, hogy igazából az egy német festőművész, aki a Csend Hangjai címmel háromfelvonásost komponált, nádihegedűre és bikacsökre.
Érdemes lenne egyszer megtudakolni a bikától, hol van az ő csöke. Nagyjából egy szinten lehet a hónommal, ez szintén különleges testrész, alja van, de teteje nincs. Na de nem engedem magam elkalandozni, nem vagyok típusa...
Szőrmentén megemlékezem ruházatomról is. A ruhám a szőr mentén helyezkedik el. Mindjárt az elejére kívánkozik, izom illatú trikom. Ez ilyen szélfútta, lyukacsos mintázattal árnyékolja, kikandikáló, Nap cserzette mellbimbóimat. Köldök felett hirtelen ér véget, ami nem baj, mert van egy olyan szokásom, ha gondolkodom, mindig beletúrok, hátha tartalmaz valami maradékot a reggeliből. (ez olyan entellektüel, nekünk pénzembereknek elengedhetetlen, hogy valamivel megkülönböztessük magunkat.) A nadrágot első sorban a patina és a nagy zsebek miatt preferálom. Ez a preferáció évtizedes bizonyítás eredménye. Sosem hagyott el, bár néhány generáljavítás, gatyamadzag, befőttes gumi, ziherejsztű képében már meg-meg töri az unalmas szürkeséget. Lábbélim a már sokat emlegetett Honecker szandál. Ismeritek, csak röviden. Tehát ez két pontosan méretre vágott hungarocell darab, amelyen keresztbe átvezetünk egy-egy rolóhúzó gurtnit. A gurtnira ráírjuk filctollal, hogy "SONY" és mehetünk.
Igen-igen, jól gondoljátok. Akkor a belbeccsel van a baj...Pedig igyekszem.
Utolsó leánykérésnél még térdre is ereszkedtem. Ezt nem kellett volna, mert rátérdeltem a szakállamra, ettől arcra borultam, az ajiba vitt hagymás saslik hurkapálcája átszúrta a tokámat, a hús meg leesett a földre. Drága mulatság!!
Nagyon szeretem a sportközvetítéseket, de úgy hiszem a családi harmónia akkor teljesedik ki, ha a mérkőzés végén még átbeszéljük egy-egy órácskában.
Ugyancsak erős oldalam a száj higiéne. Elsősorban az alkohol tartalmú szájvizeket preferálom. Ez lehet az egyszerű szunyókálós koccintóstól, a legvadabb ablakpucolókig minden. Mégis gyengém, a finomaknál finomabb, arcvizek. Körmöt persze nem vágok, de ez a testkinövés kapaszkodásra rendkívül alkalmas. A takarékosság jegyében egy gumival fogom össze a hajam és jó hír, hogy pár éve már gumi nélkül is úgy marad. Egy rezes kalandom alkalmával elcsapott a vonat így az egyik arcom teljesen hiányzik. Ebből elég egy is én már csak tudom. Viszont tényleg zavaró, mikor kérődzés közben, a jobbra csücsörítő orrom alatt, balról befúj a szél a májtájékomra.
Mint említettem, szakmámra nézve pénzember vagyok. Kezdetben ahhoz a réteghez tartoztam, aki rendkívül sokkal bír tartozni. Azóta továbbléptem, ma már a tartozik és követel osztályt sikerült meghódítanom. Sokat emlegetett nagyapámnál jártam ki ezt a pénzemberi iskolát. Egyetlen mondat volt a tananyag. Ha nincs pénzed nem tudod megadnia kölcsönt, ha van eldöntheted.
Átmenetileg, míg nem találok új mecénást a piacon dolgozom. Minden nap kijárok és rövid szatyrokból hosszú kolbászokat próbálok eltulajdonítani. Ha felhívásom érdeklődőre talál, ígérem nyáron több piacra is el fogunk utazni, én tudom a nyár a pihenés, kikapcsolódás ideje. Már ha épp szabadlábon vagyok.

Búcsúzóul néhány szó, méltán híres kéjlakomról. Tudni kell, hogy kicsit rosszul hallok mind az egy fülemre és a szememre nem különben. Ezért zavar, ha a zsúfolt berendezés megakadályozza a hang egyenes irányba való haladéktalan terjedését. Ennek fényében rendeztem be, mocsár melletti vityillómat. Egy ágy van benne, az ágy mellett egy vödör bor. Este abba teszem a zoknimat. Kipróbált módszer, csak így marad meg mindkettő reggelig. Ez mellet egy bili, a falon egy sózott varjú. Bár ennek a szárnya valamiért elengedett és mióta nálam van duplájára hízott pedig nem is eszik. Tv a szomszédban. Nyugalom az első fél évben, míg jól meg nem ismerjük egymást, lábtól alszunk, mert a kisördög viszont nem alszik.
Hát mi kell még a boldogsághoz?
Ez tulajdonképpen egy csodás önajánlat...nekünk pedig egy kihagyhatatlan lehetőség! Hölgyeim! Ezért a királyfiért megküzdünk!!!:eek::rolleyes:;):D
Mert kizárt dolog, hogy csak engem vett le a lábamról...de rögtön!!!:oops::p
 

DeletedUser

Vendég
Hát én nagyon szépen köszönöm az érdeklődést. Magamban, itt mélyen legbelül, a patkóbelem környékén, tuttam és érectem hogy nem lehet ez másképp. Szeretném bejelenteni, hogy a mocsár melletti Tisztátalan Tisztáson (tudjátok, ahová az elf lánykák járnak, átalányba békát csókolni) a nagy örömömre való tekintettel, megrendezem az idelyi !!!!!!!!!!!
51.-dik pörkűttshow-t. Ideje Minden Hétfőtől Vasárnapig! Választható Savanyúság!!! A Hölgyek A Maguk És A Mások Pecsenyéjét Sütögetik, Automata Mosógép (csak vizet kell bele hozni), Óriás vasalódeszka, Széthányt Zoknikereső Verseny! Délutánonként Közös Bagórágás! Fogmosás Mentes (VIP) Övezetek. Mormogós Tunkolás! Morzsaspóroló Mutatványok! Benzinlopás HÖLGYEKNEK! Menekülés Órák!
Zene : Pukiblúz! Kora Reggeli Fokhagyma Lehelő Futamok! Közös Játékok, A Férfinép Ultizik, a Hölgyek Ámulva Nézik! Koedukált Jósolgatás A Sakkvilágbajnoki Döntőre. A Urak "Pató Pál" Határozatlansági és Halogató Versenyének Győztese Kis Felárral Azonnal Vihető. Mackóalsó Vásár! Sáros Bakkancs Sikálás, Vidám Hajnali Malacól Puccolással! Esténként Utazási Magazin Égetés, Repülő Balesetek Vetítésével Egybekötve! A Hurrikánok Hatása A Nyaraló Hölgyneműek Ruhatárára (előadássorozat). Lyányok Tombola Részvényeket Vásárolhatnak, Srácok Részegen Tombolhatnak. Fekete Burnuszok Részletre (kötelező), Zsákruha Bemutató! Éjjeli Magassarok Törés! Bió Kozmetikai Kalauz, Császárszalonnából! Különféle Uborkamentes Pakolások Hatása A Gerincre (rőzsehordó tanfolyam) Esküvői Botrányötletek, Heveny Csokorhervasztásssal! Műveletlenségi És Egyszerű Arc Verseny (csak fijúknak), Bicepszugráltatás!!!
Én azt hiszem, egy nagyon lyó kis műsort sikerült összegereblyézni, mint látjátok az egyenjogaság jegyében!

Minden Érdeklődő Szeretettel Vehet Jegyet!
Én asziszem kár lenne kihagyni eggy ijen lehetőséget!
 

Erica

Veterán
Fedett Pályás Ki Tud Magasabbra Nézni verseny?
Igeeeen:Dvállat csapkodó szempillákkal:eek:szénné szoláriumozott aszottas szilvás tesstvel:Dtérgyigérű plasztikos műkarmokkal:oops:sajátszájbaállós szilikonos műcsirkemellekkel:rolleyes:és nem utolsó sorban....szemeketkivakítós mosolynövelös szikrázóstekintetű fogsorokkal:eek:és nem kihagyva----orrbavissasodrozódós ajakfeltöltésselbíró kacsacsörűpittyedtszájús;)ismerekedne??????:rolleyes:
Hát én nagyon szépen köszönöm az érdeklődést. Magamban, itt mélyen legbelül, a patkóbelem környékén, tuttam és érectem hogy nem lehet ez másképp. Szeretném bejelenteni, hogy a mocsár melletti Tisztátalan Tisztáson (tudjátok, ahová az elf lánykák járnak, átalányba békát csókolni) a nagy örömömre való tekintettel, megrendezem az idelyi !!!!!!!!!!!
51.-dik pörkűttshow-t. Ideje Minden Hétfőtől Vasárnapig! Választható Savanyúság!!! A Hölgyek A Maguk És A Mások Pecsenyéjét Sütögetik, Automata Mosógép (csak vizet kell bele hozni), Óriás vasalódeszka, Széthányt Zoknikereső Verseny! Délutánonként Közös Bagórágás! Fogmosás Mentes (VIP) Övezetek. Mormogós Tunkolás! Morzsaspóroló Mutatványok! Benzinlopás HÖLGYEKNEK! Menekülés Órák!
Zene : Pukiblúz! Kora Reggeli Fokhagyma Lehelő Futamok! Közös Játékok, A Férfinép Ultizik, a Hölgyek Ámulva Nézik! Koedukált Jósolgatás A Sakkvilágbajnoki Döntőre. A Urak "Pató Pál" Határozatlansági és Halogató Versenyének Győztese Kis Felárral Azonnal Vihető. Mackóalsó Vásár! Sáros Bakkancs Sikálás, Vidám Hajnali Malacól Puccolással! Esténként Utazási Magazin Égetés, Repülő Balesetek Vetítésével Egybekötve! A Hurrikánok Hatása A Nyaraló Hölgyneműek Ruhatárára (előadássorozat). Lyányok Tombola Részvényeket Vásárolhatnak, Srácok Részegen Tombolhatnak. Fekete Burnuszok Részletre (kötelező), Zsákruha Bemutató! Éjjeli Magassarok Törés! Bió Kozmetikai Kalauz, Császárszalonnából! Különféle Uborkamentes Pakolások Hatása A Gerincre (rőzsehordó tanfolyam) Esküvői Botrányötletek, Heveny Csokorhervasztásssal! Műveletlenségi És Egyszerű Arc Verseny (csak fijúknak), Bicepszugráltatás!!!
Én azt hiszem, egy nagyon lyó kis műsort sikerült összegereblyézni, mint látjátok az egyenjogaság jegyében!

Minden Érdeklődő Szeretettel Vehet Jegyet!
Én asziszem kár lenne kihagyni eggy ijen lehetőséget!
Most egy pár napra ujra elmegyek kiröhögni magam......:D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Fedett Pályás Ki Tud Magasabbra Nézni verseny?

Én ezt Fedett Pajtásnak ismerem.

...naaaa szép befejezése az estémnek...Őrült jók vagytok!!!

Szia Cukorfalat!
Mióta regeltem, itt köröz egy félelmetes gondolat. De pár hónap után összeszedtem a bátorságomat. Szeretném nagy tisztelettel és kellő távolságból megkérdezni, hogy a névválasztásodnak van-e köze az azonos című filmhez.
Ha igen, megígérem, nem írok többé veled azonos oldalra, Tsudrival komponáltatok egy főcímzenét azokra az esetekre, mikor hölgyeket kell megszólítanom itt a fórumon és az életben is fütyörészni fogom legalább délelőttönként, ha véletlenül a közeledbe sodor a sors, mindenképp felismerj.

Aki nem látta, kötelező darab (francia triller, igen h nélkül). Kifejezetten ajánlott azoknak a hölgyeknek, akik mostanában kaptak össze lovagjukkal.
Szerintem a cím nem tökéletes, én golyófogóra változtatnám. Triller, nem pornó!!
 
Fent