• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

Erica

Veterán
images

Szép Napot Minden Kedves Betérőnek!

Szeretettel várok mindenkit aki kötetlenül akar beszélgetni!
 

Erica

Veterán
Sziasztok:)
Megjött az első fecske:)
Na még jóóó...hát annyit építkeztem ma,hogy az összes Kultúrám eltűnt valamerre az éterben...no de sebaj.Ma szépen haladtatok csajok.Csillagbaba is és Te is Judit.Nagyon ügyesek vagytok.
Még várok Tagokat a Testvériségbe.Remélem akit jelöltünk elfogadja.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser166

Vendég
Igyekszem!
A kúltúra az dübörög nálam a pénz az ami kevéske volt:)
 

Erica

Veterán
Judit!!Milyen jó lenne ha azt is tudnánk küldeni...egy zsák pénzt napi szinten a szomszédoknak...vagy a tagoknak...de szép itt a Bannered te csaj!!!
 

Vanek

Veterán
A 'Társalgó' rész külön van a többi résztől. Például nincsenek az itteni hozzászólások beleszámolva az összes hozzászólások számába; nincs 'like' gomb (de meg lehet oldani: válasz, és "Like" szöveg; vagy kis kép formájában is ;) ); meg még ki tudja milyen egyéb dolgok hiányoznak. Mintha a fórum felső része normál fórum lenne, ez az alsó meg egy amolyan 'dühöngő' jellegű. :)
 

Erica

Veterán
A 'Társalgó' rész külön van a többi résztől. Például nincsenek az itteni hozzászólások beleszámolva az összes hozzászólások számába; nincs 'like' gomb (de meg lehet oldani: válasz, és "Like" szöveg; vagy kis kép formájában is ;) ); meg még ki tudja milyen egyéb dolgok hiányoznak. Mintha a fórum felső része normál fórum lenne, ez az alsó meg egy amolyan 'dühöngő' jellegű. :)
Szia Vanek!
Na ebben teljesen egyet értek!!Nyitottam egy Topikot,amolyan Mindenkinek szeretettel Topikot,hogy akármirőlmindenről dumálhassunk.Éssss nincsen LÁJK gomb...na ez azért nem tecccik!!!KÉRNI SZERETNÉK IDE :LÁJK LEHETŐSÉGET!!!!!!!!KÖSZÖNÖM!!
 

DeletedUser112

Vendég
Erica, és ha szövegben fejeznéd ki azt, hogy valami tetszik? :) Szerintem az mindenkinek jobban esik. :) (Tény, aláírom, egy nyamvadt like gomb beiktatása nem lenne olyan rossz)
 

Erica

Veterán
Erica, és ha szövegben fejeznéd ki azt, hogy valami tetszik? :) Szerintem az mindenkinek jobban esik. :) (Tény, aláírom, egy nyamvadt like gomb beiktatása nem lenne olyan rossz)
Szia Toren!!
Örülök,hogy Te is bekapcsolódtál!!
Igen csak egy tetszik gomb...nem a HSZ-ek számát akarom gyarapítani,,nem érdekel..de szeretném kimutatni,hogy igen EZ TETSZIK!!:eek::D:DDe sajnos nem lehet.Remélem lesz változás ez ügyben is!!;););)
 

DeletedUser112

Vendég
Esetleg ha többen is kérnénk egy jólelkű fórummoderátortól, hátha lenne olyan kedves és segítene nekünk ezügyben. :p :D
 

Erica

Veterán
Esetleg ha többen is kérnénk egy jólelkű fórummoderátortól, hátha lenne olyan kedves és segítene nekünk ezügyben. :p :D
Igen,biztosan segítenek,hiszen nagyon kedvesek.Már írtam feljebb valahová-kérdések segítség-hogy szeretnénk kérni egy szimpatikus Lájk lehetőséget valahogyan ide.Elég új még ez a Fórum,lenne mi alakítani rajta.Remélem segítenek!!!;)
 

DeletedUser112

Vendég
Csak-csak fognak, ha meg nem, akkor majd írogatjuk a likeokat. :D
 
Fent