• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser256

Vendég
Sziasztok!
Örömmel szeretném tudatni minden kedves fórumos barátommal, hogy hétfőn ( 06. hó 06. ), 12 óra 04 perckor, megszületett a kislányom, Kitti. 3100 g, 52 cm. :)
Sok egészséget, boldog, békés életet, sok barátot, kevés ellenséget kívánok Kittinek, és aztán jó Elvenarost faragj belőle ;) :D Én a helyedben már most elkezdeném:rolleyes::rolleyes::rolleyes: :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok!
Örömmel szeretném tudatni minden kedves fórumos barátommal, hogy hétfőn ( 06. hó 06. ), 12 óra 04 perckor, megszületett a kislányom, Kitti. 3100 g, 52 cm. :)

Tiszta szívemből gratulálok Sera! :D :D :D :D :D
 

Erica

Veterán
De rég nem írt ide senki... Éltek még? :D
persze persze Vázsony szomszim..éldegélünk.....csak a héten én is 02-ig gürcölök,így olyan későn sok esetben már ide be sem kukkantok......:eek::cool::confused:de jövö héten SZABINNNNNNNNNN vagyok.....:D:Dhmm nem Szabolcson,hanemmm Szabadságon,;)és lesz több időm kicsikét...remélem...vagy nem....:rolleyes:de az biztos.:p
 

DeletedUser379

Vendég
Sajnos módosult a tudatom, már csak gombában tudok gondolkodni...:)
 

DeletedUser247

Vendég
Erám, én kérnék,ha lehet:))).....most a lányoknak a "mennyei" ( Flori keresztelte így el) sütit vittem, még a tányért is kinyalták:D
 

DeletedUser256

Vendég
Nekem jóóó az is, ha a képet külditek, száraz kenyérhez pont tökéletesen megfelel :D Csak azt kell nézni, és nem azt, amit eszem, máris finomabb lesz :D
(Na jó, itt is van azé' sok finomság, csak lusta vagyok elmenni érte nagymamámhoz, pedig itt lakik a szomszédban:rolleyes: Bár gondolom, hogy sokan közületek nemigen dicsekedhetnek nagymamával:()
 

DeletedUser247

Vendég
Sziasztok!
Sajnos nem készült fotó:(...pedig gondoltam rá:rolleyes:
 

DeletedUser136

Vendég
Adventi fények

Advent első vasárnapján
fellobban egy gyertyaláng,
REMÉNY-t hoz a szürkeségbe,
mikor fénye ránk talál.

Három társa lángra várva
az adventi koszorún,
bennük rejlő fény-üzenet
átsugárzik a borún.

Hét nap múlva párban lobog,
kis fáklyaként világít,
s erőre kap lelkekben az
égiektől táplált HIT.

ÖRÖM-ünnep közelg` hozzánk,
hirdeti a harmadik,
lélek húrján zenét sugall,
óda hangja hallatszik.

Gyertya-kvartett fény tündököl,
küszöbön a karácsony,
legfontosabb, hogy SZERETET
áradjon a világon.

Mindenkinek szeretettel . ♥
 

DeletedUser1238

Vendég
Sziasztok ! Most vagyok itt először,csak úgy bekukkintottam :) Kedves meglepi a vers,én is köszönöm .
 
Fent