• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser247

Vendég
12140211_904629806278739_6252235266614746447_o-crop.jpg Hellóka!
Qwertikém- a banner és az ava milyen méretű kell, hogy legyen,mert megvannak a fantasysok és áthoznám ide..
..nem tudom áthozni,mert az számos.....de hoztam képet magamról:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser198

Vendég
90 bővítmény megtekintése Hellóka!
Qwertikém- a banner és az ava milyen méretű kell, hogy legyen,mert megvannak a fantasysok és áthoznám ide..
..nem tudom áthozni,mert az számos.....de hoztam képet magamról:
Nem tudom:eek::(....én az itten moderátorok bannerét néztem...az 500x145-ös.....Mi az, hogy számos? A neved utáni számra gondolsz? Az szerintem nem baj!
Nagyon jó képet hoztál!!!!!!! :) Nagyon csini vagy rövid hajjal!:eek:;)
Sziasztok :)
íme, az elkészült rajzom :) A színek sajnos nem olyan élénkek, mint valójában, de jobb lett a fotó, mint remélni mertem :))) De persze élőben sokkal sokkal jobb így is..

http://kepfeltoltes.hu/151018/20151018_183036_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Gratulálok Flori!!!!! Nagyon szép!!!!!:) Milyen méretű ez a rajzod? És kié lesz?
 

Erica

Veterán
Sziasztok :)
íme, az elkészült rajzom :) A színek sajnos nem olyan élénkek, mint valójában, de jobb lett a fotó, mint remélni mertem :))) De persze élőben sokkal sokkal jobb így is..

http://kepfeltoltes.hu/151018/20151018_183036_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Floriiii ez csodaszép!!!!♥Gratulálok!!
90 bővítmény megtekintése Hellóka!
Qwertikém- a banner és az ava milyen méretű kell, hogy legyen,mert megvannak a fantasysok és áthoznám ide..
..nem tudom áthozni,mert az számos.....de hoztam képet magamról:
Hát ki ez a csini bige??Katám de jól nézel ki drágám!!!Ez igen!!!

Nem látom Flori Bannerét!!!Moderátorok....segítség....miért tűnik el mindig a banner??
 

DeletedUser247

Vendég
Köszi lányok!....jólesett a dicséret!!
Flori nagyon szép lett a rajzod!!! Ügyes vagy!
 

DeletedUser256

Vendég
remélem lesz némi idöjárás jelentés innen onnan.....;););)
Szmogriado. Tilos huzamosabb ideig a szabad levegon tartozkodni. Egeszsegre veszelyes a magas szallopor-koncentracio.
Ettol fuggetlenul szep napos ido van, elo azzal a focilabdaval! Vissza a termeszetbe!!! :p:p:p:p
 

Erica

Veterán
Szmogriado. Tilos huzamosabb ideig a szabad levegon tartozkodni. Egeszsegre veszelyes a magas szallopor-koncentracio.
Ettol fuggetlenul szep napos ido van, elo azzal a focilabdaval! Vissza a termeszetbe!!! :p:p:p:p
Szmogriadó??
No akkor húzom a torpedó buggyeszt má aztat a nagyanyáim félét a nagyhajamos fejemre,így talán nem szíkászom be az egészségre félő ártalmas sok poros zagyvaságot.Süt a nap?Az én bolygómon mostan fúúúú a szellő,mert annyira zavaros az időjárás,hogy ha nem változik ez biza így marad!!!;)
 

DeletedUser437

Vendég
Kedves Katalinok! Az alábbi képpel kívánok Nektek nagyon boldog névnapot:

iq3t3p6rq0o3zhk4cp9m.gif
 
Fent