• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser198

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Miota van a hajokon legzsak??????

Az en egyik kedvenc videom ez:
 

DeletedUser198

Vendég
Igen, mindkettő nagyon fájhatott!!!:confused:
Én egy kis vidámságot hoztam ennyi "fájdalom" után.....katt....:eek::D
Na Era...ezt a mozgást utánozzuk le!:p
 

DeletedUser262

Vendég
Miota van a hajokon legzsak??????

Az en egyik kedvenc videom ez:

XD XD hát nem tudom mi fájhatott neki jobban a nyaka vagy az orra :p:p:p

szerintem ez a bíró irigyelte a játékosok népszerűségét és próbált valamit produkálni :D:D:D
 

DeletedUser198

Vendég
XD XD hát nem tudom mi fájhatott neki jobban a nyaka vagy az orra

szerintem ez a bíró irigyelte a játékosok népszerűségét és próbált valamit produkálni
Háááát úgy érzem, hogy sikerült neki:rolleyes::D....én biztos, hogy Őt nézném és nem a meccset....:p:p:p
 

DeletedUser262

Vendég
JÓ REGGELT

Elvenar Magyarország :) :p

Jo-reggelt-Vietnam--i36447.jpg
 

DeletedUser262

Vendég
fanatikus vagyok :D meló előtt 2 órával kelek hogy minden rendben legyen a városomban :D:D de akkor már fórumot se hagyom ki Csillagbaba ;)
 
fanatikus vagyok :D meló előtt 2 órával kelek hogy minden rendben legyen a városomban :D:D de akkor már fórumot se hagyom ki Csillagbaba ;)

Én is a városban kezdek reggel, :D de általában nyolckor kelek fel. Ide elég ritkán nézek be.
Van két farmom is, ott már nem igyekszem ennyire, ez most jobban érdekel.
Mikor lesz majd törp városom? :rolleyes:
Még nagyon messze vagyok tőle. :(
 

DeletedUser262

Vendég
Én is a városban kezdek reggel, :D de általában nyolckor kelek fel. Ide elég ritkán nézek be.
Van két farmom is, ott már nem igyekszem ennyire, ez most jobban érdekel.
Mikor lesz majd törp városom? :rolleyes:
Még nagyon messze vagyok tőle. :(

nekem még odébb van :( a bölcsesség és az örökség teljesen vissza van, de talán karácsonyig kész lesz és azzal lepem meg magam karácsonyra :rolleyes: :p
 

DeletedUser198

Vendég
Én meg még csak a III. közepén tartok....:eek::confused::(....napok óta azért küzdök, hogy végre elérjem a legfejlettebb lakóépületeket...és végre a vele nyert fejlesztési lehetőséggel megszűnjön az állandó lakosság hiányom....gondolom csak egy időre, mert a nálam nagyobbak...sokkal nagyobbak megint panaszkodnak az "alulnépesedésre"!:confused::rolleyes:
 

Erica

Veterán
ha kell adok kölcsön pár vendégmunkást :rolleyes::p
Vendég melós hozzám is jöhet vagy 400,,aztán újra ugyan ennyi.....van helyem nekik bőven..;););)
Én meg még csak a III. közepén tartok....:eek::confused::(....napok óta azért küzdök, hogy végre elérjem a legfejlettebb lakóépületeket...és végre a vele nyert fejlesztési lehetőséggel megszűnjön az állandó lakosság hiányom....gondolom csak egy időre, mert a nálam nagyobbak...sokkal nagyobbak megint panaszkodnak az "alulnépesedésre"!:confused::rolleyes:
1100 kóbórlót fogadtam be.....de az anyjuk köcsögit,,,,,mind talált kérót magának.....föleg a deszka manimnál.Már nem KFT.hanem,,,GMBH.a germánok szeretettel várják a menekült áradatot...:p:D:D:D:D:D
 

DeletedUser198

Vendég
ha kell adok kölcsön pár vendégmunkást
Jaaaaaj az nagyon jó lenne!!!!! :rolleyes: Te vagy a régen keresett ember-kereskedő? o_O Vagy Te lakosság bónuszos vagy?:eek::p
Javasolni fogom, mint ötletet.....lakosság bónusz, kalapács bónusz....az egyik nagyon kedves szomszédom filozófia bónuszos....:D
 

Erica

Veterán
Jaaaaaj az nagyon jó lenne!!!!! :rolleyes: Te vagy a régen keresett ember-kereskedő? o_O Vagy Te lakosság bónuszos vagy?:eek::p
Javasolni fogom, mint ötletet.....lakosság bónusz, kalapács bónusz....az egyik nagyon kedves szomszédom filozófia bónuszos....:D
nálam mind utlevél nélkül osont be....okos telefonokkal....nájki gatyóba.....tele vannak lével....már lassan félek is.:D:D:D
 

DeletedUser198

Vendég
nálam mind utlevél nélkül osont be....okos telefonokkal....nájki gatyóba.....tele vannak lével....már lassan félek is.
Jóképűek? :rolleyes:Okosak? :rolleyes:Humor? :rolleyes:Izomzat? :rolleyes:Valami igazán értékes férfiúi tulajdonság?o_O:D
 
Fent