• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser410

Vendég
sziasztok jó reggelt meló előtt még beköszönök

Csillagbaba Floren tessék így mindenkinek jut 2 ;)

stockfresh_6020241

Awww, macibocsoook ♥♥♥
 

DeletedUser198

Vendég
Értem persze:rolleyes:....csak nem szeretem:p:p:p:p:p:p:p
Dehogynem, csak viccelek....a humor nagyon kell...a nevetés....az a lelkünk gyógyítója!:)
 
Sziasztok!
Ma itt igen furcsa dolgot láttam. Florennél és nálam is a banner helyén egy szürke behajtani tilos tábla van.
Miért?
Mikor feltettem még szépen látszott. Qwertié rendben van, én rossz voltam? :(((((
 

DeletedUser198

Vendég
Sziasztok!
Ma itt igen furcsa dolgot láttam. Florennél és nálam is a banner helyén egy szürke behajtani tilos tábla van.
Miért?
Mikor feltettem még szépen látszott. Qwertié rendben van, én rossz voltam? ((((
Igen, az vagy!:eek::D Én meg jóóóóóó! :rolleyes: Mert én látom a tied is, Floriét is...az enyémet is!:p:p
 

Vanek

Veterán
Ma délelőtt óta nálam sem látni mást, csak a szürke tiltótáblát. Qwertuz-nál vagy a böngésző-cache-ből tölti még be a böngésző a képeket, és ezért látja; vagy az Ő google-s tárhelyén van, így csak neki van hozzá joga látni. :)
 

DeletedUser262

Vendég
nálam más fórumon akkor csinált ilyet amikor saját gépemről töltöttem fel valamit és töröltem a gépről
 

DeletedUser262

Vendég
bocsi az illemmel még gondjaim vannak, elfelejtettem köszönni :oops: sziasztok :)
 
Én nem látom Florenét sem.
Töröltem a csúnya táblát, feltenni most újból nem sikerül :((((((
Azt írták a Fórumon ahol kérdeztem, hogy le van tiltva a googlon
Miért, ki, mikor?
Nem baj, jó leszek így is :)
 
Lenne egy kérdésem, itt miért nem lehet "kedvelni" a hozzászólásokat, másikba bementem ott lehet.
Vagy ez is csak nálam van letiltva? :eek:
 

Vanek

Veterán
Nem. Egyszerűen a csevegő részen belül le van tiltva (mint ahogy a hozzászólások száma között sem szerepelnek, amiket itt írunk). Így van megcsinálva a fórum.
 
Fent