• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

Erica

Veterán
sziasztok jó reggelt hoztam nektek kávét :)
Szia Csincsin...jóóó kávé minden nap többször is jöhet...már ma a másodikat kortyolom,,,nálam ez a dízel finomabbik változata..ezzel indulok csak el...
KÁVÉ NEKTEK katt ide
Koszi!
Era, Qwertuz, vagytok?
Itt vagyok...itt vagyok drága szomszédom.....:)
Varga kedves nézd mit hoztam??Csak Neked..deeee olyan cuki:KATT IDE
Sziasztok!:):)

A mindenit! Mennyi KV és milyen szépek!:eek: Enyém a pillangós stipi-stopi!:p Nagyon köszönjük Csincsin!:) Croissant a kávé mellé? (
Qwertim köszi a kroasszánt....nem találtam ilyen finomat mint Te deee.....:ezt neked hoztam:KATT IDE
Sziasztok!
Én még nagyon új vagyok itt, de majd többször benézek.
Kávét, croissant köszi, vettem belőlük.
Majdnem elfelejtettem, én a macit kérem ha lehet . :))
Ejnye Varga, nagyon válogatós vagy! Csak Era és Qwerti felel meg? Jó, nehogy megsértődj.
Vidám napot ebben a borús időben!
Baba drága...ááá nem válogat az én kedves szomszédom,,,,nagyon rendes fiatalember.....
Nagyon szép az avád,,,,,hol találtad??
 

DeletedUser410

Vendég
Floren múltkor írtam, hogy a hegedűs kép tetszik legjobban, és most már más is írta.
Neked melyik a kedvenced?

Húha, ez nagyon jó kérdés... mindegyiket másért szeretem, nem is tudom, hogy van-e kedvencem. Mindhez köt valami :) De talán a Gandalf és a hegedűs a legkiemelkedőbb. :)
 

Erica

Veterán
Húha, ez nagyon jó kérdés... mindegyiket másért szeretem, nem is tudom, hogy van-e kedvencem. Mindhez köt valami :) De talán a Gandalf és a hegedűs a legkiemelkedőbb. :)
Sziaaaa Floren!!
Hát csodálatos minden Alkotás...imádom nézegetni,,ha van uj,,,szivesen csorgatnám a nyálam ujra a klaviatúrára,,,,,,;);););)
 

DeletedUser410

Vendég
En is nemreg olvastam az Eragont, imadtam, szinte sirtam, amikor a 4. reszt befejeztem... Mikor jon mar az 5.???
En sokszor szoktam hasonlo vilagokat, terkepeket rajzolni... Kicsit se vagyok profi, de elvezem:)
Ha teteszett, ajanlom a Vadonjaro tanitvanyat! Nincsenek benne sarkanyok, de akkor is szuper;)

Szerintem nem lesz 5. rész :( Persze lehetne folytatni, de a főgonoszt legyőzték, és bár űr maradt az emberben, de ugyanúgy lezáródott, mint a Gyűrűk Ura. Frodó elment, egy űrt hagyott maga után, győztek, de ez szomorúvá tette a véget. Itt ugyanez van. Győztek, de Eragon elmegy. Szerintem megfilmesíteni kellene, de most már jól. Peter Jackson kezébe adnám a jogokat egyértelműen :D Na jó, talán még Spielberg is szóba jöhet. De az első filmesítés nekem nagyon nagyon nagyon nem tetszett. Ott megbukott, mikor megláttam Saphirát. Egy sárkánynak tollas szárnyak?? :D Nem madár :D Szívesen megnézném, amiket Te rajzolsz :)
 
Qwerti készítette elég rég odaátra, fel tudtam tenni, de a bannert azt nem.
Eltüntek és én annyira ügyi vagyok, hogy csak az eredetiről tudom.
De majd meglátod lesz itt is :D
Ezt nem tudom, hogy csináltam, :eek: Era ezt Hozzád akartam írni. :D
 

DeletedUser410

Vendég
Sziaaaa Floren!!
Hát csodálatos minden Alkotás...imádom nézegetni,,ha van uj,,,szivesen csorgatnám a nyálam ujra a klaviatúrára,,,,,,;);););)

Szia Ericám :)
Már a következő is rajz készül :D Hát most odavagyok már érte... :p Az Avatar hamarosan fel lesz töltve, de mindig nézegetem, mit lehet még rajta javítani, tudod kicsit maximalista vagyok :oops: Bár ha rajtam múlna, mindegyiket örök időkig javítgatnám... ;)
 

Erica

Veterán
Qwerti készítette elég rég odaátra, fel tudtam tenni, de a bannert azt nem.
Eltüntek és én annyira ügyi vagyok, hogy csak az eredetiről tudom.
De majd meglátod lesz itt is :D
Tudom....bibi...Qwerti nagyon nagyon ügyes...olyan Bannereket képes csinálni már,,hogy csak bámulok..Finomak,,,,csupa élet,,,imádom....
 

DeletedUser410

Vendég
Sziasztok!
Én még nagyon új vagyok itt, de majd többször benézek.
Kávét, croissant köszi, vettem belőlük.
Majdnem elfelejtettem, én a macit kérem ha lehet . :))
Ejnye Varga, nagyon válogatós vagy! Csak Era és Qwerti felel meg? Jó, nehogy megsértődj.
Vidám napot ebben a borús időben!

Te is macis vagy? :) Nekem a kedvenc állatom a naaagy barna medve :) Imádom őket!!
Hm... kéne macit is rajzolni... :D
 

DeletedUser410

Vendég
Igen azok is szépek..nézd csak mit találtam Neked? KATT IDE

Óóóóó, cukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

Van egy dokumentumfilm az HBOn... Egy mamamaci 2 kis bocsával. Sky, Sprout és Amber. Irtó édesek, még anyuék is megnézték a filmet :3 Egy téli álomból téli álomig tartó időszakot mutatnak meg. Van sok wallpaperjük is, szerintem azok közül választok majd egyet :) de még előtte 2 rajz van, amit szeretnék megcsinálni :)
 

DeletedUser262

Vendég
amíg rajzol tessék :)

images
 

DeletedUser247

Vendég
Sziasztok!
....csak jöttem a jelenlétit aláírni!! puszka mindenkinek!....most már a pihi jön....
 

DeletedUser256

Vendég
Floren, Csillagbaba, felezzetek el! Vagy a tobbit valtoztassatok maciva...:)
 

DeletedUser262

Vendég
sziasztok jó reggelt meló előtt még beköszönök

Csillagbaba Floren tessék így mindenkinek jut 2 ;)

stockfresh_6020241
 
Fent