• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser198

Vendég
Hahó!;)
Akkor csak én látom a saját bannerem.....:eek:....Óóóóóó, micsoda veszteség ez Nektek!:p
És Baba, Vanek, Csincsin...most mit kell(ene) csinálni?o_O
 
Ericáét is látom, ha visszamegyek pár oldalt.
Mostanában nem írt, de biztos nem tűnt el az Övé.
Szerintem Ö egy már régebbit hozott ide, Floren meg én amit most készítettél Qwerti.
Lehet, hogy Nálad van valami huncutság? :p
 

DeletedUser198

Vendég
Eráét is én csináltam...pont ugyanúgy, mint a tieiteket! Minden ugyanúgy történt a képekkel....
 
Ez volt az első bannerem, amit egy másik játékban ismeretlenül kaptam. :)
Van különbség az ava és a banner között.
Lehet találgatni, hogy melyik jellemzőbb rám. :p
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Valaki mondja meg mijaza banner? :oops:
Szia Zambia!!
A BANNER az,amit az aláírásomban találsz.Egy kép,amin a nevem is van.A Moderátoroknak is van.Nagyon szeretem,mert feldobja a hozzászólásom tartalmát.Kicsit azonosul a képpel mindenki,mert saját ízlésvilággal rendelkezik,ha ismerős,vagy magad csinálod.Nekem Qwerti csinálta.Imádom amiket,ahogy alkot.Lélekkel,szeretettel csinálja,,és ez a képeken meg is látszik.
Sziasztok
Megígértem, hogy ma este feltöltöm, íme a legutóbbi rajzom :) A kép minősége nem a legjobb, de azért látszik a lényeg :)

http://kepfeltoltes.hu/150930/12088...920697648032590820_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Floren Tesó!!
Gyööönyööörűűűűűűű,,,mint minden amit Rajzolsz-alkotsz!!Nagy Gratulációóóóóóóóóóóóóó!!!
Ez volt az első bannerem, amit egy másik játékban ismeretlenül kaptam. :)
Van különbség az ava és a banner között.
Lehet találgatni, hogy melyik jellemzőbb rám. :p
Itt vagyok,Baba...csak tegnap kirittam magam a Fantasy bezárása miatt..nagyon mérges vagyok a Bigpointra...mérges??Most azon agyalok,,hogy a zizi Farmeramát is töröltetem.Itt jól érzem magam....nincs zűrös event,nincsenek idökorlátos feladatok,akit lehet átcsalok ide játszani.Elegem van a pénz lehúzásaikból.Persze joggal irhatjátok,minek invesztáltam bele...meeeert sajna a BP játékok nem mennek valós pénz nélkül.Az Elvenar miért megy?Persze,,erre is költünk,,,,mert így szép,és érdekes,de nem kötelező a haladáshoz.Szeretem ezt a kis játékot.Jóóó,hogy sokan ide találtak.Nem bántam meg,remélem Ti se,hogy hagytátok magatokat ide csábítani!!!!♥
Ez a Bannered szép,,,de ugyan akkor rajta áll annak a beteg elmének a neve,,akit utálok.;);););)
Hol van amit Qwerti alkotott??Kérd tőle a kép linkjét,másold be,,nekem igy csak igy jelenik meg.
Eráét is én csináltam...pont ugyanúgy, mint a tieiteket! Minden ugyanúgy történt a képekkel....
Imádom ezt a Bannerem is Tesó!!!♥
Jóó volt Tegnap még kicsit Veletek beszélgetni a Fantasyn...utóljára....:(:(:(:(
 
Itt vagyok,Baba...csak tegnap kirittam magam a Fantasy bezárása miatt..nagyon mérges vagyok a Bigpointra...mérges??Most azon agyalok,,hogy a zizi Farmeramát is töröltetem.Itt jól érzem magam....nincs zűrös event,nincsenek idökorlátos feladatok,akit lehet átcsalok ide játszani.Elegem van a pénz lehúzásaikból.Persze joggal irhatjátok,minek invesztáltam bele...meeeert sajna a BP játékok nem mennek valós pénz nélkül.Az Elvenar miért megy?Persze,,erre is költünk,,,,mert így szép,és érdekes,de nem kötelező a haladáshoz.Szeretem ezt a kis játékot.Jóóó,hogy sokan ide találtak.Nem bántam meg,remélem Ti se,hogy hagytátok magatokat ide csábítani!!!!♥
Ez a Bannered szép,,,de ugyan akkor rajta áll annak a beteg elmének a neve,,akit utálok.;);););)
Hol van amit Qwerti alkotott??Kérd tőle a kép linkjét,másold be,,nekem igy csak igy jelenik meg.

Imádom ezt a Bannerem is Tesó!!!♥
Jóó volt Tegnap még kicsit Veletek beszélgetni a Fantasyn...utóljára....:(:(:(:(

Szia Kisangyal! :)
Nem ez volt eredetileg feltéve, hanem ami az Avához tartozik, de eltűnt.
Helyette egy csúnya szürke "Behajtani tilos" tábla jelent meg, mint Florennél. :eek:
Nem vagyok nagyon ügyi a virtuális átöltözésben, könyvjelzőről a legtöbb nem sikerül.
Qwerti igérte, hogy megint hozza, akkor le tudom cserélni és azt hagyom meg véglegesnek.
Fantazyn szépen búcsúztunk és örülök, hogy hívtál ide és Veletek lehetek továbbra is.
Csodás napot! :D
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Szia Kisangyal! :)
Nem ez volt eredetileg feltéve, hanem ami az Avához tartozik, de eltűnt.
Helyette egy csúnya szürke "Behajtani tilos" tábla jelent meg, mint Florennél. :eek:
Nem vagyok nagyon ügyi a virtuális átöltözésben, könyvjelzőről a legtöbb nem sikerül.
Qwerti igérte, hogy megint hozza, akkor le tudom cserélni és azt hagyom meg véglegesnek.
Fantazyn szépen búcsúztunk és örülök, hogy hívtál ide és Veletek lehetek továbbra is.
Csodás napot! :D
Tudom Tesó!!
Ha Qwerti megígérte,akkor hozza is!!☻
Biztosan nagyon nagyon szép lett,,,el rontani se tud már semmit sem.
Nagyon kíváncsi vagyok az új Banneredre!!Biztosan a legszebb.;)
Igen...a Fantasyn jó volt még az az utolsó egy óra Veletek.Tudod Baba mikor ide regiztem,már sejtettük,hogy a Fantasynak vége.Lassan csaltam át a kedves Baráti társaságomat,hogy itt legyetek velem,és ne legyen nagyon szomorú elválni az előző játéktól.Mert nagyon szerettük.Nálam a BP döntése meghatározó volt,a jövőre nézve.És nem kicsit utálom ezt a cigány "szolgáltatót"!!!!
Örülök,hogy itt vagytok!!♥
 

DeletedUser262

Vendég
sziasztok ezzel a versel szeretnék mindenkinek kellemes délutánt kívánni :)

Váci Mihály : Ha itt nem találsz !

Ha itt nem találsz, keress meg ott.
Újra kell kezdeni mindent,
minden szót újra kimondani.
Újra kezdeni minden ölelést,

minden szerelmet újra kibontani.
Újra kezdeni minden művet
és minden életet
kezünket mindenkinek
újra odanyújtani

Újra kezdeni mindent e világon,
megteremteni, ami nincs sehol,
de itt van mindnyájunkban
mégis,
belőlünk sürgetve dalol,
újra hiteti, hogy eljön
valami, valamikor, valahol.
 

DeletedUser198

Vendég
sziasztok ezzel a versel szeretnék mindenkinek kellemes délutánt kívánni

Váci Mihály : Ha itt nem találsz !

Ha itt nem találsz, keress meg ott.
Újra kell kezdeni mindent,
minden szót újra kimondani.
Újra kezdeni minden ölelést,

minden szerelmet újra kibontani.
Újra kezdeni minden művet
és minden életet
kezünket mindenkinek
újra odanyújtani

Újra kezdeni mindent e világon,
megteremteni, ami nincs sehol,
de itt van mindnyájunkban
mégis,
belőlünk sürgetve dalol,
újra hiteti, hogy eljön
valami, valamikor, valahol.
Csincsin...ez nagyon szép! Miért hoztad? Van valami apropója?o_O
 

DeletedUser262

Vendég
nem csak olvasgattam verseket és megtetszett gondoltam ezzel kívánok kellemes délutánt :)
 

Erica

Veterán
sziasztok ezzel a versel szeretnék mindenkinek kellemes délutánt kívánni :)

Váci Mihály : Ha itt nem találsz !

Ha itt nem találsz, keress meg ott.
Újra kell kezdeni mindent,
minden szót újra kimondani.
Újra kezdeni minden ölelést,

minden szerelmet újra kibontani.
Újra kezdeni minden művet
és minden életet
kezünket mindenkinek
újra odanyújtani

Újra kezdeni mindent e világon,
megteremteni, ami nincs sehol,
de itt van mindnyájunkban
mégis,
belőlünk sürgetve dalol,
újra hiteti, hogy eljön
valami, valamikor, valahol.
Hát nagyon szép versike,,köszönöm,hogy hoztad.
Tesókám,,miért nem látszik a Bannered????:(:(:(:rolleyes:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser256

Vendég
Qwerti, szereld meg gyorsan a tundibundi kis banneredet, mert nem szeretnem ezt a csuf tablat nezni a remekmuved helyett!!!!!;)
 
Fent