• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Több dudás egy csárdában

DeletedUser902

Vendég
Tegnap este sikerült megszereznem a Fagyott Apafát. :)
Annyira szép.... az sem érdekel, hogy még nem motiválható! :D A grafika miatt szerettem meg elsősorban ezt a játékot. :)
Csodásan fest a fácskám a nyári testvére mellett, ahogyan ketten hullatják a csillogó virágport (?). :) :D
 

DeletedUser1637

Vendég
Tegnap este sikerült megszereznem a Fagyott Apafát. :)
Annyira szép.... az sem érdekel, hogy még nem motiválható! :D A grafika miatt szerettem meg elsősorban ezt a játékot. :)
Csodásan fest a fácskám a nyári testvére mellett, ahogyan ketten hullatják a csillogó virágport (?). :) :D
Gratulálok! :)
 

DeletedUser902

Vendég
Köszönöm szépen! :D
Nagyot visongtam itthon, amikor kinyitottam a ládát és ott lapult ez a szépség. :D De annak még jobban örültem, amikor Amarilla pajtimnak (az egyetlen testvériségi társam) elsőre megadta a játék, mert a nyári napfordulós játékban sajnos nem nyerte meg. :)
 

DeletedUser1322

Vendég
de nem panaszkodom, mert legalább lesz sok új helyem az új épületeknek... :)

Az így megszerzett hely nagy része el fog menni a portálra és a réz és gránit bányákra.Még nagyon az elején vagy de majd megtudod.:)
Ha haladni is akarsz akkor megint a felderítőkhöz fogsz nyúlni hogy legyen még egy kis helyed.
Vagy belassítasz és elunod az életed a törpöknél:)Nekem eddig a törpök volt a legnehezebb és a legtovább tartó kor eddig.
 

bere007

Veterán
Az így megszerzett hely nagy része el fog menni a portálra és a réz és gránit bányákra.Még nagyon az elején vagy de majd megtudod.:)
Ha haladni is akarsz akkor megint a felderítőkhöz fogsz nyúlni hogy legyen még egy kis helyed.
Vagy belassítasz és elunod az életed a törpöknél:)Nekem eddig a törpök volt a legnehezebb és a legtovább tartó kor eddig.

Azoknak ott lesz az eventes hely, amiket bontok majd. Van már 2db fel nem használt helyem, meg ha így marad, lesz még 2, az már10x10 (javítva)hely. Csak a tudáspontjaimat sajnálom majd ősi csodákba tenni... aztán kitudja, majd lesz valahogy. Úgy még sose volt, hogy ne lett volna sehogy. :)

Meg majd az a 7-8 nyeremény épület majd beindítja a gazdaságomat:p, mert megint elfogyott a kalapácsom... :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1769

Vendég
Szia
Azért, mert az előző véres harc helyszínét rendbe kell tenni, a porhüvelyeket elszállítani, a vértócsákat felitatni, a bokrok letört ágait a balesetveszély elhárítása okán összegyűjteni, az előző nézősereg után a tribünről a szotyihéjat, üdítős poharakat feltakarítani stb... :D
 

DeletedUser1788

Vendég
Köszi.
Bár pont azt nem tartalmazza, amire kíváncsi voltam. De minek nekem kíváncsinak lenni??? Lassitani kell, és kész.

És apropó:
sokan a kufáros felszólalók közül elmondásuk szerint nincs már mit csináljanak az aranyukkal. Lehet ötletként benyújtom, a látogatásokért annál kevesebb jutalmat kéne kapni, minél messzebb van a látogatott szomszéd a látogató városától, mondjuk a 3. fejezet után. Esetleg dícséretre is számíthatnék a fejlesztőktől?!
 

liliputy

Veterán
Esetleg dícséretre is számíthatnék a fejlesztőktől?!
Na de ilyet "papírra" vetni :eek:, bár a fejlesztők kapva kapnának az ötleten, hisz ez az ő malmukra hajtaná a vizet, de talán az áradatba belefulladna a kufár és a sok-sok ellenséges sereg is:p:D:D:p
Addig is nézz folyamatosan a hátad mögé, hátha ott settenkedik mögötted egy egész játékossereg :D:D:D:D:D
 

DeletedUser136

Vendég
Aludni is éberebben aludj , mert lehet hogy megpróbál megfojtani valaki......:eek::p:D:D:p
 
Fent