• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Több dudás egy csárdában

DeletedUser1637

Vendég
Sziasztok! :)
A fórumon nagyon elszaporodtak a nem az adott témát érintő (off) hozzászólások, miközben a Társalgóban (leszámítva az "Elfek az emberek ellen" nevű topikot), alig történt a közelmúltban bejegyzés. Mi mindannyian azt szeretnénk, hogy minél több játékos igénybe vegye a fórumot, és minden játékos jól érezze magát, feltehesse kérdését, tájékozódhasson az aktuális problémájával kapcsolatban, elmondhassa az ötletét, elleshesse a fortélyokat a haladó játékosoktól, és ez csak úgy lehetséges, hogy rend van a fórumon, hogy áttekinthetőbb legyen! :)
Mindannyiunk érdeke ez, és csak egy kis figyelmesség játékostársainkkal szemben, hisz van, aki csak kevesebbet tud a fórumra látogatni, azt a kevés időt ne kelljen keresgéléssel eltöltenie, hogy a megfelelő választ megtalálja a problémájára, kérdésére, gondolataira, ami épp foglalkoztatja. :)
A Társalgó azért van, hogy használjátok, kikapcsoljatok egy kicsit, kötetlenül beszélgethessetek különféle témákról. Természetesen itt is érvényesek a fórumozás irányelvei, de egymás tiszteletben tartása mellett a beszélgetésekben mindenki szárnyalhat, és a témáknak is csak a képzelet szab határt. :)
Nyithattok számtalan témát a beszélgetéseitekhez, de ide is írhattok! :)
Beszéljétek meg itt, hogy mi az, ami tetszik a játékban, mi tart épp izgalomban benneteket, melyik fejezetet várjátok már nagyon, mik a nehézségeitek, hogyan készültök áthidalni, egyszóval osszátok meg egymással az ötleteiteket itt!
Mindenkinek kellemes játékot, és jó csevegést kívánok!

elvenar-wallpaper.k.jpg
 

Siorna

Veterán
Kedves Berea!
Miközben a céllal tökéletesen egyetértek, szerintem ez így nem nagyon fog működni. Viszonylag ritkán sikerül úgy egy beszélgetés, ha úgy indítjuk: "Na akkor most beszélgessünk!" Általában kínos csönd követi az ilyen felszólításokat.
Viszont: ha van egy konkrét téma, az beindítja az ember/elf gondolatait, ötleteit - egymást követik a kérdések-válaszok-riposztok, és igen, egy idő után meg is van az "off". Sajnos szerintem szükségszerű.
Nem véletlen, hogy az "elfek az emberek ellen" megy a társalgóból igazán: ott van valami "feladat" azon kívül, hogy "beszélgessünk".
Ja és off :): itt is felteszem a kérdést, amit ott: miért mindig az elfeket támogatják az Elvenarok a játékban? :) :) :)
Kérünk egy Ember Elvenart is! Új ötlet :)
 

Siorna

Veterán
Hát, ahogy elnézem, Neked leginkább barát :), nekem viszont az "elfek az emberek" alapján egyre inkább ellenfél (nem ellenség! - legalábbis remélem).
Egyébként meg: attól függ
ha elfogadják valamely szuper új ötletet, akkor bizonyára barátok
ha lehurrogják, jó eséllyel ellenségek
Még másik megközelítésből: Elvenar őslakosai. Az alapító atyák/anyák :). Minden élet fakasztói és működtetői. Mindjárt kezdhetünk is egy új történetet írni a "Természet ébredése" vetélytársaként :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser240

Vendég
Itt csak a sterlingek, vagy mik, meg a harci kutyák az ellenfelek. Mi barátok csak. Akárhogy is... :)
:eek:Óóóó, lécccci, azt ne fejezd le, így is alig lélegzik...
 

DeletedUser1637

Vendég
szerintem ez így nem nagyon fog működni
Így nem, vagy mégis? :rolleyes:
Általában kínos csönd követi az ilyen felszólításokat
Az is jó, mert kiderül, hogy miért épp ide írtam ezt. :p
Viszont: ha van egy konkrét téma, az beindítja az ember/elf gondolatait, ötleteit - egymást követik a kérdések-válaszok-riposztok, és igen, egy idő után meg is van az "off". Sajnos szerintem szükségszerű.
Akkor akár ide is másolhatod, amire reflektálni szeretnél, de úgy érzed, hogy nem az adott témába vág, így mindenki jól jár, mert te leírhattad a gondolataidat, de nem offoltál. ;)
ott van valami "feladat" azon kívül, hogy "beszélgessünk"
Dobtam fel témát, de számítottam arra is, hogy nem pont arra fog bárki is írni. Akkor vajon minek írtam ide? Jó kérdés. :D
Itt nincs olyan! ;)
itt is felteszem a kérdést, amit ott: miért mindig az elfeket támogatják az Elvenarok a játékban? :) :) :)
Mindenkit a legnagyobb örömmel segítek, legyen az elf, vagy ember!;) A játékban elf-ként játszom.:)
Mi barátok csak. Akárhogy is... :)
Természetesen!:)
Elvenar őslakosai. Az alapító atyák/anyák :). Minden élet fakasztói és működtetői. Mindjárt kezdhetünk is egy új történetet írni
Ezt folytasd kérlek, nyiss rá egy topikot itt!;)
Kérünk egy Ember Elvenart is! Új ötlet :)
Azok vagyunk mind! Köszönöm, hogy hozzászóltál a témához! Nyiss egy újat bátran, ami úgy érzed, hogy remek csevegésre ösztönözne bárkit, vagy csak egy kis céltalan játékra!;)
 

DeletedUser902

Vendég
Amikor elkezdtem a játékot legalább 1 percig filóztam, hogy melyik fajt válasszam. :)
Aztán győzött a fantasy mániám és rajongásom, és a választásomat azóta sem bántam meg. Elf vagyok a játékban és ember az életben! ;) :D
Főleg az épületek érdekeltek, hogy hogyan oldják meg azt, hogy ne legyenek szokványosak (emberiek). :D

Siorna kedves, hogy érted azt, hogy az elfeket támogatják a játékban? :)
Lehet velem van a probléma, de én nem érzékeltem semmi hasonlót..... :)
 

DeletedUser1322

Vendég
Siorna kedves, hogy érted azt, hogy az elfeket támogatják a játékban? :)
Lehet velem van a probléma, de én nem érzékeltem semmi hasonlót..... :)

Siorna az "elfek az emberek ellen" játékra gondolt.Eddig ahány modi beszállt a játékba mind az elfek csapatát gyarapította.:D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1637

Vendég
Eddig ahány modi beszállt a játékba mind az elfek csapatát gyarapította.:D:D:D
Így van, de ez csak a véletlen műve, hogy elfként játsszuk a játékot! :)
Akkor akár ide is másolhatod, amire reflektálni szeretnél, de úgy érzed, hogy nem az adott témába vág, így mindenki jól jár, mert te leírhattad a gondolataidat, de nem offoltál. ;)
Természetesen ez nem személyes, nem is jellemző rád, csak a példa miatt írtam így, általában mindenkire gondoltam. :) Fogalmazhattam volna másként is, bocsásd meg ezt nekem! ;)
 

DeletedUser902

Vendég
Siorna az "elfek az emberek ellen" játékra gondolt.Eddig ahány modi beszállt a játékba mind az elfek csapatát gyarapította.:D:D:D

Jaaaaaaaa.... hogy úúúúúúúgy! :D
(Ejnye Thykwa..... olvashatnál figyelmesebben is.... :p )
 

Erica

Veterán
Így van, de ez csak a véletlen műve, hogy elfként játsszuk a játékot! :)

Természetesen ez nem személyes, nem is jellemző rád, csak a példa miatt írtam így, általában mindenkire gondoltam. :) Fogalmazhattam volna másként is, bocsásd meg ezt nekem! ;)
noooneeee...Minden Modi Elf:eek:??Ráküldöm az Elfbíájt,,,,,valami nem stimmm:D:D:D:D:D
 

Siorna

Veterán
Így van, de ez csak a véletlen műve, hogy elfként játsszuk a játékot! :)

Természetesen ez nem személyes, nem is jellemző rád, csak a példa miatt írtam így, általában mindenkire gondoltam. :) Fogalmazhattam volna másként is, bocsásd meg ezt nekem! ;)

Az első részre:
Semmi nem a véletlen műve :)! Tudatos választás - nemdebár? Pl. nekem személy szerint jobban tetszettek az emberi épületek - kevésbé rózsaszínek, legalábbis egy ideig.
Ja! Új ötlet: mi lenne, ha úgy lehetne haladni a techfán, hogy közben nem kell tündérkori hupirózsaszínnek lenni?

A második részre:
Akinek nem inge... - mivel nekem nem ingem (eléggé szabálykövető típus vagyok :)), eszembe sem jutott magamra venni. Plusz: nem szokásom megbántódni :)

Kérdés: hogy csináljátok, hogy a beidézett hozzászólást széttördelitek, hogy az adott mondatnál látsszon a reagálás?
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés: hogy csináljátok, hogy a beidézett hozzászólást széttördelitek, hogy az adott mondatnál látsszon a reagálás?
Ha a megválaszolni kívánt mondaton végighúzod az egeret, kijelöli, mintha csak másolni szeretnél. S azonnal meg is jelenik a válasz felirat. Na, arra katt és már ki is emelte neked az adott mondatot (ezt én is most tanultam tegnap Ericától. :D )
 

DeletedUser1637

Vendég
Kedves @Siorna!
Azt úgy tudod megtenni, hogy a jobb egérgomb lenyomva tartása mellett húzod az egeret, amivel kijelölsz egy szövegrészt, és megjelenik egy kis fekete buborék a szöveg alatt "Válasz" néven, amire ha rákattintasz, akkor bemásolja neked a válaszodhoz! Ezt még elküldés előtt kell megtenned, próbáld ki, nem baj, ha elsőre nem sikerül, itt azt is lehet! :)
(Másolsz, válaszolsz, ezt akár többször is egy hozzászóláson belül, majd elküldöd a válaszodat. Remélem érthetően fogalmaztam, ha mégsem, jelezd kérlek!)
 

DeletedUser1637

Vendég
mi lenne, ha úgy lehetne haladni a techfán, hogy közben nem kell tündérkori hupirózsaszínnek lenni?
Ezt nem teljesen értem, hogy mire gondolsz. :cool:
Ha a városod térképbeli képére gondolsz, azon mi nem tudunk változtatni, a fejlesztők választották. Van, akinek ez tetszik. :)
 

Erica

Veterán
de ki tudja, hogy ki melyik fajt választotta?
naaaa...de kérlek,,ez már nagyon rejjjtélyes.....;);););)végül is sok választás nincs :Dvagy Elfike vagy nem...:D
Bár...lehetne talán később más Fajt is választani,,mint a Randa Orkok,,vagy majd az Amazonok...:Dde gondolom ez nagy "átírással" járna.
 
Fent