• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Több dudás egy csárdában

DeletedUser25

Vendég
Erről jut eszembe... egy szinesfém üzletembert elfog a rendőrség, hogy betör a Tescoba. Kihallgatják:
-Neve?
-(ezt személyiségi jogokra visszavezetendően nem irom le)
-Kora?
-Az nem én voltam!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser902

Vendég
Erről jut eszembe... egy szinesfém üzletembert elfog a rendőrség, hogy betör a Tescoba. Kihallgatják:
-Neve?
-(ezt személyiségi jogokra visszavezetendően nem irom le)
-Kora?
-Az nem én voltam!

:D :D :D :D :D

Nahát Thordek! :D Te vicceltél! :D
(Sokoldalú vagy, mint egy enneacontakaienneagon (99 szög). :D :p )
 

Siorna

Veterán
Thykwa!
Csak ezért a szóért muszáj találnom egy e-re végződőt a "tudományos szólánc"-ban :)
 

Siorna

Veterán
Van egy új ötletem: Lehessen megadni GPS koordinátákat az építők kunyhójához! :D Sokszor perceket töltök azzal, hogy a megsegíteni vágyott jó nagyra nőtt testvérke vagy jószomszéd az építőjét kéri segíteni, de én csak huzigálom a kurzort, meresztem a szemem, és bizony nem találom sehogyan sem!
Komolyra fordítva: van valakinek ötlete, hogyan lehet megkönnyíteni az építők megtalálását?
 

Siorna

Veterán
Ne igen, de az átrendezésig? Mert hátha nincs szerencsétlennek elég helye, hogy átrendezzen? Esetleg a címsorban valahogy lehetne jelezni, hogy BL pl. ami annyit jelentene, hogy "balra, lent".
Így nézne ki mondjuk: "É: BL" - értsd: építőt kérek, balra lent
 

DeletedUser

Vendég
Ne igen, de az átrendezésig? Mert hátha nincs szerencsétlennek elég helye, hogy átrendezzen? Esetleg a címsorban valahogy lehetne jelezni, hogy BL pl. ami annyit jelentene, hogy "balra, lent".
Így nézne ki mondjuk: "É: BL" - értsd: építőt kérek, balra lent
Ez jó! :) (Én az orkos városokban szerettem különösen építőket keresgélni. :cool:)
 

Siorna

Veterán
Majdnem beírtam, hogy a BL természetesen nem Bajnokok Ligája - de gondoltam, meghagyom a magas labdát, hátha kell valakinek :)
 

DeletedUser1637

Vendég
Van egy új ötletem: Lehessen megadni GPS koordinátákat az építők kunyhójához! :D Sokszor perceket töltök azzal, hogy a megsegíteni vágyott jó nagyra nőtt testvérke vagy jószomszéd az építőjét kéri segíteni, de én csak huzigálom a kurzort, meresztem a szemem, és bizony nem találom sehogyan sem!
Komolyra fordítva: van valakinek ötlete, hogyan lehet megkönnyíteni az építők megtalálását?
Néha tényleg elég nehéz megtalálni! :) Én csak azt nem értem, hogy miért nem rakja "előtérbe" a delikvens, ha már építő támogatást kér, ilyenkor tényleg jól jönne a GPS! :D
 
Fent