• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Több dudás egy csárdában

DeletedUser1322

Vendég
Igen? Ezt nem is tudtam. Akkor, hogy témánál maradjunk, újra kellene dogozni a harcrendszert, hogy egy szint után ne kelljenek az orkok
Sőt nem csak a tárgyalásokhoz fog kelleni ork hanem a műhelyek további fejlesztéséhez is;)
 

bere007

Veterán
Sőt nem csak a tárgyalásokhoz fog kelleni ork hanem a műhelyek további fejlesztéséhez is;)

Én eddig azt hittem, hogy alap épületekhez csakis alap áru kell, nem pedig fajspecifikus. Ez nem így lenne normális? Vagy az ork az "tenyésztődik" ha kell, ha nem? :D Csak legyen elég kalapács?
 

bere007

Veterán
Számítottam ekkora költségekre ezért már jó régóta készültem rá,szerencsére nem okoz gondot ekkora tétel:p:D

Ha az orkot levesszük onnan, akkor nekem is sima lett volna. :p Gyűjtögető életmódot fojtatok több mint 1 hónapja. :D Nagyon izgalmas így... :rolleyes: :D Én hülye felfedeztem mindent a környékemen, erre most meg kiderül, hogy most nyerhetnék, ha nem fedezem fel olyan hamar... Ebből okulva ezeket lefizetem és akkor harcolok. :D De ezzel meg megvárom az eventnél azt, hogy sok ereklyét kérjen. 2 legyet... :D
 

bere007

Veterán
Az a legkevesebb! ;) Természetesen, amennyiben jár a megszerzettek mellé terület, örömmel veszem. Bár, ha csak úgy lebegnek a város felett, helyet sem kérve, az maga a :DKlánaán!

A következő eventben lebegő épületek lesznek. A későbbiekben majd lehet gyártani óriásokat, akik majd tartják az épületeket... :) Ez az óriáskígyók korban lesz 8 vendégfajjal később, amikor már Norki is tud harcolni a statisztikák szerint. :)
 

DeletedUser1322

Vendég
A következő eventben lebegő épületek lesznek. A későbbiekben majd lehet gyártani óriásokat, akik majd tartják az épületeket... :) Ez az óriáskígyók korban lesz 8 vendégfajjal később, amikor már Norki is tud harcolni a statisztikák szerint. :)
:D:D:D
Mire lemegy a 8 vendégfaj addigra annyi tartományom lesz hogy kelleni fogy még 16 vendégfaj hogy tudjak harcolni:p:D
Mire lemegy a 8 faj az egy év addig malmozzak??:D
A harcról csak annyit hogy annyira érdekel hogy a zsoldostábort már ki is dobtam,és további szankciók következnek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser240

Vendég
A következő eventben lebegő épületek lesznek. A későbbiekben majd lehet gyártani óriásokat, akik majd tartják az épületeket... :) Ez az óriáskígyók korban lesz 8 vendégfajjal később, amikor már Norki is tud harcolni a statisztikák szerint. :)
Önkéntes témaáthelyezkedés? Oké. A határokat úgy sem látom. :D
Azt hittem, nem lesz emeletes a város, mert abból botrány kerekedik, azt is teljesen beépítik, aztán nem fogsz tudni bekukkantani az alsó régióba, mit művelnek a Zorkok a Tündérekkel...

amikor már Norki is tud harcolni a statisztikák szerint.
Aszittem azok ELLEN kell majd. Rögtön jobbra, ahogy befordulsz, ott lesznek a sarkon túl, az újságosbódé, vagy bólé, kinek-kinek ízlése szerint... mellett.
 

bere007

Veterán
Önkéntes témaáthelyezkedés? Oké. A határokat úgy sem látom. :D
Azt hittem, nem lesz emeletes a város, mert abból botrány kerekedik, azt is teljesen beépítik, aztán nem fogsz tudni bekukkantani az alsó régióba, mit művelnek a Zorkok a Tündérekkel...

Muszáj volt, most nagyon figyelnek mindent/mindenkit. :rolleyes::rolleyes: Remélem most jó voltam. :rolleyes::)

Pedig jó dolog. Orkékat paterúd be alúlra, aztán nem látod/érzed őket. :)
 
Fent