• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Több dudás egy csárdában

DeletedUser1788

Vendég
Na de ilyet "papírra" vetni :eek:, bár a fejlesztők kapva kapnának az ötleten
Van még ám ilyen ötletem: mi az, hogy nem is tudom melyik kortól, talán törp előtti, de a küldetésekért járó jutalom ugyanannyi... minél előrébb van valaki, annál kevesebb kellene legyen a jutalom, hogy a játékegyensúly megmaradjon o_O... sárkánykor utáninál mi kellene fizessünk azért, hogy küldetést teljesíthetünk :)
 

bere007

Veterán
Van még ám ilyen ötletem: mi az, hogy nem is tudom melyik kortól, talán törp előtti, de a küldetésekért járó jutalom ugyanannyi... minél előrébb van valaki, annál kevesebb kellene legyen a jutalom, hogy a játékegyensúly megmaradjon o_O... sárkánykor utáninál mi kellene fizessünk azért, hogy küldetést teljesíthetünk :)

Kezdesz rosszabb lenni, mint én fénykoromban. :D De én ezeket be is adtam ötletként, még valahol meglehet, játék lassítása címen. :D :D
 

DeletedUser1322

Vendég
Én a bajnokikból azért hiányolom Sith nagymestert és a mérgezett szamócákat.:D:D:D:D:D:D:D
 

bere007

Veterán
Tök jó eddig az új rendszer, bár még csak az 1. kör ment le
Simán megy az autoharc, bár a vegyes ellenfél miatt be kell kukkantani, nem elég csak nyomkodni a gombot, valamennyit melózni is kell.
A tp is rengeteg lesz reméljük a köv. körökben, előjelei már vannak a 2. körre.
A törött szilánk pedig egyenesen szuper 5let volt, csak ezért már megéri bajnokizni.
A blueprintért eddig úgy tűnik, jobban együtt kell mennie majd a tesóságnak, viszont együtt könnyebb lehet megszerezni a pontok alapján, de mások hátán evezgetve nem lesz ingyen vacsi

Hajrá, csatába! :D

Ilyet ne írj, mert a végén elhiszik, hogy komolyan gondolod. Nem mindenkinek egyértelmű a szarkazmusod és az iróniád. :D
 

DeletedUser1769

Vendég
Ilyet ne írj, mert a végén elhiszik, hogy komolyan gondolod. Nem mindenkinek egyértelmű a szarkazmusod és az iróniád. :D
Na de kérem,Uram!
Az az írásom abszolúte komoly vélemény nyilvánítás! Tapasztalati úton megszerzett és kialakított vélemény

Szupi nap :D
 
Fent