• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Több dudás egy csárdában

DeletedUser1432

Vendég
Sziasztok!

Bocsi, ha rossz helyre írom, de nem találtam jobb opciót...
Most megy a Csordahajtás event, lehető leggyorsabban próbálom teljesíteni az összes kérést, (közbe jegyzetelem, hogy milyen küldetéseket kaptam és észrevettem, hogy előröl kezdődnek a küldetések, de kb 40%-al több mindent kér.) Annál a küldetésnél tartok ami már 39 cukorrépát ad jutalmul, de 4900 elixirt kér o_o.( eddig 1 ilyen elixir, drágakő, por sorozat küldetés volt, de ott 500-500-akat kért) Mi ez a hatalmas ugrás? Nem szinthez képest kellene a küldetéseket adnia? (mert így esélytelen, hogy elérjem a 3. fő nagydíjat, de talán a 2. is kérdésessé vált :( ) Életembe nem láttam egybe még ennyi elixirt :D
Pedig nagyon profinak tűnsz :D
 

DeletedUser

Vendég
én ugyanígy állok, de a remény hal meg utoljára.... :D
Rontottam az esélyeimen: 19 répa, 430/800. Aligahanem RNSZ-nek bele kell húznia, ha meg akarja nyeretni velem a 3. fődíjat is. :p :D
De segítettem is kicsit neki, levittem a lakosaimat -4021-re, hogy érdemes legyen magát törnie. ;)
 

DeletedUser1637

Vendég
Igen, csak gesztus, és mint ilyen, nekem nem tetszik, mert olyan neszesemmifogdmegjól
Kedves @Kiralyno !
Ez nem volt túl elegáns a többiekkel szemben, főként, hogy téged (mint írtad) nem érint. Éjjel is nagyon sokan szoktak játszani, illetve akinek módjában áll, és szüksége van erre, azt a plusz 3 órát (amit nagyjából 1 óra kimaradásért kaptatok) valószínűleg ki fogja használni. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves @Kiralyno !
Ez nem volt túl elegáns a többiekkel szemben, főként, hogy téged (mint írtad) nem érint. Éjjel is nagyon sokan szoktak játszani, illetve akinek módjában áll, és szüksége van erre, azt a plusz 3 órát (amit nagyjából 1 óra kimaradásért kaptatok) valószínűleg ki fogja használni. ;)
Oké, bocsánat. Ez volt bennem, kifejeztem. :oops::rolleyes: Örülök, ha valakiknek segít, ezért is kérdeztem, nem a nemtetszésem kifejezése volt a legfontosabb. De hagyhatjuk már a témát tőlem. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Van itt jópár türelmetlenkedő bejegyzés, ez tény.
És van ezekre érkezett jóval nagyobb számú reakció. Hangulatukban többségében (szerk.) ezek se különbek egy fikarcnyit sem :D
Te se vagy az a faklyas menet, mar ne is haragudj. Ha nincs mibe belekotni, keresel...
Engem csak ( ha ram gondoltal) az ilyen " pancserek", "jogom van", "elvarom", tipusu bejegyzesek zavartak, es hogy nehany jatekostol nulla a megertes, de mindent jol tudnak egy varatlan hiba eseten... Nekem se jott jol a hiba, de a hangulatomat rendesen lehuzta nehany felesleges ertetlenkedes, de majd gondolom kozlod, hogy hogyan lett volna celszeru mindenkinek megnyilvanulnia... Elore is koszi az utbaigazitast! ☺;):D
 

DeletedUser1432

Vendég
Te se vagy az a faklyas menet, mar ne is haragudj. Ha nincs mibe belekotni, keresel...
Engem csak ( ha ram gondoltal) az ilyen " pancserek", "jogom van", "elvarom", tipusu bejegyzesek zavartak, es hogy nehany jatekostol nulla a megertes, de mindent jol tudnak egy varatlan hiba eseten... Nekem se jott jol a hiba, de a hangulatomat rendesen lehuzta nehany felesleges ertetlenkedes, de majd gondolom kozlod, hogy hogyan lett volna celszeru mindenkinek megnyilvanulnia... Elore is koszi az utbaigazitast! ☺;):D
Miért érzed magad megszólítva?
 

DeletedUser1637

Vendég
Igen. Jól megérdemelt Seychelle-szigeteki nyaraláson voltam. :p:D
 

DeletedUser1432

Vendég
Igen. Jól megérdemelt Seychelle-szigeteki nyaraláson voltam. :p:D
Egész jól megfogott a nap:
images


:D
 
Fent