• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Mihaszna

Veterán
A pipás kérdés még nincs megválaszolva? vagy csak én nem találom hogy hol történt?


,,Sziasztok!
A Város áthelyezési pipa azért lett kivéve, mert sok probléma adódott a városok áthelyezésével. Ha be volt pipálva sem volt jó, ha nem, az sem. Remélhetőleg valami ráncfelvarráson dolgoznak a fejlesztők evvel kapcsolatban.
Kedves játékosok, kérjük szépen türelmeteket, ha lesz infónk az eltűnt Város áthelyezési pipával kapcsolatban, azonnal hozni fogjuk."

/Cyklon/
 

liliputy

Veterán
Sziasztok! Kéne egy kis segítség:
Minden nap minden csapattag kap egy bizonyos mennyiségű ingyenes Tudáspontot, és ezeket egy, a testvériség egyik tagjához tartozó ősi csodába fektetheti be. A fel nem használt pontok a nap végén elvesznek. --- hol kell keresni? nem látom az ingyenes tp-ket, amit el lehet költeni, vagy hogy van ez?
Köszi
 

Rikari

Veterán
Sziasztok! Kéne egy kis segítség:
Minden nap minden csapattag kap egy bizonyos mennyiségű ingyenes Tudáspontot, és ezeket egy, a testvériség egyik tagjához tartozó ősi csodába fektetheti be. A fel nem használt pontok a nap végén elvesznek. --- hol kell keresni? nem látom az ingyenes tp-ket, amit el lehet költeni, vagy hogy van ez?
Köszi
Ahhoz, hogy megkapja a testvériség minden tagja az ingyenes Tudáspontot, ki kell nyitni a hozzá tartozó jutalomládát. Megjelenik majd, amikor egy testvérnek kinyitod a csodaépületének felületét és ott lesz a (free) pont a lehetőségek között egy külön kis ablakban. A fotót a Bétáról hoztam. 2021-12-15 14 43 48.jpg
 

liliputy

Veterán
Ahhoz, hogy megkapja a testvériség minden tagja az ingyenes Tudáspontot, ki kell nyitni a hozzá tartozó jutalomládát. Megjelenik majd, amikor egy testvérnek kinyitod a csodaépületének felületét és ott lesz a (free) pont a lehetőségek között egy külön kis ablakban.
Akkor ezt úgy kell érteni, hogy ha a jutalomláda 25000 pontját elértük, csak utána jelenik meg a testvér csodaépületén az ingyen pont lehetőség? Mert most még nem látni ilyent sehol, még nem értük el a kötelező pontot.
 

Rikari

Veterán
Akkor ezt úgy kell érteni, hogy ha a jutalomláda 25000 pontját elértük, csak utána jelenik meg a testvér csodaépületén az ingyen pont lehetőség? Mert most még nem látni ilyent sehol, még nem értük el a kötelező pontot.
Úgy bizony, ahogy mondod. Aztán mindig nő a tét.
 

Ferenc99

Erős harcos
MIIIHHÉRT van aZZZZZ , hogy a manatermelő épületeknek alacsony a kultja ,heeeeee ?????
Mondhatnám , de írom , hogy a Jószomszédság világítótornya :

  1. Növeli a Mágikus Műveltség bűbáj idejét.
  2. Növeli a Mágikus Műveltség bűbáj hatását.
  3. ManaBoost.png Növeli a Szomszédi Segítségben részesített Manatermelő épületek Mana előállítását !!!!!!!!!!!!!
ÉÉSs mégis a segítségnyújtásoknál hogyan pacsizza végig a csapat a manatermelő épületeket ha a rendszer automatikusan nagyobb kultot ajánl fel ,
EZ TÖK BÉNAA .
BÉNA egy fejlesztés .
 

Brjns

Tag
Sziasztok !
A most bevezetésre került tapasztalat pont gyűjtéssel kapcsolatba kellene segítség. A beharangozó videóban azt olvastam, hogy a szomszédi pacsik után is jár a tapasztalat pont. Sajnos eddig még egy szomszédnak vissza adott pacsiért sem kaptunk pontot. Gondoltuk ha feloldjuk azt a tudást akkor aktiválódik, de sajna semmi. Mikor fog adni a szomszédi pacsikra tapasztalat pontot ?
 

Csatolmányok

  • pacsi_1.jpg
    pacsi_1.jpg
    94,6 KB · Megtekintések: 18
  • pacsi_2.jpg
    pacsi_2.jpg
    124,8 KB · Megtekintések: 18

Brjns

Tag
"Ez a jutalom aktív azoknál a viszonzásoknál is, amelyek nem a testvériség tagjai közt történtek.,, A 2 es képen mutatja arany, Tp, és tapasztalat pontot. Akkor ezt hogy kellene értelmezni? Mire adja a tapasztalatot? Mikor, milyen viszonzásra?
 

Rikari

Veterán
"Ez a jutalom aktív azoknál a viszonzásoknál is, amelyek nem a testvériség tagjai közt történtek.,, A 2 es képen mutatja arany, Tp, és tapasztalat pontot. Akkor ezt hogy kellene értelmezni? Mire adja a tapasztalatot? Mikor, milyen viszonzásra?
Csak a csapaton belüli látogatásokért jár babérkoszorús jutalompont, amit látsz is a megjelenő felugróban. Direkt nem írok tapasztalati pontot, mert már ezt is félreértelmezték többen, keverték a tudásponttal. Amennyiben a tesóságon belül úgy látogatsz, hogy aranykéz fogad, akkor 20 babérost kapsz, ha a kéz szürke, akkor csak 10-et. A csapaton kívül nem jár babérkoszorús pont és azért sem, ha az értesítésekben látható látogatásokat, tőled vásárló szomszédokat viszonzod.
 

Brjns

Tag
Kösz, de így, a videó nagyon félrevezető, főleg ezzel a mondattal " "Ez a jutalom aktív azoknál a viszonzásoknál is, amelyek nem a testvériség tagjai közt történtek.,, és a felmenő babérkoszorus jutalom ponttal. A többi jutalom meg eddig is meg volt, arany , és Tp, abba semmi új nincs minek magyarázza. Így az jön le belőle , hogy nem tesónak adott aranykezes pacsiért is jár. Szerintem félúton meggondolták magukat a fejlesztők. :), sisteregne a szerver a pacsiktól. :D
 

Hjanos

Tag
Sziasztok!
Segítséget kérnék! Az Új Testvériségi Jutalmaknál kiváltottuk a Bajnoksági Archívumot, hogy majd az el nem ért ládák után kapjunk esetleg tapasztalati pontokat......egy darabig számolta is 2500 tp-ig majd pirosra váltott és eltűnt o_O 10 láda fölött vagyunk. Most akkor mi van?:confused:
Előre is köszi a választ!
 

Horatius

Újonc
Sziasztok,
engem a visszaállítási gomb érdékelne:
Ha jól értelmezem, minden hónap elsején visszaállítom alapállapotba és akkor elölről indul a pontgyűjtés? vagyis megint 25.000 pont az első szint?
Ebben az esetben a bajnokságra vagy toronyra addig félretett pontok megmaradnak vagy elvesznek?
A jutalmak visszaállítása visszaadja a jutalmakba fektetett összes tapasztalati pontot. - ezt hogy kell értelmezni? elölről indul a pontgyűjtés vagy visszakapjuk a befektetett pontokat?
 

Zsuann

Zsuann
Erre a kérdésre engem is érdekelne az érthető válasz. Ha visszaállítom hónap elején az alapállapotot, az addig elért szint megmarad?
 

Rikari

Veterán
Szerintem még senki nem mert erre a gombra rányomni, pont a fent említett bizonytalanságok miatt, így a játékosok közül nem is várnék erre választ. Megkérlek benneteket kedves moderátorok, hogy írjátok le nekünk, hogy a visszaállítás mit eredményez a jutalomládák, jutalompontok és az archívumok (tárolt pontok a bajnokságban-toronyban) tekintetében? Az eddigi leírások erre vonatkozóan, hogy milyen következményekkel jár, ha használjuk ezt az opciót nem szóltak. A használatról (havi egy ingyen-afelett a hónapon belül a többi gyémántos vásárlással) tiszta a kép.
Saját éretelmezésem szerint visszaáll a jutalompontok számlálója az alapállapotba és kezdődik minden előlről. Beleértve azt is, hogy újra 1-el indul pl. az ingyenes tp is. Az addig begyűjtött jutalmak pedig megmaradnak az archívumban. Még én is csak találgatok, mert ez a rész nekem is homályos, ezért a Bétán sem használtam. Előre is köszönöm a segítségeteket.
 
Sziasztok,
engem a visszaállítási gomb érdékelne:
Ha jól értelmezem, minden hónap elsején visszaállítom alapállapotba és akkor elölről indul a pontgyűjtés? vagyis megint 25.000 pont az első szint?
Ebben az esetben a bajnokságra vagy toronyra addig félretett pontok megmaradnak vagy elvesznek?
A jutalmak visszaállítása visszaadja a jutalmakba fektetett összes tapasztalati pontot. - ezt hogy kell értelmezni? elölről indul a pontgyűjtés vagy visszakapjuk a befektetett pontokat?

Megmaradnak az összegyűjtött pontok visszaírja középre. Mi véletlenül rossz gombra tenyereltünk, így nem volt kérdés, hogy el kell használni az egy ingyenes lehetőséget. Mivel hónap közepén (konkrétan azonnal) voltunk, még abban sem voltunk biztosak, hogy ez ingyenes lesz-e. Szerencsére az első "baki"-t megúsztuk ingyen és a pontok is megmaradtak.
 

Zsuann

Zsuann
A toronyban a szintmérő sávon van egy plusz jel (telón igen mini) ott lehet a toronyra szánt jutipontokat beváltani. ÉN sem találtam meg először telón, ha vki így jár mint én, nézze meg jól :D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent