• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Hanuska

Újonc
Ahhoz, hogy megkapja a testvériség minden tagja az ingyenes Tudáspontot, ki kell nyitni a hozzá tartozó jutalomládát. Megjelenik majd, amikor egy testvérnek kinyitod a csodaépületének felületét és ott lesz a (free) pont a lehetőségek között egy külön kis ablakban. A fotót a Bétáról hoztam. 3325 bővítmény megtekintése
Sziasztok!
Ha jól értem, nem elég, hogy aktiválja egy testvériség az ősi tp megosztást, hogy megkapja az ingyen tp-t, hanem még megfelelő x mennyiségű pontnak is rendelkezésre kellene állnia? Az Ősi tp megosztás aktiválása után pl 2. szinten mennyi pontnak kellene lenni a jutalomnál, hogy megkapjuk a 2 db free tp.-t?
Válaszokat előre is megköszönve,
Hanuska
 

hedzsy

Újonc
Segítsetek!
Kerestem, de nem találtam, hogy lehet növelni a kereskedőnél az érző és felemelkedett áru mennyiségét? Valaki ki tud tenni 4000-es ajánlatot is, nekem most 2200-at enged :(
gondolom valamilyen épület kell hozzá? az ereklyék maxon vannak
 

Putyika

Veterán
Sziasztok!

Elkészült a Wikipédia kiegészítés ehhez a funkciókhoz, itt minden információ elérhető egy helyen.
Szia/sztok!

Van 2 kérdésem, vagyis inkább 1 kérdés és 1 probléma ezzel a témakörrel kapcsolatban.
A kérdés, hogy ha a bajnokiban mondjuk 10e pont tárolható és vihető át, akkor ez lehetséges-e több lépésben, lehet-e halmozni az átvitt pontokat?
Kifejtem kicsit jobban, hogy mire gondolok. 10e pont tárolható összesen, az egyik héten beletesszük a felét, a következő bajnokin nem használjuk fel, hanem inkább pótoljuk a hiányzót és az azután következő héten toljuk bele a bajnokiba az összeset. Ez így működhet vagy a fel nem használt pontok a következő hétre elvesznek és újra üres ládával indulunk?
A probléma pedig az, hogy 15:41-kor csatlakozott hozzánk egy új tesó, de nem adja meg neki a toronyban a csapatjutalmat. Van ott egy lakat és azt írja, hogy későn csatlakozott, majd a jövőhéten már ő is kapja a díjakat. De a Wiki szerint, csak az esemény ideje alatt csatlakozóknak nem jár.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia/sztok!

Van 2 kérdésem, vagyis inkább 1 kérdés és 1 probléma ezzel a témakörrel kapcsolatban.
A kérdés, hogy ha a bajnokiban mondjuk 10e pont tárolható és vihető át, akkor ez lehetséges-e több lépésben, lehet-e halmozni az átvitt pontokat?
Kifejtem kicsit jobban, hogy mire gondolok. 10e pont tárolható összesen, az egyik héten beletesszük a felét, a következő bajnokin nem használjuk fel, hanem inkább pótoljuk a hiányzót és az azután következő héten toljuk bele a bajnokiba az összeset. Ez így működhet vagy a fel nem használt pontok a következő hétre elvesznek és újra üres ládával indulunk?
A probléma pedig az, hogy 15:41-kor csatlakozott hozzánk egy új tesó, de nem adja meg neki a toronyban a csapatjutalmat. Van ott egy lakat és azt írja, hogy későn csatlakozott, majd a jövőhéten már ő is kapja a díjakat. De a Wiki szerint, csak az esemény ideje alatt csatlakozóknak nem jár.

Annyit használsz el, amennyi kell a következő feloldásig, a többi 'marad nálad'.
Kérlek írjon nekünk Support-on erről és megnézzük részletesen. :)
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Sziasztok!
Ha jól értem, nem elég, hogy aktiválja egy testvériség az ősi tp megosztást, hogy megkapja az ingyen tp-t, hanem még megfelelő x mennyiségű pontnak is rendelkezésre kellene állnia? Az Ősi tp megosztás aktiválása után pl 2. szinten mennyi pontnak kellene lenni a jutalomnál, hogy megkapjuk a 2 db free tp.-t?
Válaszokat előre is megköszönve,
Hanuska


Egy feltétele van ---> Képkivágás100.PNG

Más nem kell se pont se semmi. Amikor szintet emelsz nem azonnal lesz eredménye, vagy jutalma ha úgy tetszik, hanem csak másnap.

Képkivágás101.PNG
 

bandib

Újonc
üdv
Nem tudom hogy jó helyen kérdezem e de elakadtam a mostani játékban de nagyon. Bűbájt kellene gyűjtenem de nem ad semmi vagyis ami adna pl szomszédi segítség az már vagy 2 napja szívat ugyanis vagy pénzt vagy erklyéket ad."bezzeg mikor ereklye kellene akkor is küzdés van!!! torony és gyártás szóba sem jöhet, mi az a varázsakadémián tanulás?
 

Zaron

Felderítő
"mi az a varázsakadémián tanulás?"

Az, amit keresel: a "termelés" fülön Bűbájok gyárthatók (pl. kombináló katalizátor, erőteljes ellátás, mágikus műveltség, fenséges fabrikálás...)
 
Utoljára szerkesztve:

bandib

Újonc
"mi az a varázsakadémián tanulás?"

Az, amit keresel: a "termelés" fülön Bűbájok gyárthatók (pl. kombináló katalizátor, erőteljes ellátás, mágikus műveltség, fenséges fabrikálás...)
Értem de azt írja a tájékoztatóban hogy a varázsakadémián a gyártás nem elfogadott!!!!
 

Zaron

Felderítő
Értem de azt írja a tájékoztatóban hogy a varázsakadémián a gyártás nem elfogadott!!!!

Próbáltad már egyáltalán? A "termelés" nem gyártás (barkácsolás). A kombináló katalizátort nekem elfogadta. A "gyártás JUTALOM nem elfogadott".
 
Utoljára szerkesztve:

Burney

Felderítő
kettő hozzászólással előbbre már írtam :) a láda záráshoz használhatjátok fel, tehát 2500-zal előtte, de már jópár ládája felhasználhattátok volna, nem kell a végéig várni vele
mondjuk nem értem miért nem zöld.. átvittetek annyi pontot egyáltalán? akkor be kéne ezt adnia

Majd kíváncsi leszek, a mostani bajnokira, mert már 3 szinten van és elvileg 7500 pontot kéne engedni felhasználni, de ha 2-ik szinten csak 2486-ot engedett akkor itt valszeg csak az 5000-et fogja engedni :( Kissé furán van ez megalkotva.
 

Amarie

Újonc
Sziasztok. Lehet félreértettem a Testvériségi jutalmakat? Az előző bajnokságban tudtuk felhúzni a bajnokság archívumot, 2 szintű lett a testvériség.
2 ládát nyitottunk ki, de maradt 996 pont.
Úgy értelmeztem,hogy ezek egy része tartalékolódik el. Most indult az új, de nem látom,hogy az előző maradék pontjai hol vannak. Mi lehet a gond? Köszönöm. Üdv. Amarie.
 

Zaron

Felderítő
2. szinten van a bajnoksági archívumunk, két előző bajnokságin maradtak pontok. Semmit sem tudtunk eddig felhasználni. Még mindig nincs zöld + jel, nem kellene látszania?
 
Utoljára szerkesztve:

Zaron

Felderítő
kettő hozzászólással előbbre már írtam :) a láda záráshoz használhatjátok fel, tehát 2500-zal előtte, de már jópár ládája felhasználhattátok volna, nem kell a végéig várni vele
mondjuk nem értem miért nem zöld.. átvittetek annyi pontot egyáltalán? akkor be kéne ezt adnia
3000 pont körül maradt, mint írtam, azóta a 2. szintet is kinyitottuk, most sincs zöld + jel. Nem értem. Korábban sem volt lehetőség a felhasználásra, mert sosem volt zöld.
 

Senta

Erős harcos
Majd kíváncsi leszek, a mostani bajnokira, mert már 3 szinten van és elvileg 7500 pontot kéne engedni felhasználni, de ha 2-ik szinten csak 2486-ot engedett akkor itt valszeg csak az 5000-et fogja engedni :( Kissé furán van ez megalkotva.
Annyit enged használni, amennyit a teljes ládák után csináltatok még de maximum azt a számot ami a szint. mi 6000 pontot csináltunk a 15 láda után, igy most 5000-et át is vihettünk, amit már aktiváltam is :)
 

Kira7

Veterán
3000 pont körül maradt, mint írtam, azóta a 2. szintet is kinyitottuk, most sincs zöld + jel. Nem értem. Korábban sem volt lehetőség a felhasználásra, mert sosem volt zöld.
Szia!
Ahol a bajnoksági számláló van ott végén van + jel a mágusok látják és használhatják fel. Amikor a + jelre kat rá kiírja mennyi pontotok van és mennyi szükséges a láda feloldásához, ha van annyi pontotok akkor fel tudod oldani a ládát, ha nincsen akkor pirosan jelzi hogy mennyi van , de nem tudod vele feloldani a ládát. Amennyiben 2. nyitottatok akkor 5000 pontot tudtok átvinni, de csak akkor ha a bajnokságon lett 5000 maradékotok, ha ettől kevesebb volt akkor kevesebb pontotok is lesz és mint Senta írta ha több a maradékotok, de csak 5000 a hely akkor is max. 5000 visz át.
Még annyi a világtérképen a bajnoksági ládánál tudod csak megnyitni és felhasználni, ha a testvériségnél lépsz be a bajnokságra onnét nem :)
 
Utoljára szerkesztve:

liliputy

Veterán
Sziasztok!
Elakadtam egy feladatnál: bérelj fel egy kereskedőt, vagy használd őket 10 alkalommal. Nos én már mindent kipróbáltam, de semmi eredmény. Adtam-vettem, kufárkodtam, más ötletem nincs, kérnék egy kis segítséget.
Előre is köszi
liliputy
 

Zaron

Felderítő
Még annyi a világtérképen a bajnoksági ládánál tudod csak megnyitni és felhasználni, ha a testvériségnél lépsz be a bajnokságra onnét nem :)
Szia! És igen! Folyamatosan néztem,tegnap még ott sem volt plusz jel ( se zöld, se inaktív), de ma már mutatja a térképen! Köszönöm!
 
Fent