• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Tisztázva az információkat, hogy meg tudjuk erősíteni mi is:

Visszaállítás esetén a következő történik:
  • Minden jutalom 0. szintre áll vissza.
    • Minden elköltött tapasztal jóváíródik és újra felhasználható lesz.
  • Az első visszaállítás ingyenes.
    • A költség 1000 Gyémánttal növekszik minden használat után.
    • Minden egyes hónapban az első visszaállítás ingyenes.
  • A testvériség szintje is 1-re lesz visszaállítva.
 

Mihaszna

Veterán
Az év első vagy második eventje szokott lenni a ládapörgetős ?

Én úgy hiszem, hogy erre nincs megfelelő matematikai képlet. Több típusú event van: A ládapörgetős, térképes (mint ez is, vagy például a Ködös erdő rejtélye), aztán még a macis fajta, meg mittudom' én :D Lehet, hogy a köv. is ugyan ilyen lesz, kitudja. Tehát én azt mondanám, hogy a lottózóban próbálj tippelni. Lehet, hogy ott szerencséd lesz. :) ;)
 

Burney

Felderítő
Ez a Jutalomrendszer számomra nem egészen világos :(
Feloldottam a Bajnoki 1-es szintjét még a mostani bajnoki előtt, de a 2500 jutalompontot nem engedi felhasználni :(
Gondoltam mivel 4862 pont kell a következő ládához ha feloldom a 2-es szintet ott lesz 5000 pont de hiába mert azt sem engedi felhasználni :oops:
Most akkor minek gyüjtjük ha ne engedi sehogy a felhasználását??
 

Jenet

Felderítő
Ez a Jutalomrendszer számomra nem egészen világos :(
Feloldottam a Bajnoki 1-es szintjét még a mostani bajnoki előtt, de a 2500 jutalompontot nem engedi felhasználni :(
Gondoltam mivel 4862 pont kell a következő ládához ha feloldom a 2-es szintet ott lesz 5000 pont de hiába mert azt sem engedi felhasználni :oops:
Most akkor minek gyüjtjük ha ne engedi sehogy a felhasználását??
Én azt vettem észre, hogy akkor engedi felhasználni, ha már maximum annyi pont hiányzik a következő ládához, amennyi pontod van. Szóval ha pl. 2500 pont van összesen, akkor a 10E pontig már csak akkor tudsz bele tenni,ha minimum 7500 pontotok megvan ahhoz a ládához. De ez csak az én észrevételem. :)
De az 5000-nél ezek alapján engenie kellett volna.
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
Feloldottam a Bajnoki 1-es szintjét még a mostani bajnoki előtt, de a 2500 jutalompontot nem engedi felhasználni :(
Gondoltam mivel 4862 pont kell a következő ládához ha feloldom a 2-es szintet ott lesz 5000 pont de hiába mert azt sem engedi felhasználni :oops:
Most akkor minek gyüjtjük ha ne engedi sehogy a felhasználását??
Ha a mostani bajnoki előtt oldottad fel, akkor még nem gyűjtöttetek bele semmit, tehát nincs mit felhasználni. Majd a következő bajnokinál tudod használni, ha lesz a mostaniból amit el lehet tárolni.
 

Burney

Felderítő
Sziasztok!
Magyarázza el nekem valaki hogy most miért nem enged felhasználni egy kanyi jutalom pontot se!!
Jelenleg 626/7000 állunk az utolsó előtti ládával, gondoltam felhasználnám a bajnokság előtt feloldott 5000 pontot, de se az azt megelőző 2500 pontot sem engedi se az 5000 pontot, akkor majd mikor lehet??
Tényleg ki kel sakkozni hogy 2000/7000 álljon a bajnokság és akkor enged csak??
Kezd bosszantani hogy van, de nem tudom érvényesíteni!!!
 

Csatolmányok

  • Bajnokság.jpg
    Bajnokság.jpg
    96,2 KB · Megtekintések: 30

Senta

Erős harcos
Sziasztok!
Magyarázza el nekem valaki hogy most miért nem enged felhasználni egy kanyi jutalom pontot se!!
Jelenleg 626/7000 állunk az utolsó előtti ládával, gondoltam felhasználnám a bajnokság előtt feloldott 5000 pontot, de se az azt megelőző 2500 pontot sem engedi se az 5000 pontot, akkor majd mikor lehet??
Tényleg ki kel sakkozni hogy 2000/7000 álljon a bajnokság és akkor enged csak??
Kezd bosszantani hogy van, de nem tudom érvényesíteni!!!
jelenleg 5000 pont amit átvihettetek, ebből még 2846-ot felhasználhatsz, és igen sakkozni kell :) a teljes láda előtt 2846-nál engedi felhasználni csak!
javaslom ne várjatok az utolsó ládáig ezzel, menet közbe is lehet nyitogatni, sőt nem kell egyszerre se felhasználni, akkor nincs utolsó láda para :)
 

Zaron

Felderítő
Sziasztok!
A bajnokságban mikor lesz aktív a +jel? ( Most nem zöld.) A 11. ládánál járunk, jó lenne az archívumban az előző héten 1. szinten tárolt 2500 pontot beszámítani.
 

Senta

Erős harcos
Sziasztok!
A bajnokságban mikor lesz aktív a +jel? ( Most nem zöld.) A 11. ládánál járunk, jó lenne az archívumban az előző héten 1. szinten tárolt 2500 pontot beszámítani.
kettő hozzászólással előbbre már írtam :) a láda záráshoz használhatjátok fel, tehát 2500-zal előtte, de már jópár ládája felhasználhattátok volna, nem kell a végéig várni vele
mondjuk nem értem miért nem zöld.. átvittetek annyi pontot egyáltalán? akkor be kéne ezt adnia
 

Zaron

Felderítő
kettő hozzászólással előbbre már írtam :) a láda záráshoz használhatjátok fel, tehát 2500-zal előtte, de már jópár ládája felhasználhattátok volna, nem kell a végéig várni vele
mondjuk nem értem miért nem zöld.. átvittetek annyi pontot egyáltalán? akkor be kéne ezt adnia
Épp ez a kérdésem. :) 2500 pont van , nemsokára fejleszteni lehetne megint, de így nem sok értelme lenne.
 

Senta

Erős harcos
Épp ez a kérdésem. :) 2500 pont van , nemsokára fejleszteni lehetne megint, de így nem sok értelme lenne.
na essünk neki mégegyszer :D
ha kinyitottatok egy szintet nem jelenti azt hogy meg is kapjátok a 2500 pontot, az csak akkor jár, ha a bajnokság alatt teljesített ládák után még 2500 pontot is csináltok! ezt átvihetitek jövő hétre, hogy egy láda zárására!! felhasználjátok. de újabb 2500-at, vagy 5000-et ( szint függvényébe ) a teljes ládák után teljesíteni kell újra, hogy át lehessen vinni megint a következő hétre és így tovább és így tovább :)
 

Zaron

Felderítő
Szintnyitás után az előző bajnokságból maradtak pontok (3000 kb), archívum=2500, most 7526 pont van a 11. ládában, de nem zöld a + jel.:(
 

Zaron

Felderítő
nem lehet átvinni, csak a következő bajnokságra :) mi most nyitottuk a következő szintet, tehát a x láda után 5000-et csak a következő bajnoki héten adja majd be :) tehát szint nyitás, bajnoki kezdés- bajnoki ládák+2500 és a következő bajnokin adja majd be :)
EZ a következő bajnokság. Mint írtam: volt szintnyitás, azután bajnokság =10 láda+ 3000 pont, és most van a bizonyos következő bajnokság, amihez felhasználtuk volna, de végül is mindegy, majd egyszer összejön;)
 
Fent