• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
A Város áthelyezési pipa azért lett kivéve, mert sok probléma adódott a városok áthelyezésével. Ha be volt pipálva sem volt jó, ha nem, az sem. Remélhetőleg valami ráncfelvarráson dolgoznak a fejlesztők evvel kapcsolatban.
Kedves játékosok, kérjük szépen türelmeteket, ha lesz infónk az eltűnt Város áthelyezési pipával kapcsolatban, azonnal hozni fogjuk.
 

Hodyzoli

Újonc
Azt gyanítom én is hogy innentől kezdve automatikusan és sűrűbben leszünk költöztetve, ha akarunk menni ha nem.
 

GP Rope

Újonc
Mi ez a brutális mennyiségű tisztogatás? Nincs játékos a környékemen!!! Ez a játék??? Ha ez így megy tovább abbahagyom a játékot mert tudok elég kultúrát biztosítani a testvériségi segítséggel meg a mágikus műveltséggel sem.
 

Wiccara

Veterán

GP Rope

Újonc
Mi ez a brutális stílus..?
Kérlek, olvass vissza, és megkapod a választ;

Ez teljesen felesleges, mert pont nem azok tehetnek erről, akik ezt olvassák.

A város építésénél kellő kultúrát kell kiépítened, ami kb 150%, a segítségek max felviszik 180%ra ;)

Köszönöm szépen a válaszod!
A stílus olyan mint a fent említett megoldásnak titulált szitu.
Egyébként tényleg kemény lett a hangnem.

Ki tehet róla, hogy ilyen megoldás született?
Inkább próbálkozzak egy support levéllel?

Nekem folyamatos 205% volt eddig mindig, most, hogy atomrobbantás volt, a segítséggel és Mágikus műveltséggel lett 185%
 

Wiccara

Veterán
Inkább próbálkozzak egy support levéllel?
Szia, szerintem felesleges, korábban Cyklon már reagált erre:
Sziasztok!
A Város áthelyezési pipa azért lett kivéve, mert sok probléma adódott a városok áthelyezésével. Ha be volt pipálva sem volt jó, ha nem, az sem. Remélhetőleg valami ráncfelvarráson dolgoznak a fejlesztők evvel kapcsolatban.
Kedves játékosok, kérjük szépen türelmeteket, ha lesz infónk az eltűnt Város áthelyezési pipával kapcsolatban, azonnal hozni fogjuk.
Nekem folyamatos 205% volt eddig
Grat, szép munka :)
 

GP Rope

Újonc
Szia, szerintem felesleges, korábban Cyklon már reagált erre:


Grat, szép munka :)
Köszönöm szépen a válaszod!
Elnézésedért esedezem! Én abban a hitben voltam, hogy aki itt megválaszolja a kérdéseket az a játékért felelős figura.
Bocsásd meg feldúltságom irányodba, nem neked szántam!
 

Deleted User - 373998

Vendég
Ki tehet róla, hogy ilyen megoldás született?
Kedves GP Rope!
Mivel sok volt a reklamáció, és a fórum ezen része is jogosan harcmódba váltott, így az "ESET" továbbításra került a fejlesztősfigura csapat felé. Ők döntenek majd a továbbiakban is.

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!
 

GP Rope

Újonc
Kedves GP Rope!
Mivel sok volt a reklamáció, és a fórum ezen része is jogosan harcmódba váltott, így az "ESET" továbbításra került a fejlesztősfigura csapat felé. Ők döntenek majd a továbbiakban is.

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!
Köszönöm szépen a választ! Heves kirohanásomért szintén elnézést kérek!
 

Ferenc99

Erős harcos
20 % - kal olcsóbban prémium bővítés , szerintetek rámenjek vagy várjak egy jó eventre (mint pld a "tűzfőnixes" volt ) és akkor költsek gyémántot , kíváncsi lennék az utolsó néhány korban lévő játékosok véleményére .
 

Jenet

Felderítő
20 % - kal olcsóbban prémium bővítés , szerintetek rámenjek vagy várjak egy jó eventre (mint pld a "tűzfőnixes" volt ) és akkor költsek gyémántot , kíváncsi lennék az utolsó néhány korban lévő játékosok véleményére .
Én most is vettem egyet, mert 800 gyémántba került. Ha vennék még egyet, az már 1000-be kerülne, úgyhogy csak az egy lehetőségével éltem.
 

Wiccara

Veterán
költsek gyémántot
Szia,

sokadik kérdésed gyémánt költéssel kapcsolatban.
Érzésem szerint mások pénztárcájába kérdezni nem ildomos, illetve sok értelme nincs is. Ezeket a tranzakciókat ugyanis nem a fejlettség, hanem az egyéni anyagi helyzet mellett a játékstílus is meghatározza. Vannak olyanok, akik - megtehetnék ugyan - nem költenek semmit elvből a játékra. Van, aki még a csatánál az egység pótlásra is dobálja a gyémántot...
Mindenkinek saját magának kell eldönteni, mit és mennyit enged meg magának, ez nem közbeszéd tárgya.
 

Ferenc99

Erős harcos
a játékstílus is meghatározza.
Nem tudom a harcoknál mennyire határozza meg a több prémium terület és valószínűleg nem lesz több értékes event , mármint olyan komoly szintű , ezt nem tudom kiszámolni , tartogassam a gyémántjaimat vagy ne .
Mindenesetre elgondolkodtató ez az ötlet amit adtál . Azt hiszem a terület mellett döntök , persze ha felajánlaná INNO , hogy pl.: 88 ezer gyémántért ad még egy tűzfőnix alapot akkor inkább azt választanám :)
 

Ferenc99

Erős harcos
..nem fogja, mostanában kedves Ferenc99 nincsenek ilyen felajánlásaink!! Talán 2029-ben.
Köszi ez felrakta az i - re a pontot . Valószínűleg 8 év alatt tudok elég gyémántot szerezni és ráadásul most kipróbálhatom mennyit szerzek 1 év alatt , na go veszek pár területet gyémántért .
 
Fent