• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Ferenc99

Erős harcos
3 beszerezhető hely maradt . Lesz nyitva még 1 sor vagy oszlop ? Esetleg erről infó vagy még nem mostanában lesz bejelentés ?
 

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok !
Van olyan csoda ami nélkülözhetetlen a korokban való haladáshoz ?
 
Utoljára szerkesztve:

B i l l K a p u

Erős harcos
Kipróbáltam nekem engedett nagyobbat is.
Kisérleteztem kicsit. A képmentések formátuma PNG. Azt nem engedi, ha kissé nagyobb. Amit engedett az a jpg. Fénykép formátumban mehet a nagyobb is ezek szerint.
 
Utoljára szerkesztve:

Ferenc99

Erős harcos
Kipróbáltam nekem engedett nagyobbat is.
Kisérleteztem kicsit. A képmentések formátuma PNG. Azt nem engedi, ha kissé nagyobb. Amit engedett az a jpg. Fénykép formátumban mehet a nagyobb is ezek szerint.
Köszönöm szépen , közben módosítottam a kérdést mert sikerült feltöltenem egy képet a vallorián legenda kibeszélőben.
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Sziasztok!
A Diadal Szezonjában van a Szezonbérlet. Azt hol mutatja a játék, hogy mennyibe kerül? Akárhova teszem az egeret, nem látom hogy hol írja ki.
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Ez a discord cucc biztos frankó csak regisztrálni se enged. A jelszó mindig túl rövid vagy gyenge. Végül méregből írtam egy hosszú káromkodósat, azt elfogadta. Na jó emailt is megadtam. Életkornál mondom mi közöd hozzá? Beírtam hogy két és fél éves vagyok. Erre a regisztráció érvénytelen mert nem vagyok még 13. :D Na szuper! :D
 

B i l l K a p u

Erős harcos
És itt meg is rekedtem, mert csak bejelentkezni lehet, a regisztrációra kattintva azonnal ki is írja hogy sikertelen, vissza a bejelenkezéshez. Na szuper!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
A Discord egy külsős alkalmazás, az ő szabályaiknak eleget kell tenned ahhoz, hogy tudj regisztrálni. Ha nem veszed komolyan akkor sajnos megtörténhet az, hogy a fiókodat és avval együtt az email címedet zárolják és nem fogsz vele tudni regisztrálni. Sajnos ebben nem tudunk segíteni.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
No problem, megoldottam. De még nem igen látom a discord előnyeit a fórummal szemben. Itt minden ki van alakítva, ott meg nem. Eddig ennyi a tapasztalat.

A cél az, hogy nagyobb közösséget tudjuk ott összehozni, mint itt. A Fórum mára egy nagyon kis rétegű platform, amelyen itt pl. ugyanazok osztják meg velünk és egymással a véleményüket, ami ráadásul a közösség egy nagyon kis %-a. (1% alatt is van)
A Discord-al a cél egy modernebb platform használata, illetve bővíteni a közösséget, amit szerintem hasznos pl. az az, hogy az összes ország megtalálható egy helyen, így ha valaki akar akkor pl. németül vagy angolul is tud tájékozódni, illetve sokkal könnyebben láthatja pl. a Béta bejelentéseit.
 

B i l l K a p u

Erős harcos
A fórum valóban azért nem szuper mert kevesen használják. Valaha ez nem így volt. Itt is volt nagy nyüzsgés.
Most sokan lesznek ott mert új. De meddig? Ne legyen igazam, de szerintem nem sokáig. Én ezt a felületet szoktam meg, lehet ezért berzenkedem az újtól. A discordon valaha voltam valami játék miatt, akkoriban se tetszett. Ha ott valami többlet funkció lenne,ami itt nem megoldható, akkor azt mondanám van értelme.
 
Fent