• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Mihaszna

Veterán
Tiszteletem.

Segítséget szeretnék kérni a külföldi elvenáros oldalakkal kapcsolatban. Pc-t váltottam így nincsen meg a webcíme annak az oldalnak amit kedveltem. Olyasmi, mint az elvenar wiki, de sokkal többet tud a játékkal kapcsolatban. Ötleteket is ír és részletesebben taglal. Ha jól emlékszem angol nyelvű.

Előre is köszönöm.

További Kellemes Ünnepeket.

Szia.

Nem tudom, hogy erre gondoltál-e, de szerintem ez a legjobb és a legtöbb információval rendelkező oldal.

 

Hjanos

Tag
Sziasztok!Tudja esetleg valaki hogy az érző áruk alapvető termékei is beleszámítanak a karkötő gyártásba?
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
az érző áruk alapvető termékei is beleszámítanak a karkötő gyártásba
Szia,

csak a T1-es áruk számítanak bele. ( márvány, deszka, acél).
Gyors válaszért kérlek, használd a discord felületünket, a fórum kivezetésre kerül.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

Hjanos

Tag
Szia! Köszönöm a választ!:) Miért kerül kivezetésre a fórum? Szerintem ez nem jó irány!:( aki a fórumot akarja használni az azt használja aki a discordot az használja azt, de ez az "antidemokratikus" szemlélet nem vezet sehová.....a választást meg kell hagyni mindenképp!!! Légyszíves jelezd tovább a "Főnökség " felé, hogy az oldalt meg kell hagyni! Köszi!
 
Utoljára szerkesztve:

Vanek

Veterán
Szia! Köszönöm a választ!:) Miért kerül kivezetésre a fórum? Szerintem ez nem jó irány!:( aki a fórumot akarja használni az azt használja aki a discordot az használja azt, de ez az "antidemokratikus" szemlélet nem vezet sehová.....a választást meg kell hagyni mindenképp!!! Légyszíves jelezd tovább a "Főnökség " felé, hogy az oldalt meg kell hagyni! Köszi!

A vezetőpséget nem érdekli, hogy neked mi a jó. Arra mennek, ami nekik jó. Eddig bejelentkezés nélkül (vagyis anonym módon is) meg tudtad nézni a híreket, bejelentéseket. Most már nem. Ez a 'szép új világ'.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Én nem értem ezt az egész Discord rendszert... Úgy látom minden változás azért történik, nehogy kiismerd magad. Most jönnek az Ősi csodák, aztán majd nyilván valami más is elromlik. :( Nem értem miért kell tönkretenni mindent ami jól működött?
 
Én nem értem ezt az egész Discord rendszert... Úgy látom minden változás azért történik, nehogy kiismerd magad. Most jönnek az Ősi csodák, aztán majd nyilván valami más is elromlik. :( Nem értem miért kell tönkretenni mindent ami jól működött?
Nem vagy egyedül. Ömlesztve van ott minden, meg színes villogó jelek vannak mindenhol. Biztos jó a gyerekeknek akik ebben élnek, nekem ez már sok. Ha nem képesek értelmesen kommunikálni, akkor hagyom a fenébe az egészet.
 

liliputy

Veterán
Aki nem akar, vagy tud csatlakozni a Discordhoz, az a továbbiakban minden hírről, beszélgetésről lemarad? Én pl. nem vagyok hajlandő áttérni. Ez egy jól működő, átlátható rendszer!!!!
Vegye már észre a "Tisztelt Vezetőség", hogy az utóbbi ujítások miatt kezd szétesni az egész kóceráj!
Miért nem lehetett szavazást inditani, mint annyi mindenről?? Biztos vagyok benne, hogy a játékosok 3/4-e inkább a fórumot választotta volna.
De ahogy elnézem a hozzászólásokat, ott fönn a NAGYokosok még csak válaszra sem méltatnak bennünket.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Aki nem akar, vagy tud csatlakozni a Discordhoz, az a továbbiakban minden hírről, beszélgetésről lemarad? Én pl. nem vagyok hajlandő áttérni.

Szia!

Az az elsődleges kommunikációs csatorna így, igen, ha oda nem nézel fel akkor a részletes információkról lemaradsz. A játékban egy rövidített figyelemfelkeltést továbbra is tudsz olvasni, ahonnan át tudsz menni a Discord-ra.

A többi részére nem reagálok, számtalanszor linkelve lett a bejelentés, ahol a magyarázatot megadtuk, ennél több információnk nincsen és ebbe a beszélgetésbe/vitába nem szeretnék/szeretnénk többet belemenni.
 

liliputy

Veterán
Az az elsődleges kommunikációs csatorna így, igen, ha oda nem nézel fel akkor a részletes információkról lemaradsz. A játékban egy rövidített figyelemfelkeltést továbbra is tudsz olvasni, ahonnan át tudsz menni a Discord-ra.
Gratulálok!
További jó játékot!
 

Kira7

Veterán
Aki nem akar, vagy tud csatlakozni a Discordhoz, az a továbbiakban minden hírről, beszélgetésről lemarad? Én pl. nem vagyok hajlandő áttérni. Ez egy jól működő, átlátható rendszer!!!!
Vegye már észre a "Tisztelt Vezetőség", hogy az utóbbi ujítások miatt kezd szétesni az egész kóceráj!
Miért nem lehetett szavazást inditani, mint annyi mindenről?? Biztos vagyok benne, hogy a játékosok 3/4-e inkább a fórumot választotta volna.
De ahogy elnézem a hozzászólásokat, ott fönn a NAGYokosok még csak válaszra sem méltatnak bennünket.
A német fórumon szavaztak olyan 23 oldalon 98% a fórumra szavazott hogy maradjon .....azt se vették figyelembe ...ott annyi hogy egyes felhasználok a bejelentéseket a discordról felteszik a fórumra így az is látja aki csak a fórumot használja............ Ahhoz a fórumhoz ez halott ott még most is jobban pörög mint itt......
 

liliputy

Veterán
A fórum szerverekért fizetni kell, a Discord ingyenes.....minden más szempont lényegtelen.
Szomorú! :frown_human:
bejelentéseket a discordról felteszik a fórumra így az is látja aki csak a fórumot használja
Remélhetőleg nálunk is lesznek olyan együttérző játékosok, aki felteszik a fórumra a fontos bejelentéseket, segítve ezzel a discorddal nem rendelkező játékosokat. :smile_human:
 
Fent