• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser362

Vendég
Azt tudom, hogy a felderítések már nem adnak bővítési lehetőséget egy bizonyos mennyiség után, de a játék sem számolja? A Kutatásban (bármennyi is van) 499-et mutat és nem változik.
Tudja valaki miért?
 

liliputy

Veterán
Új várost szeretnék építeni, de nem találom sehol, hol ajánlja fel az új játékos regisztrálását? Tudna valaki segíteni?
(A mostani már olyan régóta meg van, hogy nem emlékszem a folyamatra.)
 

DeletedUser3

Vendég
Nem vitatkozni akarok, de én is itt nézem meg a kutatásban a a fejezet elején. Nálam 499-en megállt. Vagyis azóta is lett befejezett tartományom és mégis maradt 499.
Ezért tettem fel a kérdésem... ha akarod én is lefotózom, mert úgy látom így nem hiszed el.
Én sem vitatkozni akarok, de átszámoltam a befejezett tartományaidat, és ez tényleg 499.
Felfedezett, összes tartomány: 520.
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Átolvastam mindent, ami a témához kapcsolódik, de nem találtam választ a kérdésre, ami foglalkoztat. Szeretném azt megkérdezni, hogy a kiképzőpálya képzési sebességét kizárólag a tech fán kikutatott fejlesztésekkel lehet növelni? A kaszárnyához "tartozik" Ősi Csoda, a Vihar Tűi, a zsoldostáborhoz a Repülő Akadémia, ezekkel módosíthatók a sebességek, de a kiképzőpályához nem találtam csodát, vagy elkerülte a figyelmem valami?
 

DeletedUser4433

Vendég
Sziasztok!

Előre is elnézést, ha nagyon bugyuta lesz a kérdés,de nem olyan régen kezdtem neki a játéknak. Próbáltam válaszokat találni a fórumon és a wikiben is, de egyelőre nem sikerült.
Tehát a kérdés :) Folyamatosan zajlik a kiképzése a "katonáimnak", ha bajnokságon belül harcolok,akkor látom is a sok-sok egységet, viszont ha tartománybővítés céljából harcolok, hogy területet szerezzek, akkor teljesen más létszámból tudom az egységeimet kiválasztani. ( jelenleg le is csökkent 0-ra ) Hogyan tudom átpakolni ide a "katonákat"?

Előre is köszönömelvanar1.JPG
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!

Előre is elnézést, ha nagyon bugyuta lesz a kérdés,de nem olyan régen kezdtem neki a játéknak. Próbáltam válaszokat találni a fórumon és a wikiben is, de egyelőre nem sikerült.
Tehát a kérdés :) Folyamatosan zajlik a kiképzése a "katonáimnak", ha bajnokságon belül harcolok,akkor látom is a sok-sok egységet, viszont ha tartománybővítés céljából harcolok, hogy területet szerezzek, akkor teljesen más létszámból tudom az egységeimet kiválasztani. ( jelenleg le is csökkent 0-ra ) Hogyan tudom átpakolni ide a "katonákat"?

Előre is köszönöm1281 bővítmény megtekintése
Sehogy, mert nincs mit átpakolni. A katonáid létszáma adott és a tényleges mennyiséget látod a kaszárnyádban. Amit a bajnokságban 1-1 tartományban látsz az az adott tartományban érvényes osztagméretnek megfelelő egységek száma. Ahogy távolodsz a városodtól és egyre magasabb szintű tartományokat nézel meg a bajnokságban úgy lesz az osztagméret egyre nagyobb és ennek megfelelően az egységeid száma egyre kevesebb. Ugyanez igaz az egyezkedésre is. A magasabb szintű, távolabbi tartományok egyezkedési költsége is fokozatosan nő.
 

DeletedUser4433

Vendég
Sehogy, mert nincs mit átpakolni. A katonáid létszáma adott és a tényleges mennyiséget látod a kaszárnyádban. Amit a bajnokságban 1-1 tartományban látsz az az adott tartományban érvényes osztagméretnek megfelelő egységek száma. Ahogy távolodsz a városodtól és egyre magasabb szintű tartományokat nézel meg a bajnokságban úgy lesz az osztagméret egyre nagyobb és ennek megfelelően az egységeid száma egyre kevesebb. Ugyanez igaz az egyezkedésre is. A magasabb szintű, távolabbi tartományok egyezkedési költsége is fokozatosan nő.

Köszönöm a gyors választ, még ha a tartalma nem éppen hízelgő számomra :)
 

DeletedUser4433

Vendég
Bocs. Semmiféle bántó vagy sértő szándék nincs bennem. Nem is igazán világos, hogy mit értesz a "nem éppen hízelgő számomra" alatt. A tényeket írtam le a kérdésedre válaszolva.
Jajj, ne értsd félre, nem az írásoddal van baj, hanem a tartalommal, mármint szomorú vagyok, hogy nem tudom átpakolni :) Lehet, hogy nem a legjobb szófordulatot használtam :)
 

GreenKnight

Veterán
Nem kell és nem is lehet átpakolni. Képezni kell. ;)
Hátha vizuális típus vagy, tehát ugyanez képekkel levezetve:
Kaszárnyámban van 424.468 darab kardakrobata, ami a jelenlegi 3.249 fős osztagméretemmel (424.468/3.249=130,6) 131 osztag:
upload_2018-11-7_16-23-11.png

Ugyanez a 424.468 darab kardakrobata a bajnokság 22. tartományában a 3.574 fős osztagmérettel (424.468/3.574=118,7) már "csak" 119 osztag.
upload_2018-11-7_16-26-31.png
A kijelzés ugyanis nem főre (darabra) történik, hanem osztagra. A bajnokságban tartományonként változik az osztagméret, a kaszárnyádban pedig a kutatásoktól függően. (Osztagméret növelés)
 

DeletedUser782

Vendég
Sziasztok! Ha 2-szervel van,akkor miért veszi el a másik gyémántját?Felháboritóó!!!! Bosszantó ez a gyémánt adás!! Winyandor -ban felhasználtam ,elvette Arendyll-ből!
 
Fent