• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4281

Vendég
Sziasztok!
Az a problémám, hogy már hónapok óta a világ térképen hiába teljesítem a tartományokat nem számolja tartomány bővítéseknél, hogy még mennyit kellene teljesítenem, hogy új területet kapjak. Állandóan a nullán áll.

Szia!
Lehet elérted a max bővítési lehetőséget. Ha 457 tartományod van, akkor sajnos igen:
WIKI
 

Corvo

Veterán
Sziasztok!
Az a problémám, hogy már hónapok óta a világ térképen hiába teljesítem a tartományokat nem számolja tartomány bővítéseknél, hogy még mennyit kellene teljesítenem, hogy új területet kapjak. Állandóan a nullán áll.
mivel elérted a maximumot már nem kapsz terület bővítést
 

DeletedUser3108

Vendég
gondolom a kövi verzió váltáskor kb 3 hét mulva
@Hoshi az alábbiakat tette közzé:

Kedves Elfek és Emberek,

Szerverünk október 18-án, csütörtökön frissül a legújabb, 1.65-ös verzióra. A frissítés ideje alatt a játék nem lesz elérhető.
Új funkciók

  • Hamarosan bárki aktiválhatja a játék HTML5 verzióját a játékbeállításokban. Egyelőre ez csak választható lehetőség marad, és bármikor vissza lehet majd váltani a Flash verzióra. A HTML5 verziót jelenleg a következő böngészők támogatják:
    • Google Chrome (és más chromium-alapú böngészők)
    • Mozilla Firefox
    • Opera
  • A többi böngészőben később lesz elérhető ez a funkció. A frissítés után a beállítás nem lesz azonnal elérhető, az külön kerül aktiválásra.
 

Corvo

Veterán
A lényeg "Hamarosan bárki aktiválhatja a játék HTML5 verzióját a játékbeállításokban. " én ebből gondoltam, hogy a kövi verzió váltáskor élesítik.
 

Natty

Felderítő
Sziasztok! Tudna valaki segíteni abban, hogy melyik testvériség leírásában olvastam, hogy szabad "zsoldosokat" is alkalmaznak, egy-egy bajnokságra? Nagyon szeretnék beállni egy-két körre, de most már nem találom...
Köszönöm.
Szia! általában 9 ládát nyitunk, 10. ládához szívesen várunk! Kérlek jelentkezz, ha még érdekel a dolog: Natty, dulcenea, Sunlady tagoknál, Árnyak rejteke.
 

liliputy

Veterán
Sziasztok!
Már régen voltam itt a fórumon, így lehet, hogy már volt téma, de ha megszánnátok, válaszolnátok? A kérdésem a következő: miért csak gyémiért lehet szőlőgazdaságot, ill. boldog állatok udvarát (kultúra) építeni? Korábban ezek ingyé :rolleyes: voltak, miért változtattak visszamenőleg?
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok!
Már régen voltam itt a fórumon, így lehet, hogy már volt téma, de ha megszánnátok, válaszolnátok? A kérdésem a következő: miért csak gyémiért lehet szőlőgazdaságot, ill. boldog állatok udvarát (kultúra) építeni? Korábban ezek ingyé :rolleyes: voltak, miért változtattak visszamenőleg?
Nincs elég nyersanyagod az építéshez, ezért kiválthatod gyémánttal a hiányzó dolgokat. Érdemes a magok számát megnézni. :)
 

DeletedUser4165

Vendég
Egy fejlesztési feladat a *legfejletteb fa-gyár* felépítése.
Nem találtam sehol pontos meghatározást !
Hiába fejlesztem a fűrészmalmomat - semmi sem történik.
Mi a teendő,vagy a szükséges szint?
 

DeletedUser

Vendég
Egy fejlesztési feladat a *legfejletteb fa-gyár* felépítése.
Nem találtam sehol pontos meghatározást !
Hiába fejlesztem a fűrészmalmomat - semmi sem történik.
Mi a teendő,vagy a szükséges szint?
Embereknek 10., elfeknek 11. szint. A IV. fejezetben van ennek kikutatása, azt rejti ez a meghatározás.
 

ladyhawks

Újonc
Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy lehet-e tudni előre, hogy mikor indulnak a testvériségi kalandok?
Válaszaitokat köszönöm.
 

DeletedUser4377

Vendég
Sziasztok, igazság szerint nagyon új vagyok kissé félek hogy butaságot kérdezek de bátraké a szerencse.
A feladatom: bővítés elhelyezése ez esetben a kutatás menüpontban kikutatni a városbővítést majd elhelyezni a bővítést.
Viszont annak ellenére hogy kikutattam, nem tudok új tartományi bővítést elhelyezni, csak prémium vagy kutatási bővítést. Rendben van ez így? Ha nem, akkor mi lehet a baj?

A válaszokat előre is köszönöm :)
 

mac001

Tag
Sziasztok, igazság szerint nagyon új vagyok kissé félek hogy butaságot kérdezek de bátraké a szerencse.
A feladatom: bővítés elhelyezése ez esetben a kutatás menüpontban kikutatni a városbővítést majd elhelyezni a bővítést.
Viszont annak ellenére hogy kikutattam, nem tudok új tartományi bővítést elhelyezni, csak prémium vagy kutatási bővítést. Rendben van ez így? Ha nem, akkor mi lehet a baj?

A válaszokat előre is köszönöm :)

Nézd meg, hogy van-e rá elég pénzed ^^ Mielőtt letennéd a kutatási bővítést, az ábra alatt jelzi, mennyibe kerül :)
 
Fent