• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Siorna

Veterán
Viszont annak ellenére hogy kikutattam, nem tudok új tartományi bővítést elhelyezni, csak prémium vagy kutatási bővítést.
Ha kikutattad, akkor kutatási bővítést tudsz elhelyezni, de azt is csak abban az esetben, ha van elég arany a raktáradban.
Tartományi bővítést akkor tudsz elhelyezni, ha felfedeztél és megszereztél (harccal vagy tárgyalással) 8 tartományt.
Prémium bővítést akkor tudsz elhelyezni, ha gyémántért megvetted. Gyémántot pénzért lehet szerezni, néha egy-egy fórumos játékban és a Kívánságkút nevű, eventekben szerezhető kultúrépület ad olykor párat.
 

DeletedUser4377

Vendég
Nézd meg, hogy van-e rá elég pénzed ^^ Mielőtt letennéd a kutatási bővítést, az ábra alatt jelzi, mennyibe kerül :)
Van rá elég pénzem de tulajdonképpen nem az volt a kérdés hogy hogyan tudok letenni kutatási bővítést, hanem hogy rendben van-e hogy csak kutatási és prémium bővítést tudok elhelyezni de azért köszönöm :)
 

DeletedUser4377

Vendég
Ha kikutattad, akkor kutatási bővítést tudsz elhelyezni, de azt is csak abban az esetben, ha van elég arany a raktáradban.
Tartományi bővítést akkor tudsz elhelyezni, ha felfedeztél és megszereztél (harccal vagy tárgyalással) 8 tartományt.
Prémium bővítést akkor tudsz elhelyezni, ha gyémántért megvetted. Gyémántot pénzért lehet szerezni, néha egy-egy fórumos játékban és a Kívánságkút nevű, eventekben szerezhető kultúrépület ad olykor párat.
Köszönöm:)
 

DeletedUser362

Vendég
Szerettem volna két, elég régóta jelenlévő "hibáról" beszámolni, így annak rendje és módja szerint úgy gondoltam, a bug bejelentés címszó alatt teszem meg.
Rá kellett jönnöm, hogy ez nekem nem fog simán menni :( nem vagyok fogyatékos ugyan, legalábbis én nem érzem annak magam, de a számítógéphez tök hülye. Annyit még tudok, hogy milyen böngészőt használok, de itt vége is az ilyen jellegű ismereteimnek. verziószám, és pontos adatok, egy csomó olyan kérdés amiről halvány fogalmam sincs... szóval feladtam

Leírom itt, hátha valaki esetleg tudja a választ.
Szóval, az első hiba amit tapasztaltam, a mágikus műveltség bűbáj felhasználásánál jelentkezik. Mindig azt mutatja, mintha lenne 1, de amikor rámegyek, rögtön kidob a játék és újratölt.
A másik hiba az értesítéseknél van. Ha megnyitom és elolvasom, nem lehet bezárni az ablakot és lefagy a játék.
Ennyi lenne, egyébként Chromot használok, és egy elég jó kis gépem van.
 
Sziasztok! Kevés a helyem és el kellene adnom épületeket. A kérdésem az, hogy lesz-e küldetés még a felfejlesztett nem bónuszos manuban való termelés vagy eladhatom a márvány manut?
 

mac001

Tag
Sziasztok! Kevés a helyem és el kellene adnom épületeket. A kérdésem az, hogy lesz-e küldetés még a felfejlesztett nem bónuszos manuban való termelés vagy eladhatom a márvány manut?

Mindet törölheted, ami nm bónuszos :)
Eventekben, kalandban szokott lenni olyan kérés, h készíts pl 3 órás termelést acél-deszka-márv. manutrióban. De ilyenkor simán csak lerakjuk a nem bónuszos manukat, és azon indítjuk a termelést. Az event, kaland végén, meg nyugodt szívvel töröljük is. :) (így kevesebb helyet foglalnak, nm kell hozzá annyi lakos, és ha küldiben kéri, újra felfejlesztheted kevesebb idő alatt)
 
Utoljára szerkesztve:
Sziasztok! Kevés a helyem és el kellene adnom épületeket. A kérdésem az, hogy lesz-e küldetés még a felfejlesztett nem bónuszos manuban való termelés vagy eladhatom a márvány manut?
Mindet törölheted, ami nm bónuszos :)
Eventekben, kalandban szokott lenni olyan kérés, h készíts pl 3 órás termelést acél-deszka-márv. manutrióban. De ilyenkor simán csak lerakjuk a nem bónuszos manukat, és azon indítjuk a termelést. Az event, kaland végén, meg nyugodt szívvel töröljük is. :) (így kevesebb helyet foglalnak, nm kell hozzá annyi lakos, és ha küldiben kéri, újra felfejlesztheted kevesebb idő alatt)
 
Nem az eventre gondoltam, azt tudom. Küldetés volt márvány manu 24-re fejlesztése amiben már holdkövet is lehet gyártani. Az érdekelne, hogy lesz-e még olyan küldi az amunik idején, hogy holdkövet gyártsak vagy tovább fejlesszem a márvány manut? Ha nem lesz több küldi akkor eladom mert a holdkövet be tudom szerezni a piacról.
 

mac001

Tag
Nem az eventre gondoltam, azt tudom. Küldetés volt márvány manu 24-re fejlesztése amiben már holdkövet is lehet gyártani. Az érdekelne, hogy lesz-e még olyan küldi az amunik idején, hogy holdkövet gyártsak vagy tovább fejlesszem a márvány manut? Ha nem lesz több küldi akkor eladom mert a holdkövet be tudom szerezni a piacról.

Ó, értem, bocsi x"D Legközelebb részletesebben írd le, mit szeretnél, mert így feleslegesen osztottam az észt egy nálam előrébb lévőnek (én még csak orkosodok), és most csak röhögök magamon x"DDDD mer ez tök poén volt :D
 

DeletedUser4332

Vendég
hogy holdkövet gyártsak vagy tovább fejlesszem a márvány manut?

Az előző korban elérted annak a max szintjét, tehát tovább fejlesztés nem lehetséges. Ha jól emlékszek nem fog kérni. A kutatásokhoz fog majd kellene, meg talán pár épülethez, de ha azt kéri, hogy szerezz x mennyiséget, azt nem kell gyártani, jó a piac is. Meg azon a knowgemses valamin fent vannak a feladatok tételesen. De szerintem egyet tarts meg, kitudja, hogy a későbbiekben mik kellenek majd (én megtartottam, hátha...).
 

DeletedUser4400

Vendég
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e valami ismétlődő sorrend a bajnokságok témáját illetően? Avagy megtudhatom-e előre bárhonnan, hogy milyen áru lesz a téma? A bétás fórumon is keresgéltem, de gondolom ez nem annyira releváns kérdés, hogy ott minden héten kiírják, mi következik.
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e valami ismétlődő sorrend a bajnokságok témáját illetően? Avagy megtudhatom-e előre bárhonnan, hogy milyen áru lesz a téma? A bétás fórumon is keresgéltem, de gondolom ez nem annyira releváns kérdés, hogy ott minden héten kiírják, mi következik.
Szia! :)
Varázsporos lesz a következő, és a sorrend pedig mindig ugyanaz, és úgy következnek, amilyen sorrendben a főépületben látod az áruk ereklyéit. Ha a végére érsz, kezdődik előlről. :)
 

Corvo

Veterán
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e valami ismétlődő sorrend a bajnokságok témáját illetően? Avagy megtudhatom-e előre bárhonnan, hogy milyen áru lesz a téma? A bétás fórumon is keresgéltem, de gondolom ez nem annyira releváns kérdés, hogy ott minden héten kiírják, mi következik.
A bajnokságok abban a sorrendben jönnek, amilyen sorrendben az ereklyéket látod a főépületre kattintva.
 

DeletedUser1766

Vendég
Nem az eventre gondoltam, azt tudom. Küldetés volt márvány manu 24-re fejlesztése amiben már holdkövet is lehet gyártani. Az érdekelne, hogy lesz-e még olyan küldi az amunik idején, hogy holdkövet gyártsak vagy tovább fejlesszem a márvány manut? Ha nem lesz több küldi akkor eladom mert a holdkövet be tudom szerezni a piacról.
Itt megtalálod az összes fejezet feladatsorát:
https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves
 
Fent