• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

GreenKnight

Veterán
Sziasztok! Ha 2-szervel van,akkor miért veszi el a másik gyémántját?Felháboritóó!!!! Bosszantó ez a gyémánt adás!! Winyandor -ban felhasználtam ,elvette Arendyll-ből!
Mert a gyémánt a játékoshoz tartozik és nem a szerverhez vagy világhoz. Nem Arendyllből vette el, hanem Tőled. Az nem tűnt fel hogy, ha az egyik világon megszerzed a gyémántot, akkor a másikon is megjelenik? Pontosan azért, mert az a játékoshoz kapcsolódik.
 

DeletedUser782

Vendég
Mert a gyémánt a játékoshoz tartozik és nem a szerverhez vagy világhoz. Nem Arendyllből vette el, hanem Tőled. Az nem tűnt fel hogy, ha az egyik világon megszerzed a gyémántot, akkor a másikon is megjelenik? Pontosan azért, mert az a játékoshoz kapcsolódik.

Nevetséges még,hogy tőlem !Nem veszem be ezt a maszlagot!Nagyon kezd elegem lenni-e játékkal.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Bár a jegyeidet megválaszoltuk, mivel nem olvastad még el őket, így álljon itt is a válasz:
A gyémántok azonosítóhoz kötődnek. Ezt több világon fel lehet használni.
Meg is lehet fordítani a helyzetet:
Ha te két világon játszol és külön-külön számolná a gyémántokat a játék, akkor ugyanakkora összeg elköltésével kétszer annyi lehetőséget kapnál, mint azok, akik csak egy világon játszanak. (Pl. itt a magyar szerveren 2 világgal. Képzeld el, hogy az amerikai szerveren 7 világgal mekkora szorzó ez...)
 

DeletedUser4433

Vendég
Nem kell és nem is lehet átpakolni. Képezni kell. ;)
Hátha vizuális típus vagy, tehát ugyanez képekkel levezetve:
Kaszárnyámban van 424.468 darab kardakrobata, ami a jelenlegi 3.249 fős osztagméretemmel (424.468/3.249=130,6) 131 osztag:
1283 bővítmény megtekintése

Ugyanez a 424.468 darab kardakrobata a bajnokság 22. tartományában a 3.574 fős osztagmérettel (424.468/3.574=118,7) már "csak" 119 osztag.
1284 bővítmény megtekintése
A kijelzés ugyanis nem főre (darabra) történik, hanem osztagra. A bajnokságban tartományonként változik az osztagméret, a kaszárnyádban pedig a kutatásoktól függően. (Osztagméret növelés)
Köszönöm a precíz választ,teljesen világos :)
 

DeletedUser4438

Vendég
Hello!
Hogyan lehet a gránit és réz raktárat bővíteni?
Üdv.
 

DeletedUser2422

Vendég
Sziasztok! A legvégén járok az Elementáloknál és a tovább lépéshez szükséges lenne 25.000 elf fagyanta és ugyanennyi platina és holdkőre is, de nem akar összegyűlni, mert hiába termelek minden nap, másnapra 40-50 ezer fagyanta után (nekem a deszka a bónuszus) ugyanannyi el is tűnik, mint amit előző nap legyártottam.
Tud valaki segíteni, hogy mit csinálok rosszul?
 

Troji

Újonc
Sziasztok! A legvégén járok az Elementáloknál és a tovább lépéshez szükséges lenne 25.000 elf fagyanta és ugyanennyi platina és holdkőre is, de nem akar összegyűlni, mert hiába termelek minden nap, másnapra 40-50 ezer fagyanta után (nekem a deszka a bónuszus) ugyanannyi el is tűnik, mint amit előző nap legyártottam.
Tud valaki segíteni, hogy mit csinálok rosszul?
Meglestelek. Nekem 2 darab deszkással is sikerül összehozni. Bűbájt javasoltam volna én is. 5600at gyártok a kettőben 3 óránként. Ennyi nem bomlik, hiszen, ha 4szer szeded, akkor az 22400. Annyit nem bomlik, csak ha lenne kb 200ezred. Tehát összehozható a 25ezerből mind :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok! A legvégén járok az Elementáloknál és a tovább lépéshez szükséges lenne 25.000 elf fagyanta és ugyanennyi platina és holdkőre is, de nem akar összegyűlni, mert hiába termelek minden nap, másnapra 40-50 ezer fagyanta után (nekem a deszka a bónuszus) ugyanannyi el is tűnik, mint amit előző nap legyártottam.
Tud valaki segíteni, hogy mit csinálok rosszul?
Szia,
Megnéztem a városodat, és azt hiszem, értem a problémát...
Neked az érző bónuszos árud nem a fagyanta, hanem a holdkő, aminek a termeléséhez kellene egy márványmanu, minimum 24-es szintre fejlesztve.
Holdkőből kb. a 10-szeresét tudod megtermelni ugyanannyi nyersanyag felhasználásával, mint amennyi fagyantát termelsz. Az érző áruknál az alapbónuszunk+1 lesz a bónuszos nyersanyag, így nálad a deszka+1, azaz a márvány(holdkő). Az amuniknál pedig a selyem helyett az obszidián(kristály) lesz a bónuszosod. :)
 

DeletedUser2422

Vendég
Szia,
Megnéztem a városodat, és azt hiszem, értem a problémát...
Neked az érző bónuszos árud nem a fagyanta, hanem a holdkő, aminek a termeléséhez kellene egy márványmanu, minimum 24-es szintre fejlesztve.
Holdkőből kb. a 10-szeresét tudod megtermelni ugyanannyi nyersanyag felhasználásával, mint amennyi fagyantát termelsz. Az érző áruknál az alapbónuszunk+1 lesz a bónuszos nyersanyag, így nálad a deszka+1, azaz a márvány(holdkő). Az amuniknál pedig a selyem helyett az obszidián(kristály) lesz a bónuszosod. :)

Hálás köszönet! Erre nem is gondoltam!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4456

Vendég
Sziasztok. Nekem olyan kérdésem lenne h hol látom h mennyi katonám van? Illetve hiába gyártom folyamatosan a katonákat az osztagméretem nem növekszik. Vagy az mitől függ?
Köszi
 

kovigyu

Felderítő
Ha belépsz a kaszárnyádba és ott megnyitod a tábor fület, ott látod az összes katonádat. Az osztagméretet, a tech-fán kell kikutatni /osztagméret növelés/.
 

DeletedUser4456

Vendég
Köszi. :)
Bár a matek még mindig nem megy. Volt 35.8 kiképeztem 12-t és így lett 36.3
Vissza kéne ülnöm az iskola padba?
 

DeletedUser4433

Vendég
Köszi. :)
Bár a matek még mindig nem megy. Volt 35.8 kiképeztem 12-t és így lett 36.3
Vissza kéne ülnöm az iskola padba?
Szia! Eleinte én sem értettem,de aztán segítettek és megvilágosodtam :)
Az egység és az osztag nem ugyanaz. Egységeket képezel és bizonyos számú egységből lesz 1 osztag ( az,hogy hány egység alkot 1 osztagot,az attól függ, hogy mekkora az osztagméreted ) Bár ahogy a számokat látom, neked 24 tagból áll 1 osztagod, vagyis azért emelkedett 12 kiképzett "katona" után 0,5-t az osztagméreted.
Pontos,számszerű leírás egyébként pár hozzászólással feljebb képekkel együtt megtalálható :)
 
Fent