• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4456

Vendég
Szia! Eleinte én sem értettem,de aztán segítettek és megvilágosodtam :)
Az egység és az osztag nem ugyanaz. Egységeket képezel és bizonyos számú egységből lesz 1 osztag ( az,hogy hány egység alkot 1 osztagot,az attól függ, hogy mekkora az osztagméreted ) Bár ahogy a számokat látom, neked 24 tagból áll 1 osztagod, vagyis azért emelkedett 12 kiképzett "katona" után 0,5-t az osztagméreted.
Pontos,számszerű leírás egyébként pár hozzászólással feljebb képekkel együtt megtalálható :)
Köszi :)
Kezdem kapizsgálni a dolgot. Szóval ha az ellenség osztagmérete 55 és 3 ijjász van a hatszögekben, akkor az azt jelenti h 3x55 katona van jelen a fronton. Tehát ha nekem 24 az osztagméretem akkor legalább 7 egységet kéne küldenem h legyen esélyem győzni.
 

GreenKnight

Veterán
Köszi :)
Kezdem kapizsgálni a dolgot. Szóval ha az ellenség osztagmérete 55 és 3 ijjász van a hatszögekben, akkor az azt jelenti h 3x55 katona van jelen a fronton. Tehát ha nekem 24 az osztagméretem akkor legalább 7 egységet kéne küldenem h legyen esélyem győzni.
Nem, mert 7 egységet nem tudsz küldeni, a maximum 5 egység. Viszont tudod növelni az osztagméretedet és/vagy az íjász ellen olyan egységet küldeni, amely hatékony vele szemben (ez az íjász esetében a könnyű közelharci vagy nehéz távolsági egység)
 

Deleted User - 242797

Vendég
Sziasztok
Tudna valaki segíteni abban hogyan lehet a levelezésnél bemásolni szöveget és elküldeni.
Ha egyáltalán lehet.
Előre is köszönöm a segítséget és további szép estét mindenkinek.
 

DeletedUser3438

Vendég
Sziasztok!
Arendyllben nem jelennek meg a Black Friday különleges ajánlatok.
Csak abban a világban lehet hozzájutni az épületekhez és Tudás pontokhoz ahová elsőre jelentkezünk be?
Az ajándék Fekete unikornis is hiányzik nagyon, persze ajándékot vagy kapunk, vagy nem ... az már csak olyan.
Az viszont furcsa, hogy a "szerencsén" múlik egy vásárlási lehetőség.
Köszönöm, ha valaki informálna ezzel kapcsolatban!
 

DeletedUser2853

Vendég
Ugyanez az én problémám is.
Arendylben körülöttem mindenki örül az ajándékának, én meg hoppon maradtam:-(
A két világ nem felcserélhető, ezért nem mindegy, hova érkezik az ajándék...
 

DeletedUser3

Vendég
Minden ilyen akció csak egy városban érhető el, így biztos megkapta mindenki legalább egyzser az ajánlatokat és az ajándékot is. A raktárban nézzétek meg az Idézések fül alatt az ajándékot, ha nincs ott, akkor a másik világon lesz. Ha ott sincs, akkor vagy felépítésre került már, vagy le lett bontva a barkácsoláshoz.
 

DeletedUser4362

Vendég
Építettem egy titokzatos ciklont korábban. Most viszont az a feladat, hogy építsek egyet. De már ugye kész van. Nem pipálja ki. Ez most bug vagy csak duplázni akár a játék?
 

DeletedUser3

Vendég
Az építős küldetések kétféle feladattal léteznek:
Építs X épületet: Itt csak azt fogadja el a játék, amit a küldetés elfogadása után építesz.
Legyen X épületed: Itt megnézi a játék, mi van a városban, és ha már megtalálható a városban, akkor elfogadja. Ha nem, akkor értelemszerűen újat kell építeni.
 

DeletedUser3513

Vendég
Elnézést, ha nem ide kell írni, de

Ezer köszönet és örök hála a fekete póniért a fejlesztőknek :D
póni.JPG
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2853

Vendég
Minden ilyen akció csak egy városban érhető el, így biztos megkapta mindenki legalább egyzser az ajánlatokat és az ajándékot is. A raktárban nézzétek meg az Idézések fül alatt az ajándékot, ha nincs ott, akkor a másik világon lesz. Ha ott sincs, akkor vagy felépítésre került már, vagy le lett bontva a barkácsoláshoz.
Pont az a gond,
hogy nem választhatjuk meg, hova kapjuk az ajándékot:
ez a "szigorítás" semmi haszonnal nem jár a játék működtetői számára,
viszont rossz érzés és kirekesztő viselkedés az adott játékossal szemben,
ok nélküli büntetés,
mert az ember nem örülhet együtt a többiekkel.:confused::eek:
 

DeletedUser3

Vendég
Értem a problémád, de jelenleg az egyetlen másik opció az, hogy abszolút nem kapsz meg egy ajándékot. Ehhez képest nem hiszem, hogy ez szigorú, vagy büntetés. Ha az, szólj, és kitöröljük, nem probléma.
Minden akció, ajánlat, ajándék oda kerül, ahol aktív volt a játékos az akció, ajánlat, ajándék aktiválásakor.
 

Rikari

Veterán
Értem a problémád, de jelenleg az egyetlen másik opció az, hogy abszolút nem kapsz meg egy ajándékot. Ehhez képest nem hiszem, hogy ez szigorú, vagy büntetés. Ha az, szólj, és kitöröljük, nem probléma.
Minden akció, ajánlat, ajándék oda kerül, ahol aktív volt a játékos az akció, ajánlat, ajándék aktiválásakor.
Ha már kénytelen vagyok azt elfogadni, hogy játékosra mérten és nem városra vonatkoztatva kapjuk ezeket a lehetőségeket, akkor legalább hadd döntsem el én, hogy melyik szerveren van rá nagyobb szükségem és melyik városomban kívánom azt hasznosítani. A váratlansággal, mert ez már nem az első eset, ahogyan ezek érkeznek, nem tudok mit kezdeni. Így irányíthatatlan. Természetesen eddig semmit nem oda kaptam meg, ahová arra szükségem lett volna. A két város összekapcsolása miatt egyébként sem értek azzal egyet, hogy csak az egyikben érkeznek meg a promók és oda ahol éppen aktív vagy. Mindkét városra legalább annyi időt/pénzt/energiát fordítunk, akkor miért nem a városok szerint érkeznek a javadalmak. Az a kérésem hogy a jövőben, ha lehetséges akkor ezek megjelenéskor kínálják fel a választási lehetőséget, hogy eldönthesse a játékos hol szeretné felhasználni azt.
 

DeletedUser2066

Vendég
Sziasztok!
Miui 9.valamennyi volt a telefonomon, s szuperül működött a mobil app..most frissült Miui 10.valamennyire, s indítást követően elkezd tölteni, viszont azt követően kilép..
Próbálkozzak az újratelepítéssel?
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok!
Miui 9.valamennyi volt a telefonomon, s szuperül működött a mobil app..most frissült Miui 10.valamennyire, s indítást követően elkezd tölteni, viszont azt követően kilép..
Próbálkozzak az újratelepítéssel?
MiUI hiba.
Ideiglenes megoldás: a telefon veállításaiban kapcsold ki az Elvenar alkalmazás értesítéseit.
 

DeletedUser4312

Vendég
sziasztok
lenne egy kérdésem van egy problémám két nyersanyaggal kapcsolatban (ambrózia,éjesszencia)
kell fejleszteni a tündérportált ahoz hogy férjen belölük mert mindig azt irja ennél a kettőnél hogy betelt a raktár
pedig csak az első termelés belőlük
???
valaki tudna segiteni ?
előre is köszönöm a segitséget :)
 

DeletedUser3108

Vendég
sziasztok
lenne egy kérdésem van egy problémám két nyersanyaggal kapcsolatban (ambrózia,éjesszencia)
kell fejleszteni a tündérportált ahoz hogy férjen belölük mert mindig azt irja ennél a kettőnél hogy betelt a raktár
pedig csak az első termelés belőlük
???
valaki tudna segiteni ?
előre is köszönöm a segitséget :)
Szia,
Mindaddig nem fogod tudni begyűjteni ezeket a nyersanyagokat, amíg nem fejleszted a portálodat. Ahhoz, hogy éjesszenciát is tudj raktározni, legalább 3. szintű portál kell. Addig arra van legfeljebb lehetőséged, hogy eldobd azt a termelést, amit nem tudsz begyűjteni. :)
 
Fent