• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3

Vendég
A kilépéssel tulajdonképpen kitörlöd az adataidat, azt az alkalmazás nem fogja elmenteni.

Az események pedig nem érhetők el a mobilalkalmazásban.
(A puffin browsert pedig nem tudjuk támogatni, ugyanis sok furcsaságot okozhat a városban, akár egy véletlen kattintás is...)
 
Sziasztok!
Olyan valakinek kérem a segítségét, aki nem rég lépett át az Ork korszakba, vagy tudja a választ. Letermeltem az összes Éjeszenciát ami a Tündér Csodák kutatásához kell. Több nem kell a kutatásokba. Az lenne a kérdésem, hogy lebonthatom e, vagy Küldetésben még kérni fog Éjeszencia termelést, vagy az Éjfarmok lebontását? Nem szeretnék megakadni a feladattal, de kellene a hely az eventhez.
Köszönöm, ha valaki tud nekem válaszolni. :)
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!
Olyan valakinek kérem a segítségét, aki nem rég lépett át az Ork korszakba, vagy tudja a választ. Letermeltem az összes Éjeszenciát ami a Tündér Csodák kutatásához kell. Több nem kell a kutatásokba. Az lenne a kérdésem, hogy lebonthatom e, vagy Küldetésben még kérni fog Éjeszencia termelést, vagy az Éjfarmok lebontását? Nem szeretnék megakadni a feladattal, de kellene a hely az eventhez.
Köszönöm, ha valaki tud nekem válaszolni. :)
Itt tudod ellenőrizni: https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves
Alul lehet fejezetet választani.
 

DeletedUser2384

Vendég
Nem kaptam meg az ajándék 100 kulcsot :( ilyenkor mi van?? 100 csak azért van mert elkezdtem megcsinálni a feladatokat
 

DeletedUser362

Vendég
Lenne egy kérdésem (megint) :)
Aki végzett a techfával, és megépített egy csomó mannatermelőt, vajon elbonthatja, vagy fog még kelleni?
A manna csak gyűlik, gyűlik és semmire nem kell.
Olyan jó lenne tudni, mi jön ezután? :)))))))))))
 

DeletedUser

Vendég
Lenne egy kérdésem (megint) :)
Aki végzett a techfával, és megépített egy csomó mannatermelőt, vajon elbonthatja, vagy fog még kelleni?
A manna csak gyűlik, gyűlik és semmire nem kell.
Olyan jó lenne tudni, mi jön ezután? :)))))))))))
Szia! Gyanítható, hogy a köv fajnál is fog kelleni, ahogy eddig sem csak egyhez kellett. ;) :)
 

liliputy

Veterán
A fő épületben a bónusz arany mennyisége korlátozva van? Azért kérdezem, mert már egy ideje nem mozdul, holott a motivációkról jön az értesítés.
 

DeletedUser956

Vendég
Sziasztok
Egy kérdésem lenne: időcsökkentést szeretnék használni de nem engedi. Azt írja hogy ez a bűbáj nem használható a raktárból. Akkor hogyan tudom használni?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Egy kérdésem lenne: időcsökkentést szeretnék használni de nem engedi. Azt írja hogy ez a bűbáj nem használható a raktárból. Akkor hogyan tudom használni?
Szia! Azon a helyen, ahol használni akarod, tudod kiválasztani, melyiket használod fel, ha a zöld időmutató gombra kattintasz.
 

DeletedUser3133

Vendég
Sziasztok!
Egy "testvérem" írta, hogy egy tartománynál a tárgyalási költségeknél orkokat kér. Ez lehetséges?
 
Fent