• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Egy "testvérem" írta, hogy egy tartománynál a tárgyalási költségeknél orkokat kér. Ez lehetséges?
Szia,
Igen, persze. :)
Orkokat 20. szintű ( és magasabb szintű) fegyvertárban (párzóhelynek fogják hívni) lehet képezni. Úgy látom, már tündér vagy, úgyhogy hamarosan, ha átlépsz az orkokhoz, és kikutatod a fegyvertárat, lesznek orkjaid is, amik kelleni fognak tartományi tárgyalásokhoz, bajnokságnál, illetve bizonyos épületek fejlesztéséhez is.
Remélem, tudtam segíteni.
Szép napot:)
 

DeletedUser3133

Vendég
Szia,
Igen, persze. :)
Orkokat 20. szintű ( és magasabb szintű) fegyvertárban (párzóhelynek fogják hívni) lehet képezni. Úgy látom, már tündér vagy, úgyhogy hamarosan, ha átlépsz az orkokhoz, és kikutatod a fegyvertárat, lesznek orkjaid is, amik kelleni fognak tartományi tárgyalásokhoz, bajnokságnál, illetve bizonyos épületek fejlesztéséhez is.
Remélem, tudtam segíteni.
Szép napot:)
Köszönöm.
Valójában már az orkoknál vagyok, de nem is rólam van szó. A testvériségem egyik tagja találta a tartományt, aki viszont csak a törpéknél van. A furcsa inkább az, hogy egy tartomány megszerzésénél lehet ilyennel találkozni? Ez azt jelenti, hogy akár hónapokra megakaszthatja egy ilyen a terjeszkedést egy adott irányba.
Én azért csodálkoztam rá, mert nekem 203 tartományom van, és még nem találkoztam ilyennel.
 

DeletedUser3378

Vendég
sziasztok.
föfeladat; az ünnepseg.
teljesits legalabb 6 küldetest 0/6
a problemam, nem fogadta el. igaz kereskedtem velük, mivel az ellenfel nagyon erös. 100-110el több mint az en harcosaim. a feladatleirasban nem volt külön kihangsulyozva, hogy harcolj es.....
mi a teendö ilyenkor?
szivesen fogadok, es megköszönöm elöre is minden jo ötletet.
mimosa
 

DeletedUser2286

Vendég
Köszönöm.
Valójában már az orkoknál vagyok, de nem is rólam van szó. A testvériségem egyik tagja találta a tartományt, aki viszont csak a törpéknél van. A furcsa inkább az, hogy egy tartomány megszerzésénél lehet ilyennel találkozni? Ez azt jelenti, hogy akár hónapokra megakaszthatja egy ilyen a terjeszkedést egy adott irányba.
Én azért csodálkoztam rá, mert nekem 203 tartományom van, és még nem találkoztam ilyennel.
Én is ezen ok miatt topogtam egy helyben heteket. Pár nappal a fegyvertár fejlesztése előtt nyertem egy olyan épületet (a nevére nem emlékszem, mert más nincs meg), ami termelt orkokat, de az kevés. Igen, szívás. Olyankor marad a termelés és a kereskedelem, meg a várakozás.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.
föfeladat; az ünnepseg.
teljesits legalabb 6 küldetest 0/6
a problemam, nem fogadta el. igaz kereskedtem velük, mivel az ellenfel nagyon erös. 100-110el több mint az en harcosaim. a feladatleirasban nem volt külön kihangsulyozva, hogy harcolj es.....
mi a teendö ilyenkor?
szivesen fogadok, es megköszönöm elöre is minden jo ötletet.
mimosa
Szia! Ezt nem nagyon értem. Ha a feladat az, h teljesíts 6 találkozót, akkor az egyezkedés is annak számít, nemcsak a harc. Pontosan hogy szól a feladat?
 

DeletedUser1701

Vendég
sziasztok.
föfeladat; az ünnepseg.
teljesits legalabb 6 küldetest 0/6
a problemam, nem fogadta el. igaz kereskedtem velük, mivel az ellenfel nagyon erös. 100-110el több mint az en harcosaim. a feladatleirasban nem volt külön kihangsulyozva, hogy harcolj es.....
mi a teendö ilyenkor?
szivesen fogadok, es megköszönöm elöre is minden jo ötletet.
mimosa
A feladatod az, hogy teljesíts 6 küldetést. Nem a tartományokban kell harcolnod vagy tárgyalnod, hanem küldetéseket kell teljesítened, pl a másik feladatot, vagy az eventes küldetés sorozatból párat. A helyzetet megkönnyíti, hogy a másik küldetés sorozat elutasítható, így ha nem tetszik egy feladat vagy nem tudod megcsinálni, akkor egyszerűen csak átlépsz rajta. Remélem így már sikerülni fog megcsinálni ezt a küldetést ;)
 

DeletedUser3378

Vendég
halasan köszönöm a valaszokat. amugy a teli event feladat megoldasokat sem fogadja el.
mimosa
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok Lenne egy kérdésem. Megtudná nekem valaki mondani, hogy honnan lehet tudni, hogy melyik ereklye bajnokságon milyen árúból fog kérni , vagy hogy melyik milyen katonákkal kell majd leginkább harcolni. Jó lenne tudni,csak hogy egy kicsit felkészültebb lehessek Köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, sajnos ennek nem látom hasznát, mert sajnos nem beszélek angolul.
Szia! Egyrészt a bajnokságok sorba jönnek, ahogy az áruk szerepelnek a raktáradban. Másrészt mindig az az áru kell hozzá, amilyen a bajnokság, plusz a másik két típusból is az azonos helyen szereplő (tehát varázsporhoz varázspor, acél, tekercs, mert azok vannak a 2. helyen, és így tovább...)
Harmadrészt az EGoK oldalon a Tournament menüpontban is sorban vannak, kitalálható sztem, melyik melyik (a kövi a varázspor: https://www.gamersgemsofknowledge.com/magic-dust-tournament ) és ott képekkel is mutatja, milyen egységek lesznek az ellenfelek (the enemies) és miket kell képezni (train these units). (Light melee = könnyű közelharci, light ranged = könnyű távolsági, mage = mágus egység, heavy melee = nehéz közelharci, heavy ranged = nehéz távolsági egység.) Remélem, így már menni fog, de ha elakadsz, kérdezz nyugodtan. :)
 

DeletedUser2182

Vendég
Szia! Egyrészt a bajnokságok sorba jönnek, ahogy az áruk szerepelnek a raktáradban. Másrészt mindig az az áru kell hozzá, amilyen a bajnokság, plusz a másik két típusból is az azonos helyen szereplő (tehát varázsporhoz varázspor, acél, tekercs, mert azok vannak a 2. helyen, és így tovább...)
Harmadrészt az EGoK oldalon a Tournament menüpontban is sorban vannak, kitalálható sztem, melyik melyik (a kövi a varázspor: https://www.gamersgemsofknowledge.com/magic-dust-tournament ) és ott képekkel is mutatja, milyen egységek lesznek az ellenfelek (the enemies) és miket kell képezni (train these units). (Light melee = könnyű közelharci, light ranged = könnyű távolsági, mage = mágus egység, heavy melee = nehéz közelharci, heavy ranged = nehéz távolsági egység.) Remélem, így már menni fog, de ha elakadsz, kérdezz nyugodtan. :)
Nagyon köszönöm kedvességed, igen így már érthető, meg is keresem azonnal, ma van egy kis időm böngészni! :D :D :D...... meg is néztem, nagyon jól kibogozható :) :) KÖSZÖNÖM MÉG EGYSZER :D :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3499

Vendég
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. A csatolt képen látható feladatot kaptam, de nem tudom értelmezni, azaz próbáltam többféle ereklyét is szerezni (fa, márvány, selyem) de egyik sem volt jó. Mit kell szerezni? Elvenar.png
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. A csatolt képen látható feladatot kaptam, de nem tudom értelmezni, azaz próbáltam többféle ereklyét is szerezni (fa, márvány, selyem) de egyik sem volt jó. Mit kell szerezni? 963 bővítmény megtekintése

Szia!

Ahogy nézem a városod, neked az 1. bónuszos a márvány a 2. bónuszos a kristály, a 3. bónuszos pedig az elixír. :)
Ehhez a feladathoz márvány és kristály ereklyéket kell szerezned.
Ezeket a bónuszaidat több helyen is meg tudod nézni.
A főépületed ereklyék fülében kiemeli, ha a városodban vagy és az egeret a tudáspontok mellett lévő dobozra viszed (jobbra van), ott is jelöli.
A világtérképen a városod feletti, és két oldalt lévő tartomány is azt mutatja (így néztem meg neked én is) milyen cuccok termelése neked a bónuszos. :)

Ereklyét legkönnyebben a bajnokságokból szerezhetsz, a te esetedben ez sajnos most nem játszik, mert a varázspor a következő.
Fedezz fel, vagy ha van felfedezve, oldj meg 2-2 találkozót egy márvány és egy kristály tartományban a világtérképen és letudva a probléma. :) :D ;)
 

DeletedUser3499

Vendég
Szia!

Ahogy nézem a városod, neked az 1. bónuszos a márvány a 2. bónuszos a kristály, a 3. bónuszos pedig az elixír. :)
Ehhez a feladathoz márvány és kristály ereklyéket kell szerezned.
Ezeket a bónuszaidat több helyen is meg tudod nézni.
A főépületed ereklyék fülében kiemeli, ha a városodban vagy és az egeret a tudáspontok mellett lévő dobozra viszed (jobbra van), ott is jelöli.
A világtérképen a városod feletti, és két oldalt lévő tartomány is azt mutatja (így néztem meg neked én is) milyen cuccok termelése neked a bónuszos. :)

Ereklyét legkönnyebben a bajnokságokból szerezhetsz, a te esetedben ez sajnos most nem játszik, mert a varázspor a következő.
Fedezz fel, vagy ha van felfedezve, oldj meg 2-2 találkozót egy márvány és egy kristály tartományban a világtérképen és letudva a probléma. :) :D ;)

Köszönöm szépen a segítséget! :):D
 

DeletedUser3493

Vendég
Sziasztok.

Kedves játékosok, van valahol egy le írás, hogy mi a következő feladat az eventben. Jó lenne tudni, mire készüljek..

Légyszi...
0171.gif
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok.

Kedves játékosok, van valahol egy le írás, hogy mi a következő feladat az eventben. Jó lenne tudni, mire készüljek..

Légyszi...
0171.gif
Az "Általános beszélgetések" "A három gleccseróriás" rovatában nézz körül, szerintem megtalálod a kérdésedre a választ, ha keresgélsz egy kicsit. Mondjuk legalább a 8. bejegyzésig eljutsz. :D
Illetve, ha nem probléma, hogy angolul van, akkor itt mindent részletesen eléggé naprakészen megtalálsz eventről (is): https://www.gamersgemsofknowledge.com/winter-event
 
Fent