• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3434

Vendég

liliputy

Veterán
Sziasztok!
A félszerzeteknél tartok, és ott van az a fránya "isteni magok". Nincs valami mód, amivel gyorsabbá tehető a termelése? Esetleg valamilyen bűbáj? :rolleyes: Mert ez így iszonyat lassú.:confused:
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!
A félszerzeteknél tartok, és ott van az a fránya "isteni magok". Nincs valami mód, amivel gyorsabbá tehető a termelése? Esetleg valamilyen bűbáj? :rolleyes: Mert ez így iszonyat lassú.:confused:
Tudtommal isteni magot a kereskedőtől kaphatsz a főépület szintjétől és a befejezett tartományoktól függő mennyiségben. A begyűjtési bónusz viszont a főépület szintjétől és a csodák össz szintjétől függ.
Illetve az Elvenari kereskedelmi központban képződik a főépület és a központ szintjétől függő mennyiségben. Úgyhogy, ha még nincs maxon a főépületed, akkor célszerű minél előbb felhúzni.
 

liliputy

Veterán
Tudtommal isteni magot a kereskedőtől kaphatsz a főépület szintjétől és a befejezett tartományoktól függő mennyiségben. A begyűjtési bónusz viszont a főépület szintjétől és a csodák össz szintjétől függ.
Illetve az Elvenari kereskedelmi központban képződik a főépület és a központ szintjétől függő mennyiségben. Úgyhogy, ha még nincs maxon a főépületed, akkor célszerű minél előbb felhúzni
Mind ezt tudom, de mivel nem rég kezdtem ezt a fejezetet, a főépület szintlépése még várat magára a kutatásban, az Elvenari ker.központ meg csak a fejezet végén van, ami abszolút használhatatlan. Viszont a befejezett tartományok mennyisége hogy befolyásolja? Látod, ezt nem tudom, nekem 373 befejezett tartományom van.
Egyébként köszi a gyors választ.
 

GreenKnight

Veterán
A ker. központban az isteni mag termelése a főépület szintjének és a felfedezett tartományok számának szorzata. Az általad leírtak alapján ez esetedben 25x373=9.325/nap, azaz 388,5/óra. Azzal tudsz még segíteni, ha 3 óránként begyűjtöd, mert akkor mindannyiszor megkapod a begyűjtési bónuszt is. De gondolom akkor ezt is tudod.
Egyébként, ha a kereskedőn belül ráállsz az értékekre az egérrel, akkor pontosan kiír mindent.
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Lenne egy kérdésem megint! Ma az osztagméret növeléssel visszaesett a tartomány felfedezése nehézről a közepesre. Először azt szeretném megtudni, hogy ez marad-e így, vagy csak órákra vagy napokra csökken le? A másik, hogy lesz még egy osztagméret növelés ezen a szinten. Akkor visszaesik könnyűre a felfedezés??? Köszönöm
 

Wiccara

Veterán
Szia, az osztagméreted véglegesen növelted, ami ezáltal pirosról narancsra váltott; mert a megnövekedett seregeddel könnyebbé vált az adott tartomány. Elképzelhető, hogy ha kiváltasz még egy osztagméret növelést, akkor akár citromsárga / könnyű is lehet. :)
 

DeletedUser2182

Vendég
Szia, az osztagméreted véglegesen növelted, ami ezáltal pirosról narancsra váltott; mert a megnövekedett seregeddel könnyebbé vált az adott tartomány. Elképzelhető, hogy ha kiváltasz még egy osztagméret növelést, akkor akár citromsárga / könnyű is lehet. :)
Ez jó hír, mert akkor a tartományokban is elég jól tudok a sereggel harcolni :)
Köszönöm
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Nekem most sehol (se a telefonon,se a pc-n) nem tölt be a játék, hol kell ezt jelezni? Más is észlelt ilyet? Köszi
 

DeletedUser288

Vendég
Sziasztok!
Először is köszönöm szépen a fejlesztőknek, hogy végre nálam is megjelent a telefonon és a tableten is a játék
Megtudná mondani valaki, hogy hol találom meg a bétás városomat a telefonon?
A segítséget előre is köszönöm!
Mafi
 

DeletedUser1250

Vendég
Sziasztok!
Először is köszönöm szépen a fejlesztőknek, hogy végre nálam is megjelent a telefonon és a tableten is a játék
Megtudná mondani valaki, hogy hol találom meg a bétás városomat a telefonon?
A segítséget előre is köszönöm!
Mafi

A jobb felső sarokban, katt a magyar zászlóra ( vagy a belépés feliratra ) .Pörgesd el egész a végéig a zászlókat, és a "zz" ikon a béta szerver.
Utána már csak be kell lépned. :)
 

DeletedUser288

Vendég
A jobb felső sarokban, katt a magyar zászlóra ( vagy a belépés feliratra ) .
Sajnos én ezt nem látom:( Amikor megnyitom az elvenar alkalmazást, egyből betölti a magyar városomat, onnan még visszalépni sem tudok az úgynevezett főoldalra:( Lehet, újra le kellene töltenem a játékot?
 

DeletedUser1250

Vendég
Sajnos én ezt nem látom:( Amikor megnyitom az elvenar alkalmazást, egyből betölti a magyar városomat, onnan még visszalépni sem tudok az úgynevezett főoldalra:( Lehet, újra le kellene töltenem a játékot?

Nem kell újra letölteni. Jobb alsó sarokban az Épületek ikon felett van egy pici beállítások ikon.Ott ki tudsz lépni és akkor visszadob a főoldalra.
 

DeletedUser288

Vendég
Köszike!:)
Épp ebben a pillanatban vettem észre én is:) Már csak eggyel szüttyögök, hogy miért nem menti el az adataimat?
 

DeletedUser288

Vendég
Hát én ezt nem értem:(( Bétán megy a téli event, ezt telefonon nem lehet csinálni, vagy csak valami furfanggal?
 

DeletedUser1250

Vendég
Köszike!:)
Épp ebben a pillanatban vettem észre én is:) Már csak eggyel szüttyögök, hogy miért nem menti el az adataimat?

Senkinek nem menti el. Gondolom a későbbi fejlesztéseknél lesz elérhető...vagy nem. :)
De két adatot nem olyan megterhelő beírni szerintem. :cool::D
 
Fent