• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3431

Vendég
Win7 32bites,

Verzió: 49.0.2725.47
 

Csatolmányok

  • upload_2017-11-26_12-19-17.png
    upload_2017-11-26_12-19-17.png
    264,8 KB · Megtekintések: 10

Dizel1

Veterán
Emlékszik, vagy tudja valaki, hogy a küldetésekben volt-e már másik kiképzőhely nyereményként, vagy csak a Valorián dicsőség és az Ork stratégák edzőpályája ismétlődik?
 

Dizel1

Veterán
SZiasztok!


Opra böngészőn keresztül játszanék,de frissítette magát és a jaték folyton Flash frissítést akar ( 3-4x már megtörtént, a beállításokban is fut a Flash mindig) és emiatt nem enged be a játékba.
Nálam az Opera Verzió: 49.0.2725.39 Flash 27.00.183
Működik. Igaz, nálam több ablak van nyitva, és ha elhagyom a játékot, majd visszatérek rá akkor lemerevedik. Olyankor a Wiki gombbal fel tudom éleszteni. Ettől a guta meg szokott ütni, de szerintem ez a gyökér windóz miatt lehet. Próbáld meg leszedni az Operát, és újra telepíteni! Mintha egyszer én is küzdöttem volna ezzel a problémával egy gyengébb gépen.
 

DeletedUser3431

Vendég
Értem , ezelőtt is csinálta már de akkor sikerült bekapcsolni rendesen , de így h folyamatosan fejlesztve van az Opera és mindent magától csinál így már nehezebb megoldani. Újra lett már telepítve is, de nem segített rajta.
Micsoda ez a ,,Wiki gomb"?? :D
 

Dizel1

Veterán
Micsoda ez a ,,Wiki gomb"?? :D
Jobb alsó sarok, a "Beállítások" gomb mellett a "Fórum és Wiki". Csak egyszerűsítettem. Ha lemerevedik a kép, attól még alatta működik minden, ha nincs időtúllépés. Nem kell frissíteni az oldalt, csak elég rányomni a Wiki gomra. Az előjön, és ha bezárod, akkor megint működik minden.
 

DeletedUser3431

Vendég
nah végre ezt írja ki .... :D
 

Csatolmányok

  • asf.png
    asf.png
    234,9 KB · Megtekintések: 14

DeletedUser3431

Vendég
Töröltem -telepítettem vagy már 3x , mindig a legujabbat a rendszer is kilett választva + a böngésző is .

De csak a mostani frissítésnél [moderálva] a játék

Figyelj oda a szóhasználatra! - Hoshi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3431

Vendég
Explorer-el fut, Avast Safe Zone- on fut, Vivaldi-n fut.
Ha neked IS Opera-d van és megy rajta , akkor már en se tudom h mi a franc baja van
 
Fent