• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3405

Vendég
Szia,

A törp-portál raktározza a törp-nyersanyagokat, illetve az alapanyag raktár ikonja mellett van egy kis elvenar-logo szerűség, ott is megmutatkoznak a vendég fajok nyersanyagai. :)
koszi azt tudom csak tegnap 2000 volt reggel meg 800
 

GreenKnight

Veterán
Tisztelt Játékmesterek!

Tisztelettel megújítom a kérdésemet lévén, hogy nem kaptam / kaptunk rá választ.
Nem is fogsz. Az ötletek megvalósítása nem attól függ, hogy kik, hányan, mikor, stb. támogatják. Hanem attól, hogy a játék fejlesztői, alkotói látják-e értelmét. Ugyanis ők csinálják a fejlesztéseket és nem a játékosok.
 

Wiccara

Veterán
látják-e értelmét
Teljesen elfogadható a nemleges válasz is, a lényeg, hogy az eltérő habitusú játékosoknak legyen egy kiindulási pont ( egy hónap, kettő..) amíg reménykedhetnek a pozitív elbírálásban.
Az elutasítás is benne van a pakliban; nem a válasz minősége, hanem a megléte a kérdés szerintem.
 

Dizel1

Veterán
Nem is fogsz. Az ötletek megvalósítása nem attól függ, hogy kik, hányan, mikor, stb. támogatják. Hanem attól, hogy a játék fejlesztői, alkotói látják-e értelmét. Ugyanis ők csinálják a fejlesztéseket és nem a játékosok.
Én a játékmesterekhez fordultam. Ők továbbítják a felvetéseket a fejlesztőkhöz. Nem voltam egyértelmű?

Tényleg. Elmagyarázom.

Az ötletket mi tesszük.
A javaslatokat a fejlesztésre a játékmesterek.
A fejlesztést pedig a fejlesztők, üzemeltetők végzik.

Na most én a fejlesztésre rá sem kérdeztem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2289

Vendég
A játékkal kapcsolatos apróbb, egyszerű választ igénylő kérdéseiteket ide írhatjátok, s remélhetőleg gyorsan vagy a csapat, vagy valamelyik játékos megválaszolja.

Ha egy olyan kérdést, vagy problémát vetsz föl, melyre hosszabb beszélgetés alakulna ki, engedélyezett új téma nyitása is.

Ha kérhetjük a kérdéseitek legyenek egyértelműek

Azt szeretném megkérdezni, hogy a mostani testvériségi kalandok meddig tartanak, a kiírt 1 n ugyan is nem egyértelmű, az utolsó napot miért nem lehet órában megadni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2224

Vendég
Sziasztok !

Elértem a Tartományi bővítések felső határához , jelenleg 461 teljesített tartományom van de 457 után nem ad újabb bővítési lehetőséget .
Az lenne a kérdésem h ez változni fog-e a közeljövőben és körül-belül mikor számíthatok a változásra ?
Ugyanis a tartományi bővítések voltak a fő városbővítési lehetőségem .
 

DeletedUser362

Vendég
Igen, minden csoda 5., 10., 15. stb. szintjén újra ki kell rakni a teljes rúnakört a továbbfejlesztéshez.
Köszönöm :)

Van még mit csinálnom bőven, csak kíváncsi lennék..., vajon jön még valami új a Félszerzetek után?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1701

Vendég
Sziasztok !

Elértem a Tartományi bővítések felső határához , jelenleg 461 teljesített tartományom van de 457 után nem ad újabb bővítési lehetőséget .
Az lenne a kérdésem h ez változni fog-e a közeljövőben és körül-belül mikor számíthatok a változásra ?
Ugyanis a tartományi bővítések voltak a fő városbővítési lehetőségem .
Erre a kérdésedre az Elvenar Wikiben megtalálod a választ :p. Egy új fajjal ez valószínű, hogy bővülni fog, hiszen akkor mindig újabb bővítések megszerzésére van lehetőség.
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Bővítések
 
Fent