• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Wiccara

Veterán
Majd az ork korban, a fegyvertárban tudsz képezni!
Kérdés, bár nekem ez még a kanyarba sincs... ezek az orkok, amikről szó van, azok, amik ork stratégák néven termelődnek egy korábbi nyereményem által ( ork stratégák edzőpályája) vagy ennél nagyobb az ork család....?

Tisztelt Játékmesterek!

Azt szeretném megtudni, hogy mennyi támogató, mennyi idő, vagy mi kell ahhoz, hogy egy ötlet javaslattá váljon?
Szerencsére a fórum nem like-vadász oldal, de ha ezen múlik.. ;)
Nem szerencsés, hogy az őszi event háttér eldől télre, de nem lesz mégse, mert hogy nézne ki már akkor....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
Kérdés, bár nekem ez még a kanyarba sincs... ezek az orkok, amikről szó van, azok, amik ork stratégák néven termelődnek egy korábbi nyereményem által ( ork stratégák edzőpályája) vagy ennél nagyobb az ork család....?
Az orkok a Fegyvertár (Párzóhely) nevű épületben képezhetők, illetve a Hősök kohója nevű csodában termelődnek. Az ork stratégák pedig a Kiképzőpálya egységei az ork harcossal együtt. Úgyhogy elég nagy az ork család.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Sziasztok!
A Testvériségünkből valaki kilépett vagy a rendszer kidobta - nem tudjuk.
Kapunk erről értesítést valahol? Nem találtunk semmit, szóval lehet, hogy nem is küld a rendszer erről értesítést?
 

GreenKnight

Veterán
Elvileg kell kapjatok értesítést, ha kilépett vagy kitettétek. Az értesítések között kéne legyen ebben az esetben egy "XY már nem tagja a testvériségnek" bejegyzésnek. Viszont, ha törölte magát, akkor nem tudom, hogy jön-e értesítés.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A Testvériségünkből valaki kilépett vagy a rendszer kidobta - nem tudjuk.
Kapunk erről értesítést valahol? Nem találtunk semmit, szóval lehet, hogy nem is küld a rendszer erről értesítést?
Szia! Elvileg az Értesítésekben jön róla egy hír. Nálunk működik is.

Viszont, ha törölte magát, akkor nem tudom, hogy jön-e értesítés.
Opsz, megelőztél. :p
Tényleg, az lehet, hogy ez történt és akkor nem jön.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dennisor

Újonc
Sziasztok!

Igaz, hogy a testvériségi kalandokban csak az kap a végén jutalmat, aki mind a 3 fejezet mindegyikében legalább 1-1 útpontba elhelyez, legalább 1-1 jelvényt?

Ezt az útpontot teljesen meg is kell oldani? Vagy nyitva maradhat, s akkor is megkapja a tesó a jutalmat?

Előre is köszönöm a választ!

Den
 

Dizel1

Veterán
Egy megoldott sor kell a jutalomhoz, viszont elég akár 10 márvány a legnehezebb sorban, és annak is jár jutalom, aki csak annyit tett bele.
 

DeletedUser

Vendég
Igaz, hogy a testvériségi kalandokban csak az kap a végén jutalmat, aki mind a 3 fejezet mindegyikében legalább 1-1 útpontba elhelyez, legalább 1-1 jelvényt?

Ezt az útpontot teljesen meg is kell oldani? Vagy nyitva maradhat, s akkor is megkapja a tesó a jutalmat?
Igen, igaz, hogy be kell tennie (jelvényt vagy árut) minden szinten. És csak befejezett pont számít bele.
 

DeletedUser

Vendég
NEM. 5 márvány is elég. Egyik csapattársam azért csinált magának még egy játékost, hogy bebizonyítsa az állításodat. Én nyertem.
Nem egészen értelek. Tehát tett egy befejezetlenül hagyott pontba egy kevés márványt, és máshova semmit és megkapta a szint végén a jutalmat ő is?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dizel1

Veterán
Nem egészen értelek. Tehát tett egy befejezetlenül hagyott pontba egy kevés márványt, és máshova semmit és megkapta a szint végén a jutalmat ő is?
Igen. A csapat megcsinál egy egész sort, és jön a későn kelő, és belerak 5 márványt a legnehezebb sorba, és megvan annak a fejezetnek a jutalma nála is. Úgy működik, mint a bajnokságban. Ha csak egyetlen felkiáltójelet oldasz meg, akkor is megkapsz mindent, amit a csapat kihámozott. Próbáld ki! Ha felkerülsz a listára, akkor már megkapsz mindent. És akár 5 márvánnyal is felkerülhetsz.
 

DeletedUser3

Vendég
A jutalmakat akkor kapsz, ha egy pontszerző útipontba bármennyivel is, de beszállsz.

Tehát:
Ha egy pont kér 50.000 Márványt és 3 kovács jelvényt. Te beleraksz 5 márványt, a többiek pedig a maradékot, az útipont lezárul, 100 ponttal feljebb kerültök a kaland ranglistáján. Ekkor a szint jutalmat megkapod.
Beraksz 5 márványt, de a többiek ebbe az útipontba nem segítenek be, tehát nem vagytok előrébb az 5 márványoddal: nem kapod meg a szint jutalmát, ugyanis érdemlegesen nem járultál hozá a szinthez.

Érdemes a szint lezárása előtt megnézni, nincs-e olyan nyitott pont, ahova valaki pakolt, nehogy az illető hoppon maradjon, és nehezteljen a csapatra.
 

Dizel1

Veterán
A jutalmakat akkor kapsz, ha egy pontszerző útipontba bármennyivel is, de beszállsz.

Tehát:
Ha egy pont kér 50.000 Márványt és 3 kovács jelvényt. Te beleraksz 5 márványt, a többiek pedig a maradékot, az útipont lezárul, 100 ponttal feljebb kerültök a kaland ranglistáján. Ekkor a szint jutalmat megkapod.
Beraksz 5 márványt, de a többiek ebbe az útipontba nem segítenek be, tehát nem vagytok előrébb az 5 márványoddal: nem kapod meg a szint jutalmát, ugyanis érdemlegesen nem járultál hozá a szinthez.

Érdemes a szint lezárása előtt megnézni, nincs-e olyan nyitott pont, ahova valaki pakolt, nehogy az illető hoppon maradjon, és nehezteljen a csapatra.
NEM. Kipróbáltuk az elsőnél. Úgy működött, ahogy én írtam. A leírás miatt toltunk el majdnem két napot az első körben, mert vártuk a későn jövőket. A második körben vacakoltam vele, és akkor állítottam, amit itt is. Erre az egyik társam csinált egy új játékost, és belerakott 10 márványt a nehéz sorba. Rajta kívül senki nem csinált benne semmit. Megkapta a jutalmat, mert felkerült a HOZZÁJÁRULÓK listára éppúgy, mint a bajnokságban egyetlen felkiáltójellel..

NEM. Kipróbáltuk az elsőnél. Úgy működött, ahogy én írtam. A leírás miatt toltunk el majdnem két napot az első körben, mert vártuk a későn jövőket. A második körben vacakoltam vele, és akkor állítottam, amit itt is. Erre az egyik társam csinált egy új játékost, és belerakott 10 márványt a nehéz sorba. Rajta kívül senki nem csinált benne semmit. Megkapta a jutalmat, mert felkerült a HOZZÁJÁRULÓK listára éppúgy, mint a bajnokságban egyetlen felkiáltójellel..
Ha a kedvelések az igazamat díjazzák, akkor kaphatnék egyet a felső vezetéstől is? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok a granit hova tunik el tudna valaki segiteni?
koszi
Szia,

A törp-portál raktározza a törp-nyersanyagokat, illetve az alapanyag raktár ikonja mellett van egy kis elvenar-logo szerűség, ott is megmutatkoznak a vendég fajok nyersanyagai. :)
 
Fent