• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3133

Vendég
A wikiben azt olvasom, hogy egy 8-as lakóépület 3x3-as méretű, de egy testvériségi társamnál azt látom, hogy csak 2x3. Nekem nincs ilyen szintű épületem, ezért nem tudom eldönteni, hogy mi az igazság, de érdekelne, hogy melyik a jó.
 

DeletedUser

Vendég
A wikiben azt olvasom, hogy egy 8-as lakóépület 3x3-as méretű, de egy testvériségi társamnál azt látom, hogy csak 2x3. Nekem nincs ilyen szintű épületem, ezért nem tudom eldönteni, hogy mi az igazság, de érdekelne, hogy melyik a jó.
Elfeknél 3x3-as, ember fajnál 3x2-es. :)
 

DeletedUser17

Vendég
Sziasztok,
lenne egy olyan kérdésem, hogy ha meglátogatok egy szomszédot, miért nem jelzi , hogy már voltam nála.

Belépek az értesítések menübe, és azt jelzi, nem voltam nála,... vajon miért kell nekem napi szinten többször rákattintani az adott játékosra, hogy kiderüljön, voltam ma nála vagy nem?

Azt sem értem, hogy ha van valami ilyen jellegű gond, miért hozzák át ide, mivel bétán is ez a hiba.
és azt sem értem, hogy kérdésem volt support felé s ott sem kaptam kielégítő választ a kérdésemre.
Lassan semmit nem értek :)
Helloka ! :)

Igen, 2x tettem fel ugyan azt a kérdést, második alkalommal sokkal részletesebben, mindkét alkalommal más választ kaptam, a válaszok nem teljesen a kérdésre vonatkoztak, ....így szépen megköszöntem.
Úgy gondoltam, kifogtam egy olyan supportot, aki nem érti, mit kérdezek vagy erre a kérdésre mástól sem kapok kielégítő választ, így nem bonyolítva tovább a dolgokat, simán megköszöntem.

Üdv
frenemy
Nem nagyon értem a problémádat! Ugyanis a kérdésedre kaptál választ. Ami nem más, mint hogy a hiba ismert, továbbítva lett a fejlesztőcsapat felé. Azaz nem tudjuk a pontos okát, hogy ez miért van így. De azt tudjuk, hogy ez egy hiba, amit csakis a fejlesztők tudnak kijavítani!
A másik dolog, hogy miért kerül át a bétáról akár hozzánk is hibásan? Na erre szintén nem tudunk választ adni. Sajnos ezt el kell fogadnunk, hogy így működik és kész. Türelemmel kell lennünk és amint tudják kijavítják.

Annak végképp nincs értelme, hogy egymást cukkoljuk és szidjuk, mert nem volt megfelelő a kapott válasz számunkra.
 

DeletedUser3213

Vendég
Különböző pontszámú játékosoknál látok több féle épületet a játékmezőn kívűl. Mik azok és honnan vannak? ;)
 

DeletedUser3108

Vendég
Ha a háttérben, a sziklafalon található épületekre gondolsz, azokat bizonyos csodák adják.
Pl: Kristály világítótorony, Katonai monostor, Törp védőbástya, Hegyi csarnok, Jólét tornya, Virágzó kereskedőcéh :)
 

DeletedUser362

Vendég
Régóta motoszkál egy kérdés a fejemben...:) Vannak olyan épületek amiket csak 1-szer lehet megépíteni. Mi történik ha véletlen valaki eladja???
Szerencsére nem kerültem még ebbe a helyzetbe, nagyon figyelek ha törlök valamit, de szerintem előfordulhat bárkivel. Elég annyi, hogy pl. siet, kapkod, és pár milliméterrel odébb kattint.
Ha valaki tudja, megköszönném a választ.
 

DeletedUser3108

Vendég
Régóta motoszkál egy kérdés a fejemben...:) Vannak olyan épületek amiket csak 1-szer lehet megépíteni. Mi történik ha véletlen valaki eladja???
Szerencsére nem kerültem még ebbe a helyzetbe, nagyon figyelek ha törlök valamit, de szerintem előfordulhat bárkivel. Elég annyi, hogy pl. siet, kapkod, és pár milliméterrel odébb kattint.
Ha valaki tudja, megköszönném a választ.
Szia,

Valamelyik portálra gondolsz esetleg? Ha azokat el is adod, újra meg tudod építeni. :)
 

Katsa

Újonc
Sziasztok! Egy kérésem lenne. Nem lehetne megoldani valahogy a testvériségen belül, hogy látható legyen ki mikor lépett fel utoljára? Egy olyan eset történt, hogy véletlenül egy aktív tagot törölt az egyik mágusunk. Nagyon zavaró, hogy csak tippelni tudunk, hogy ki nem játszik valójában, vagy csak elutazott nyaralni vagy hosszú hétvégén van. Köszönöm . Katsa
 

DeletedUser3386

Vendég
Szép jó estét! :) Új vagyok a játékban és szeretnék tőletek segítséget kérni. Hiába olvasgattam a hozzászólásokat és a szabályzatot, még arra nem sikerült rájönnöm, hogy működik ez a bajnokság. Egy bizonyos szintet el kell hozzá érni? Vagy az mikor válik elérhetővé?
 

DeletedUser1519

Vendég
Sziasztok! Egy kérésem lenne. Nem lehetne megoldani valahogy a testvériségen belül, hogy látható legyen ki mikor lépett fel utoljára? Egy olyan eset történt, hogy véletlenül egy aktív tagot törölt az egyik mágusunk. Nagyon zavaró, hogy csak tippelni tudunk, hogy ki nem játszik valójában, vagy csak elutazott nyaralni vagy hosszú hétvégén van. Köszönöm . Katsa

Persze lenne értelme, de ettől függetlenül az azért látszik, hogy valaki aktív vagy nem - motivál, kereskedik stb. Ha úgy aktív, hogy mindezeket nem teszi, akkor nem is tudom mit keres egy testvériségben? A nyaralás, távollét, egyéb kifogás meg megírható körlevélben, kiírható a városnév helyére stb.
 
Nem nagyon értem a problémádat! Ugyanis a kérdésedre kaptál választ. Ami nem más, mint hogy a hiba ismert, továbbítva lett a fejlesztőcsapat felé. Azaz nem tudjuk a pontos okát, hogy ez miért van így. De azt tudjuk, hogy ez egy hiba, amit csakis a fejlesztők tudnak kijavítani!
A másik dolog, hogy miért kerül át a bétáról akár hozzánk is hibásan? Na erre szintén nem tudunk választ adni. Sajnos ezt el kell fogadnunk, hogy így működik és kész. Türelemmel kell lennünk és amint tudják kijavítják.

Annak végképp nincs értelme, hogy egymást cukkoljuk és szidjuk, mert nem volt megfelelő a kapott válasz számunkra.


Szia :)

Igen, kaptam a kérdésemre választ, csak én nem azt kérdeztem, amire választ kaptam:
A kérdésem ez volt a support felé:
-
Sziasztok !

Olyan kérdésem lenne, hogy a tartományi bővítéseknél a
- teljesített tartományok : 457
- a következő bővítéshez szükséges : 0

Azóta teljesítettem 1 tartományt, 458 lett, de a következő bővítéshez szükséges még mindig 0.

Eddig mindig jelezte, h
 
Fent