• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.41

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
A frissítés óta a belépésnél a beírt adatok után kiírja, hogy nem kapcsolódik a szerverhez. Utána frissitek és belép.. Ez most egy hiba?
Valamint a műhelyek felett a kész ill inditható termelés jel el van csúszva... ( félszerzet műhelye felett).
Köszönöm: Mircipirci
 

DeletedUser945

Vendég
Hali! A főépület adományozásánál megáll a számláló 2480000 nél, többször begyűjtöttem, el kezdik támogatni és újra és újra meg áll, nem lehet több aranyat adományozni, hiába adományoznak, csak látom az ikont, hogy ki adományozott és nem növekszik az arany.(begyűjtésnél sem ad többet)
Ez így elég gáz, NAGYON gyorsan utána kéne nézni a dolognak!!!!!!!

--- MODERÁLVA --- Gondolom ezt a szót akartad elsőre is írni! --- @Gorduin
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17

Vendég
Hali! A főépület adományozásánál megáll a számláló 2480000 nél, többször begyűjtöttem, el kezdik támogatni és újra és újra meg áll, nem lehet több aranyat adományozni, hiába adományoznak, csak látom az ikont, hogy ki adományozott és nem növekszik az arany.(begyűjtésnél sem ad többet)
Ez így elég gáz, NAGYON gyorsan utána kéne nézni a dolognak!!!!!!!

--- MODERÁLVA --- Gondolom ezt a szót akartad elsőre is írni! --- @Gorduin
Javaslom (ha még nem tetted volna) küldj egy hibabejelentést a megfelelő témában az előírt formában és akkor az illetékesek utána tudnak nézni a dolognak. Ha van rá lehetőséged, akkor készíts képeket a problémás dologról, mert úgy még könnyebb lehet a hiba azonosítása. Köszönjük!
 

Dizel1

Veterán
A Főépület adományozásakor nálam is el szokott akadni egy összeg fölött. Ha jól emlékszem, nálam 480000. Azt hittem, hogy Főépületfüggö az elfogadható adományok maximuma. Meg hogy van maximálva. Akkor ez most hiba, vagy nem?
 

nlstemplar

Veterán
A Főépület adományozásakor nálam is el szokott akadni egy összeg fölött. Ha jól emlékszem, nálam 480000. Azt hittem, hogy Főépületfüggö az elfogadható adományok maximuma. Meg hogy van maximálva. Akkor ez most hiba, vagy nem?

A játék Wikije szerint nincs maximalizálva.
 

DeletedUser945

Vendég
Megkérdeztem a supportot és ezt a választ kaptam:
"Kedves Lujo,

Utánajártunk, és úgy néz ki, a főépület ténylegesen csak 20 támogatásnyi aranyat tárol. Ez nem bug, ez így lett tervezve, viszont sajnos csak most derült fény erre a részletre. Köszönjük hogy jelezted.

Üdvözlettel:
Dyvenil
Supporter"
 

Putyika

Veterán
a főépület ténylegesen csak 20 támogatásnyi aranyat tárol. Ez nem bug, ez így lett tervezve, viszont sajnos csak most derült fény erre a részletre
Köszi az infót! :)
Ez eddig nem így volt! :eek: Jól jönne erről egy hivatalos bejelentés!
 

Dizel1

Veterán
Utánajártunk, és úgy néz ki, a főépület ténylegesen csak 20 támogatásnyi aranyat tárol. Ez nem bug, ez így lett tervezve, viszont sajnos csak most derült fény erre a részletre. Köszönjük hogy jelezted.

Üdvözlettel:
Dyvenil
Supporter"
Gondoltam, hogy a Főépülethez van szabva valamilyen formában. De logikus, mert ha meghaladsz egy méretet az adományokkal, akkor nem tudod belevinni.

A játék Wikije szerint nincs maximalizálva.
Egyébként van maximalizálva a Wiki szerint is, csak egy általános utalással.
"A Főépület Aranyat termel ami azonnal begyűjthető. A mennyisége a szintjétől függ." Az arany termelést az adományozásra érti itt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

nlstemplar

Veterán
Egyébként van maximalizálva a Wiki szerint is, csak egy általános utalással.
"A Főépület Aranyat termel ami azonnal begyűjthető. A mennyisége a szintjétől függ." Az arany termelést az adományozásra érti itt.

"Ezt a Wiki melyik részében találtad meg?" Törölve, megtaláltam.

De itt csak arról van szó, hogy 1 pacsizásért kapott arany mennyisége a főépület szintjétől függ. Nem azt mondja, hogy maximalizálva van ami összegyűlhet.

Ez szerepel a Wikiben
Szomszédi segítség információk
Épület : Főépület
Feltételek : Bármennyiszer kaphatsz segítséget egy nap.
Tevékenység : Adományozás
Hatás : A Főépület Aranyat termel ami azonnal begyűjthető. A mennyisége a szintjétől függ.

Vagyis nincs maximalizálva a Wiki szerint. Ezt sürgősen javítani kellene. (lásd a kivastagított részt.)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent