• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. liliputy

    Javítva belépés

    "Sajnáljuk, belső hiba történt, kérjük próbálkozz újra később!" Már sokadszorra nem enged be a játékba, az event ideje meg csak megy.
  2. liliputy

    Community Manager

    Sziasztok! Csak arra lennék kíváncsi, hogy ha a Community Manager kap egy megkeresést, köteles válaszolni, vagy legalább jelezni, hogy ok, rajta van a témán? Én abban a hitben éltem, hogy nekik mindig készenlétben kell lenni, hogy bárkinek problémája van, arra reagálnia kell. Tulajdonképpen ők...
  3. liliputy

    Ősi Csodák

    Sziasztok! Városrendezés során, de leginkább helyhiány miatt vissza kellett tennem (eladni) ősi csodát, amit már felfejlesztettem 2-3-as vagy mindegy hányas szintre. Az merült fel bennem, hogy ha én már akár hány szintig felfejlesztettem egy bizonyos csodát, az rengeteg saját, vagy kapott...
  4. liliputy

    Lezárva Kincsesláda első három látogatáskor

    Minden alkalommal, ha szomszédolni akarok, először a pc-n indítom el, mivel tableten ill. telefonon nem adja be a kincsesládát. A baj az, hogy szinte minden alkalommal sokadszorra kapom meg a ládikát. (Gondolom mindenki, nem csak én) Ha már ígyis úgyis jár a napi 3 láda jutalom, akkor legalább...
  5. liliputy

    Látogatások = újratöltés

    Minden alkalommal látogatás után a hazatérés gombra kattintva kidob a játékból és jön az "újratöltés" Nagyon idegesítő, mivel már nem csak minden 5. alkalom után van ez a hiba, hanem most már folyamatos. :mad: Feltételezem nem csak nálam jelentkezik.
  6. liliputy

    Világtérkép mutassa a hátralévő felderítési időt

    A világtérképre húzva az egeret, mutassa meg, hogy még mennyi idő van hátra a felderítésből, így nem kéne minden alkalommal megnyitni a térképet. (ha már valamikor felvetették, elnézést kérek)
  7. liliputy

    Építők feletti kéz pirossal

    Nagyon sokan kérik, hogy látogatáskor az Építők-et motiváljuk. Szerintem ezt az épületet valami kirívó színnel (mondjuk rikító pirossal) lehetne jelezni, mert annyira beleolvad a sok épületbe, hogy sokszor észrevehetetlen, hiába szeretném azt motiválni. Nagy segítség lenne, szerintem mások is...
  8. liliputy

    Lezárva Tudáspontok növelése

    Két variáció is eszembe ötlött a tudáspontok növelésének lehetséges módjáról. Mivel a játékban szinte a legnagyobb szerepe a tudáspontoknak van, célszerű lenne, ha ugyan úgy el lehetne bűbájolni, mint a hasonlóan fontos manufaktúrákat, szerszámokat, szomszédi segítséget. Természetesen itt is...
  9. liliputy

    Nem hiba Tartományi bővítés számának jelzése

    Sziasztok! Nem látható, hány tartományi bővítés áll rendelkezésre. Remélem ez nem azt jelenti, hogy az elkészült tartományok elvesztek, ill. ha már volt 1 és ma csináltam még 1-et akkor ugyebár ha javításra kerül, akkor az 2 lesz.
  10. liliputy

    Már felvetett Felfedezett területek számának kiírása

    Javaslatom a következő: A világtérképen a "távcső" mellett egy ablakban jelezze, hogy mennyi az a felfedezett tartomány, ami még nem lett teljesítve. Nem kellene minden alkalommal bogarászni, hogy még mennyit kell teljesíteni a tartományi bővítéshez. Mert ugye a felderítő állandóan úton van...
  11. liliputy

    Bűbájos küldetéssel kapcsolatos hiba

    Sziasztok! Egy kérdésem lenne, feladat: készíts 3 erőteljes ellátást. Én már korábban elindítottam, egy inspiráló meditáció már futott, betettem az erőteljes ellátást másodiknak. Ma reggel beszedtem és nem fogadta el, maradt 0/3 a számláló. :mad::mad::mad: Miért? Ha egyszer külön tudja pakolni a...
  12. liliputy

    Téli event, áll a játék

    Sziasztok! Nem gyűjti a műhely termelést, most épp a 15 percesen vagyok, és áll az egész. Nem merem újra indítani, (kb 3x megcsináltam már) mert félek, hogy elvesztem, amit be akartam szedni. Igaz, nem nagy tétel, mert 15 perces, de a későbbi feladatoknál már tényleg gondot okozna. Ma egész nap...
  13. liliputy

    Már felvetett Értesítések megosztása

    Az értesítés megosztása nagyon hasznos lenne, ha mondjuk arról is kapnánk értesítést, hogy kinek a csodája épült fel a segítségemmel, mert gondolom sokan sokfelé adakoznak, így nem lehet konkrétan tudni, hogy kié épült fel, mert ha meg akarom tudni, az összeset végig kéne nézegetnem.
Fent