• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Téli event, áll a játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

liliputy

Veterán
Sziasztok!
Nem gyűjti a műhely termelést, most épp a 15 percesen vagyok, és áll az egész.
Nem merem újra indítani, (kb 3x megcsináltam már) mert félek, hogy elvesztem, amit be akartam szedni. Igaz, nem nagy tétel, mert 15 perces, de a későbbi feladatoknál már tényleg gondot okozna.
Ma egész nap egyébként ezt csinálja, egyszer azt írta ki, hogy szerver hiba, de minden más működik a gépemen.
 

liliputy

Veterán
.... és még a chat sem működik, korábban az egyik testvér a kereskedésnél panaszkodott erre
 

liliputy

Veterán
Újra indítottam a játékot, és elveszett 11 db 15 perces egyszerű szerszámom :mad::mad::mad::mad:
Nem merem folytatni, ill, ismét nekiállni beszedni.
Tanács? Ötlet? Javaslat?
Másnál nincsenek hasonló gondok?
 

liliputy

Veterán
Újra indítottam a játékot, és elveszett 11 db 15 perces egyszerű szerszámom :mad::mad::mad::mad:
Nem merem folytatni, ill, ismét nekiállni beszedni.
Tanács? Ötlet? Javaslat?
Másnál nincsenek hasonló gondok?

Ismétlés a tudás atyja, újra indítottam, most úgy tűnik minden meg van, ettől függetlenül nem értem, mert nem csak nekem volt gondom, mint fentebb írtam :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent