• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Kincsesláda első három látogatáskor

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

liliputy

Veterán
Minden alkalommal, ha szomszédolni akarok, először a pc-n indítom el, mivel tableten ill. telefonon nem adja be a kincsesládát. A baj az, hogy szinte minden alkalommal sokadszorra kapom meg a ládikát. (Gondolom mindenki, nem csak én) Ha már ígyis úgyis jár a napi 3 láda jutalom, akkor legalább az első 3 látogatás alkalmával adja be, innentől kezdve lehet telon, vagy tableten folytatni a szomszédolást.
 

Siorna

Veterán
Már magam is gondoltam erre, tényleg jó lenne! De valószínűleg pont a túráztatás a lényeg: dolgozzunk meg kicsit azért a ládáért. Azért hátha összejön, én biztosan örülök majd neki.
 

GreenKnight

Veterán
Minden alkalommal, ha szomszédolni akarok, először a pc-n indítom el, mivel tableten ill. telefonon nem adja be a kincsesládát. A baj az, hogy szinte minden alkalommal sokadszorra kapom meg a ládikát. (Gondolom mindenki, nem csak én) Ha már ígyis úgyis jár a napi 3 láda jutalom, akkor legalább az első 3 látogatás alkalmával adja be, innentől kezdve lehet telon, vagy tableten folytatni a szomszédolást.
Vagy akár már belépéskor is odaadhatná, hogy tényleg semmit ne kelljen érte csinálni? De ahogy már többször elhangzott "Elvenar nem egy fagolyó". Ha el akarsz valamit érni, akkor azért tenni kell.
Egyébként meg én pont fordítva csinálom, annyi különbséggel, hogy a PC-n a Bluestacks Android emulátort használom és először ott látogatok. Aztán a körülöttem levő 8-10 városból megkapom a 3 ládát a böngészős verzióból. Az egész együtt kb. 5 perc.
 

DeletedUser4345

Vendég
Nekem ez az egész háromszor véletlenszerűen ládikó jutalom rendszer elavultnak tűnik. Ki lehetne találni valami sokkal izgalmasabb módszert is a látogatások érdekesebbé tételére.
 

DeletedUser3

Vendég
A rendszer véletlenszerűen adja ezeket a ládákat. Van amikor az első háromból, van amikor csak 10-ből... Ez ilyen, nem fog változni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent