• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ősi Csodák

liliputy

Veterán
Sziasztok!
Városrendezés során, de leginkább helyhiány miatt vissza kellett tennem (eladni) ősi csodát, amit már felfejlesztettem 2-3-as vagy mindegy hányas szintre. Az merült fel bennem, hogy ha én már akár hány szintig felfejlesztettem egy bizonyos csodát, az rengeteg saját, vagy kapott tp-t, igényelt, nem beszélve az időgyorsító használatáról, rúnaszilánkról, stb.stb., akkor miért amortizálja le az első szintre? Miért nem maradhat azon a szinten, amelyiken visszatettem, hisz megdolgoztam érte, és lehet, hogy későbbiekben esetleg visszatenném. Vagy miért nem lehet egyszerűen teleportálni, csupán annyi lenne a különbség, hogy azt nem lehetne lebontani, felhasználni.
Lehet, hogy volt erről már szó, nem néztem végig a fórumot, de ha valaki tud erről felvilágosítást adni, megköszönném.
Vagy esetleg új ötletként, javaslatként fel lehetne vetni?
 

Wiccara

Veterán
Szia,

az Ősi Csodák között vannak olyanok, amiket nem éri meg (már) letenni, max rúnatörésre jók. Amikor idővel ráébred az ember, hogy mégsincs rá szüksége és a lebontás mellett dönt, az a döntés végleges; akkor bizony minden bele fektetett tp elveszik, de amíg nem bontottad el élvezted a csoda adta plusszokat, tehát tekintsd úgy, hogy nem kidobott tp volt, hisz kaptál is érte valamit.
A teleport egy nagyszerű könnyítés, és viszonylag kevés épület az, amire nem érvényes ( általában azok, amikből csak 1 db van fajtánként).
Célszerűbb szerintem rendezéskor a nagy helyet foglaló kulikat felszedni vagy manukat. Nem könnyű a lego, de a teleporttal már csak türelemjáték ;)
 
Fent