• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Építők feletti kéz pirossal

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

liliputy

Veterán
Nagyon sokan kérik, hogy látogatáskor az Építők-et motiváljuk. Szerintem ezt az épületet valami kirívó színnel (mondjuk rikító pirossal) lehetne jelezni, mert annyira beleolvad a sok épületbe, hogy sokszor észrevehetetlen, hiába szeretném azt motiválni. Nagy segítség lenne, szerintem mások is vannak így ezzel.
 

liliputy

Veterán
Szeretném továbbra is rejtve tartani
Nem igazán értem miért kell rejtegetni :confused: úgyis csak akkor keresgéli az ember, ha kifejezetten kérve van, (a játékosok legtöbbször ezt kérik először, másodszor) egyébként meg senkit nem érdekel, hogy kinek hol van, vagy hányas szintű. Legalábbis én nem pazarolom rá az időmet, és mivel először úgyis csak a szürke kezek jelennek meg a képernyőn, a megkülönböztető szín sokkal gyorsabbá tehetné a motiválást.... szerintem.
 

Hera

Tapasztalt építő
Nagyon sokan kérik, hogy látogatáskor az Építők-et motiváljuk. Szerintem ezt az épületet valami kirívó színnel (mondjuk rikító pirossal) lehetne jelezni, mert annyira beleolvad a sok épületbe, hogy sokszor észrevehetetlen, hiába szeretném azt motiválni. Nagy segítség lenne, szerintem mások is vannak így ezzel.
Támogatom az ötletet !!
 

DeletedUser240

Vendég
Bizonyára a rejtőzködés a lételeme. Csak arra ügyelj kedves vadalma1, nehogy túl jól elrejtőzz, még a végén eltűnsz.
Jah, ez valamiféle taktika lehet egyébiránt, csak még nem jöttem rá, a valóságára:D.
 

bere007

Veterán
Jó ötlet, bár én úgy oldottam meg, hogy közvetlenül a főépületem mellé raktam az építőt így nem kell keresgélni, mindig van rajta bónuszom. Akinek annyira fontos az építő támogatása, talán megfontolhatna egy kis átszervezést is, de jó lenne, ha bevezetnék, sok keresgéléstől megkímélne.
 

DeletedUser1322

Vendég
Jó ötlet, bár én úgy oldottam meg, hogy közvetlenül a főépületem mellé raktam az építőt így nem kell keresgélni, mindig van rajta bónuszom. Akinek annyira fontos az építő támogatása, talán megfontolhatna egy kis átszervezést is, de jó lenne, ha bevezetnék, sok keresgéléstől megkímélne.
Épp a sok átépítés miatt ez nem mindig megoldható.Nálam is sokszor át van rakva más helyre de a drága jó szomszédaim mindig szánnak rá időt hogy megkeressék,Ezúton is köszönöm nekik.:)
 

bere007

Veterán
Épp a sok átépítés miatt ez nem mindig megoldható.Nálam is sokszor át van rakva más helyre de a drága jó szomszédaim mindig szánnak rá időt hogy megkeressék,Ezúton is köszönöm nekik.:)

Azért pakoltam oda a csodákat, amiknek szerencsére nem változik a mérete, így át sem kell azt a részt rendeznem, az elfes főépület növekedést, meg beleszámoltam már a kialakításba. Mondjuk remélem, hogy ezt hamar megvalósítják, csak akkor meg egyszerű lenne, mint egy fagolyó. :p :D
 

Amszeth

Erős harcos
A végén annyira le lesz butítva a játék, hogy már be se kell lépni ahhoz, hogy minden, menjen a maga útján. És még beszélni sem kell a csapattagokkal.

Miért baj, ha kommunikálni kell a másikkal egy kicsit, hogy ki hová tette a támogatandó épületét stb..?

Én, szeretek kóborolni a másik városába, van, hogy nehezen találom meg a támogatandó épületet, van, hogy feleslegesen, de az nem baj. :)
Van olyan is hogy nincs sok időm, és akkor a második vagy harmadik kérést teljesítem, de a kóborlások során még ötleteket is merítek a saját varosomhoz. :)
A játéknak nagyon szép a grafikája, a villámlátogatások során, ettől a szép látványtól egyre inkább megfosszuk magunkat.
ÉN, nem támogatom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent