• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Susanh

    Szavazás Figyelmeztető ablak hosszabb gyorsítók használatakor

    1. Benyújtó játéktapasztalata Már egy jó ideje az új fajt várom..:):cool: 2. Az ötlet röviden Velem már többször megtörtént, meg szerintem másokkal is,hogy pl 2 órát szerettem volna gyorsítózni, de véletlen egy nagyobb,több órás gyorsítóra nyomtam rá pl 14órásra és ugye így 12 óra ment a...
  2. Susanh

    Javítva Felugró tp jutalmas ablak rossz időben és megjelenítési gondok.

    Sziasztok! Mostanában egyre többször fordul velem elő(oké..,nem olyan gyakori de szerintem ez már a 4-5. alkalom az elmúl másfél hónapban) hogy bajnoki közben írja ki,hogy kaptam tpt meg rúnát mert támogogattam egy csodát.(nem akkor adja ki mikor belépek) Ezzel eddig nem is lenne semmi gond,de...
  3. Susanh

    Játékfrissítés ami nem létezik..?

    Sziasztok! A játék frissítést ajánl nekem wifi kapcsolattal(nekem úgy van beállítva,hogy mobilnetről is frissítsen) Próbáltam wifiről akkor nem ugrott fel ilyen értesítő ablak,gondoltam akkor frissített vàrtam vele,majd mobilnetről megint kijön a frissítéses üzenet. App storeban sincs...
  4. Susanh

    Továbbítva Kaland: gyorsabb begyűjtés

    1. Benyújtó játéktapasztalata 20. fejezet 2. Az ötlet röviden Testvériségi kalandnál a gyártott tètelek gyorsabb begyűjtése. Ha valaki aktívan részt vesz a kalandban és egyszerre van például 6 különböző tétele akkor mindre klikkelni kell majd begyűjtésre. Egy “összes begyűjtése” gombbal...
  5. Susanh

    Már felvetett Bűbájtöredék hasznosítása

    Sziasztok! Nyílván sokunknak van százezres mennyiségű bűbájtöredéke, amit soha nem fogunk felhasználni na meg a toronynak köszönhetően mindig több lesz. :rolleyes: mint tapasztalhattuk minden fajnál van valami hiányunk pl: mag vagy mana (az most nekem nagyon kellene, de nincs) Szóval..a...
  6. Susanh

    Saját versenypályázatom (2. Feladat)

    Ez a “macskanő” van a képen, Bastet
  7. Susanh

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Egyértelműen a dzsinn. adhat portálprofitot meg gyémántot is:) :gyémánt:
  8. Susanh

    Raktár rendszerezés

    Sziasztok! Amióta van lehetőségünk èpületeket raktározni azóta gondolom van több olyan eventes épület amit sajnáltatok kidobni,mert szép vagy nagyon sok mindent ad..de kellett a helye. Most ugye ahogy jött az új faj és a fél vàrost elkellett pakolni..:rolleyes: sokunknak 50 mèteres hosszúságban...
  9. Susanh

    Továbbítva Végtelenség tornya TP jutalom

    Sziasztok. Sokan tapasztalhattuk,hogy a torony teljesítésénél nagyon gyakran kapunk jutalomként bűbájtöredéket..,ami persze jó és hasznos..,de màr roskadozik a raktár tőle. x százalékban dobhatnának csodákba való tudáspontot. A láda fajtájától/ellenséges erő nehézségétől függően természetesen...
  10. Susanh

    Varázsakadémia barkácsolás

    Sziasztok! Nem tudom valaki feldobta e már ezt az ötletet,ha igen bocsánat,nem szoktam minden oldalt végig lapozni. Barkàcsolni ugye 5 tàrgyat tudunk,viszont ha 2 valamit is szeretnél barkàcsolni vagy csak később indítod el pl 3óra 30perc múlva lesz kész a 100%os kalapácsos bónuszod,de új...
  11. Susanh

    Gyorsabb indítást a manufaktúráknak

    sziasztok! Lehet volt már,aki felvetette az ötletet,ezért ne haragudjatok,nem olvastam át ennyi oldalt.:oops: Szóval...,ahogy a műhelyek indítása olyan jól meglett csinálva,hogy egyszerre indíthatom az összeset,ilyet lehetne a manufaktúrákra is. Pl kalandoknál akinek van kb 50 deszkamanuja és...
  12. Susanh

    Fehér farkasok aktív falkatagokat keres!

    Sziasztok kedves érdeklődők, leendő testvérek! :) Sajnos eddigi főmágusunk abbahagyta a játékot illetve 2 tagunk kilépett(igazat megvallva nem sokat tettek a testvériségért...) az ő megüresedett helyeikre keresünk aktív tagokat! Amit rólunk tudni lehet: -Bajnokin általában a 7 láda megvan...
  13. Susanh

    Költözés!

    sziasztok! 28 szomszédom nincs, a map szélén vagyok. Már többször írtam supportnak,sajnos azt írták,hogy nem tudnak segíteni...,viszont itt már volt egyszer egy ilyen fórum téma,hogy valaki szeretett volna költözni és azt írták neki,hogy szólnak az érdekében.Hálás lennék ha engem is...
Fent