• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Költözés!

Susanh

Erős harcos
sziasztok! 28 szomszédom nincs, a map szélén vagyok. Már többször írtam supportnak,sajnos azt írták,hogy nem tudnak segíteni...,viszont itt már volt egyszer egy ilyen fórum téma,hogy valaki szeretett volna költözni és azt írták neki,hogy szólnak az érdekében.Hálás lennék ha engem is elköltöztetnének,hiszen aktív tag vagyok, szeretnék haladni,fejlődni, de inaktív emberekkel piacolni sem lehet, meg takarítani sem néznek át. Na meg ugye az üres telkek is..motiváljam az ott lévő bányászokat,hogy több aranyat kapjak vagy mi?? Hétfőn szeretnék költözni. :) köszönöm
(Igen,engedélyezve van a költözés. Aki nem hiszi,hogy mennyire hülye helyen vagyok keressen rám a játékban, ott is ez a nevem)

50 szomszédom van, aki nem bànya abból 25 tuti,hogy inaktív..15 tuti aktív a maradék 10 meg passzolom néha játszanak néha nem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Kedves @Susanh
Összevontam a két hozzászólásod.
Többször írtál ezügyben a supportra, és ott is megírtuk, hogy kérésre senkit nem költöztetünk át, és nem is tettük, ugyanis erre nincs lehetőség a játékban.
Ugyancsak leírtuk, hogy amint lesz számodra kedvezőbb hely, akkor a rendszer át fog költöztetni. Amíg nincs, addig nem fog. Valószínűsítem, hogy nem szeretnél olyan helyre költözni, ami még ennél is kevesebb szomszédot eredményez. Jelenleg a játékban valószínűleg csak olyan hely található, ami neked rosszabb lenne, ezért nem kerültél költöztetésre. Amint lesz jobb hely, akkor át leszel helyezve. Ennél többet nem tudunk tenni, mindegy mennyiszer és hova írod le, kéred tőlünk.
 

Susanh

Erős harcos
:( csak az a baj így kb érdemtelen felderíteni új tartományokat..most is van egy selyemtartomány ahova mehetnék de nincs mellette lakos..
 

Putyika

Veterán
érdemtelen felderíteni új tartományokat
Én ezt nem így látom. Én biztosan nem állnék le a felderítésekkel. Először is bővítéseket kapsz érte és ugye a hely az mindig kell, mert sosincs belőle elég. Másodszor az eventekhez is mindig szükség van felderített tartományokra. Harmadszor pedig az üres telkeken lévő bányákból is kapsz némi aranyat. Tudom, hogy csak a felét, de az is több, mint a semmi. Ráadásul, amikor végre elköltözöl, akkor hirtelen lesz jó sok szomszédod és nem akkor kell kapkodnod, hogy felfedezd őket. :)
 

Susanh

Erős harcos
Én ezt nem így látom. Én biztosan nem állnék le a felderítésekkel. Először is bővítéseket kapsz érte és ugye a hely az mindig kell, mert sosincs belőle elég. Másodszor az eventekhez is mindig szükség van felderített tartományokra. Harmadszor pedig az üres telkeken lévő bányákból is kapsz némi aranyat. Tudom, hogy csak a felét, de az is több, mint a semmi. Ráadásul, amikor végre elköltözöl, akkor hirtelen lesz jó sok szomszédod és nem akkor kell kapkodnod, hogy felfedezd őket. :)
Most arra megyek amerre laknak..az ugye már messzebb van tőlem így drágább felderíteni + több nyersanyag feloldani 1-1 felkiáltójelet. Ahelyett hogy a közelebbit választanám amit lehet egyszerűbben feloldhatnék de ugye arra meg nincs senki..
 
Fent